Forum >> 156

Poló10-04-2011 14:21:35 // 119607
Ízirájder öcsém :D
Dévid10-04-2011 14:18:25 // 119606
Én leműszakiztattam, megcsináltattam a Cliom, isteni jó lett megint, állatul lehet vele menni, hiányzott már. Amúgy 306-ot hajtottam, az szegényem nem valami élményautó. Most még kivárom, hogy öcsém Astrájának leteljen a lízingje, és ha nem lesz sok a fennmaradó összeg, akkor talán meg tudom javíttatni a kocsim is Alfacityre. A családot támogatnom kell, hisz én vagyok az egyetlen, aki megteheti, kisöcsém nőkre, piára, cigire költ, így gyorsan elfogy a pénze, a másik öcsém meg külön él a szerelmével, Neki is elkel a segítség. Én meg anyámmal élek, se kutyám, se macskám, nem iszom, nem dohányzom, nem nőzök. Csak egy kocsim van, amire néha költenem kell.
Szabeee10-04-2011 14:13:49 // 119605
146-nál megszoktam a szép oldalindexet :) ugye került rá króm.... sokkal jobb volt, mint a narancssárga gyári :) ezen is jobban tetszene, de előbb bőrkormány...
GTPeti10-04-2011 14:08:13 // 119604
Én is az elsőt tenném fel egy ezüst 156-ra. Nekem is ilyen formájú van, de a króm belsejű változat.
Qubi10-04-2011 14:05:46 // 119603
Nekem is ilyen index van fent, és nagyon jól néz ki...Ebay.co.uk 1 hét alatt jön:)
Szabeee10-04-2011 14:04:35 // 119602
nekem másfél hónapja (azt hiszem) a rendszámtáblatartó mentette meg a kocsi elejét... rosszul mértem fel a garázsban a fal távolságát :S szerencsére semmi nem lett, csak a rendszámtáblatartó jelezte, hogy meg kéne állni
Szabeee10-04-2011 14:02:04 // 119601
akkor ennek utánajárok... kíváncsi vagyok mennyibe kerül egy olyat elintézni :)
szasza(SW)10-04-2011 13:48:17 // 119600
Nekem is,csak Kalocsa óta van fen,de nincs baja.Elhúztam balra amennyire lehet,így a bal oldal elégé a levegőbe lóg,de még bírja.
ystuc10-04-2011 13:29:06 // 119599
Pedig lehet látni SK-s matricarendszámokat. Akkor azok is hamisítványok, mint nálunk a kicsi EU-sak?
GTPeti10-04-2011 13:28:15 // 119598
Az enyém elöl kb 2 hónap után pattant el. :(
ystuc10-04-2011 13:27:43 // 119597
Nekem is az első van.
Szabeee10-04-2011 12:56:48 // 119596
én meg vennék rá GTA look első lökhárítót, kivágatnám belőle a rendszámtábla tartó egyenes részét, és matrica rendszámot tennék rá, de nálunk ilyen nincs :S amúgy mennyi egy olyan keret?
szasza(SW)10-04-2011 12:37:54 // 119595
Esetleg a ronda rendszámtartót egy Amorésra cserélném;-)
szasza(SW)10-04-2011 12:35:24 // 119594
Az első elég szerintem is.A második már hullaszállítóra kell:)))
Szabeee10-04-2011 12:32:02 // 119593
spec. nem tudom, hogy miért nem egyformák alakra, de....
Szabeee10-04-2011 12:31:04 // 119592
szerintem is... a fekete 146-on volt króm, most az ezüst 156-on legyen fekete :)

méghozzá ezt néztem ki:


