Forum >> 156
csocsi02-02-2007 14:44:39 // 29757
Akkor azért jó dolgok is történnek veled :))
csocsi02-02-2007 14:43:07 // 29756
Honnét tudod, hogy Robié?
csocsi02-02-2007 14:41:19 // 29755
Vallld be, azért sajnálod.
Satti02-02-2007 12:15:31 // 29754
Jó lenne,majd kiderűl,egyáltalán jöjjön el:-)
Trombozis02-02-2007 11:58:10 // 29753
Sziasztok,
Lassan visszatérek. :-D Jövőhéten már valszeg lesz otthon netem. A vonal már meg van. :-O Ez is mi szívás volt a tisztel tés ügyfélszolgálatosokkal. Na de ez hosszú.... :-)
A fékeimet megnézettem egy sráccal. :-) Kinevetett. :-DDDD Azt mondja nézzem már meg még milyenek? Szóval a lámpa más miatt villant fel. :-D Örülök. Majd, ha felvillan mégegyszer, addig nem foglalkozok vele.
Le kellene már mosni, mert már úgy érzem jó idő közeleg. :-)
Poló02-02-2007 10:59:59 // 29752
De asszem az se frissebb, mint 20-as :-s
Poló02-02-2007 10:58:09 // 29751
Belga válaszolt rá. A kedvencei között van egy link, katt rá.
Attiska02-02-2007 10:55:04 // 29750
Jó is az a hely, sok érdekes cucc van ott. De sajnos a 20-asnál frissebb ePER kérésemre senki sem válaszolt. :(
Mike.02-02-2007 10:14:26 // 29749
Remélem a sok kamu utzán itt lesz az igazi! :-)
Satti02-02-2007 09:39:54 // 29748
Elméletileg ma délután jönnek megnézni az autómat,tegnap este hívtak fel a hírdetésre,érdekelte az embert,kíváncsi leszek,mire jutunk.
Nasty02-02-2007 09:33:35 // 29747
Van 2 meghívóm a műszaki torrent tanyára (alfadiag, eper, 156 technikai doksi, stb.) Ha érdekel valakit adjon mail címet és küldöm.
Piritu - 1.000.00001-02-2007 23:14:49 // 29746
Nagy igazságot szótál -:)))
GEORGE01-02-2007 23:11:58 // 29745
:-)))))
Akkorneked már csak a vevő kell :-)
Piritu - 1.000.00001-02-2007 23:06:01 // 29744
Mármint az én 156-omat adnám el.
Piritu - 1.000.00001-02-2007 23:05:31 // 29743
Én tuti, hogy eladnám. Határozottan.
GEORGE01-02-2007 23:03:45 // 29742
olyan tavaly nyár óta hirdedgeti.
A baj az, hogy Ő sem tudja igazából mit akar, eladni vagy megtartani :-)
Liquid01-02-2007 22:51:31 // 29740
Igen, ezt már nagyon régóta hírdetik. Nyár végén is fentvolt már.
M-GEGE01-02-2007 22:51:16 // 29739
so-so
lesz egy utam pestre, akkor végignézem az ottani kínálatot, de a paksi közelebb van, és csak 12000km-rel van benne több.
admirális01-02-2007 22:49:48 // 29738
Jó ára van, de így fotóról nem könyű bármit megállapítani. Sokat kell utazni érte?
M-GEGE01-02-2007 22:44:04 // 29737
Még csak beszéltem vele, de vmelyik hétvégén elugrok.
Ez is még érdekelne: click
régebben nem ilyen kis képekkel volt fent
GEORGE01-02-2007 22:43:37 // 29736
Ez Paksi autó!
A Brezó kollégájának az autója!
A kocsi szép!!!!!
admirális01-02-2007 22:42:13 // 29735
Tiszta ellentmondás: 1,6TS 130LE, Selespeed.:) Ebben így semmi sem stimmel:).
GEORGE01-02-2007 22:42:12 // 29734
Szerintem nem az! Már mint vagy nem selespeed vagy nem 1.6-os.
Piritu - 1.000.00001-02-2007 22:40:41 // 29733
admirális01-02-2007 22:40:32 // 29732
Tényleg jó móka. Hátsó kerékel persze még szebben lehetne piruettezni. Hogy áll a 156 project? Ezt láttad már?
M-GEGE01-02-2007 22:40:31 // 29731
Piritu - 1.000.00001-02-2007 22:35:02 // 29730
Lehet, hogy csúszik a dolog, mert ma nem jöttek meg a papírok