ez is tetszetős, de inkább az első
szasza(SW)10-04-2011 12:23:06 // 119591
A fekete jobban fog állni neki,szerintem:)
Szabeee10-04-2011 12:15:33 // 119590
alig várom, hogy kapjon tuning indexeket..... a fekete és króm között gondolkodom... de jobban tetszik a fekete
Szabeee10-04-2011 12:13:21 // 119589
hát egy megfelelő méretű műgyantás matrica lesz ott, olyan matricával, amit ystuc cartárs tervezett még a 146-ra, kicsit átalakítva..... fekete alapon fehér minta :)
szasza(SW)10-04-2011 12:12:31 // 119588
Alakul!Látom a két chrom csíkot meghagytad.Szerintem jól tetted ,attól szélesebbnek látszik az autó,kell az oda:)
Trombozis10-04-2011 12:10:36 // 119587
Nekem is ez jutott eszembe. :-) Tré! :-D
Trombozis10-04-2011 12:08:57 // 119586
:-)))
Mondjuk a múltkor nekem is pihent. Csak a pözsóból már elegem van.
Trombozis10-04-2011 12:08:30 // 119585
Az milyen az az egyedi embléma? Nekem is kell, mert elől-hátul kopott. Fenébe. Dobnom kell még mindig rá pénzt. Szerintem nálam a hátulját meg kell bontani megint. Nem tetszik.
Szabeee10-04-2011 11:20:04 // 119584


már jobban tetszik :)
wwwSentinelwww10-04-2011 10:50:13 // 119583
Sziasztok, volt már valakinek sebességfüggő nyikorgása ( éles ) jobb hátulról. Érdekes hogy nem mindig csinálja, sajna szerelőhöz még nem volt időm elvinni. Vajon mi lehet?
Zoszko10-04-2011 00:16:33 // 119582
Amúgy elképzelhető, hogy van jobbos meg balos mert pl a Guliettán is ehhez hasonló van. Ez meg, hogy itt erre ott arra forog elég tré... :D
szasza(SW)09-04-2011 22:55:40 // 119581
De tudom, az még rosszabb:)Akkor a hasonlok kilőve nálam:(
dfg (Tanárúr)09-04-2011 22:50:02 // 119580
jól látod, az egyik oldalon előre forog, a másikon hátra, de mivel egyszerre sosem látod mindkettő oldalt.... :)
szasza(SW)09-04-2011 22:46:40 // 119579


Ezeknél a felniknél van jobbos és balos,vagy az egyik oldalon előre forog, a másikon hátra a minta?
Dévid09-04-2011 21:57:06 // 119578
Mindegy, megcsinálom olyanra, amilyet szeretnék, aztán ha nem tetszik, akkor már körvonalazódik valami másik projekt, a 156 megy a háztól, és felszállok egy másik olasz "szopórollerre". :)
dfg (Tanárúr)09-04-2011 21:52:56 // 119577
én meg lassan 1 éve kerülgetem a 146osom maradék alkatrészeit a padláson. de ma nekiugrottam, és szétkaptam a blokkot végre. most az udvaron éktelenkedik 2 nagy olajfolt, meg a teherautó platóján is egy... kb 1,5 négyzetméter... a böspicsába... de egyszer legyen elpakolva minden, egyből szétszórom ujra az egészet :D
Szabeee09-04-2011 21:49:09 // 119576
tervbe van véve egy 35 mm-s ültetés + keményített gátlók, de az csak a jövő..... egyelőre fontosabb a vezmód + olajcsere + vez. szett, aztán fekete tető + fólia az ablakokra :)

meg várom azt a francos egyedi emblémát, de ahol megrendeltem, ott már 3 hete csak hallgatnak :@
Dévid09-04-2011 21:41:23 // 119575
Ugyanazért, mint a felni meg a többi apróság. Mert irgalmatlanul jól néz ki velük a kocsi.
Március 16-ra be volt jelentve a kocsi a szerelőhöz, és még nem jutott rá időm, hogy átvigyem, aztán műszakira ment a kocsim, most meg öcsém autójára kell költeni, így az Alfa most pihen a garázs mélyén. Addig sem kínozza senki. :D
Trombozis09-04-2011 21:35:48 // 119574
...szerintem add el az alkatrészeket és csináltasd meg, ami fontos. Minek a küszöb és a szárny? :-D
Liquid09-04-2011 21:35:46 // 119573
sajna most én is ebben a cipőben evezek. remélem elkészül a hétvégéig
Dévid09-04-2011 21:32:08 // 119572
Tele a pincém alkatrészekkel, küszöbtoldatok, szárny, biztosítéktábla, stb. és egyszerűen 1 éve nem sikerül ezeket a helyükre rakatni, és csak gyűlik a sok alkatrész...
Trombozis09-04-2011 21:28:03 // 119571
:-))))) ...én is sok mindent tervezek. :-P
Dévid09-04-2011 21:24:42 // 119570
Jah, csak az alaphangon is 120-150.000 pénz.... Tudom, én is tervezem.
szasza(SW)09-04-2011 21:20:11 // 119569
Van valami ügyes kezű photoshopos a közelbe?Fel kéne rakni egy felnit az autómra,de nekem most nincs telepítve és festés után vagyunk nem találom a cd-t:(
Imyx09-04-2011 21:14:47 // 119568
Kösz szépen az információkat. Megnéztem a tagokat, akiket írtál, küszöb spoilerrel mintha jobban nézne ki :-). Na nem baj, jó így is :). Üdv.
szasza(SW)09-04-2011 21:12:52 // 119567
Ha valakit érdekel egy kis húsvéti nyeremény az itt! próbálkozhat,ha ő nyer akkor én is:)
Trombozis09-04-2011 21:12:02 // 119566
:-) Nem tudom, rá kéne ültetni. :-P
Poló09-04-2011 20:32:55 // 119565
Párat mondok fejből, amiken van: Ribipeti ex autója, Zozo156 ex autója, AdamGT ex 156-osa, Satti ex SW-je. Hmm... Mindenki megszabadult a küszöbspoileres 156-tól? :D
Dévid09-04-2011 20:29:53 // 119564
Szervocső ereszt szerintem, már majdnem 2 hónapja, csak sajnos nem tudom még egy ideig szerelőhöz vinni, mert lehet lesznek fontosabb kiadásaim is, így most kényszerpihenőn van. Szétvet az ideg, de a család fontosabb.
Poló09-04-2011 20:26:14 // 119563
Van SW-hez is.
A tied belső faceliftes, ott már asszem nem volt sportcsomag, hanem TI csomag volt, mint Zoszkó autója, akkor viszont a GT-hez hasonlító üléseid lennének. Amúgy ha jól tudom, akkor a Selespeedekhez alapból járt a küszöb spoiler, nem tudom a belső facelift ezt mennyire kuszálta össze.
Imyx09-04-2011 20:22:52 // 119562
Üdv mindenki,
Nézegettem az 56-os SW-ket, és küszöb spoiler nem igazán van egyiken sem. A sportcsomagoshoz van? Az enyém elvileg az, de nincs küszöb spoiler, és nem fekete, piros műszeres, mint a sportcsomagos. Megköszönném, ha valaki felvilágosítana, hogy milyen autóval járok :-).
dfg (Tanárúr)09-04-2011 20:22:04 // 119561
Én meg elvittem egy kézimosóba a kocsit tegnap, és lemosattam, leviaszoltattam :D olyan szép lett, hogy 15 perc alatt, hogy én csinálgathattam volna 5-6 órát, akkor sem lett volna ilyen jó :D
Poló09-04-2011 20:20:19 // 119560
Megint mi a probléma tárgya? :-O
Mi az, ami miatt nem használható?
Szabeee09-04-2011 20:20:01 // 119559
szurkolok!
Dévid09-04-2011 20:11:39 // 119558
Oké, enyém épp korlátozottan használható, így nem szívesen indítanám be. :D
Remélem Alfacityig azért elkészül.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.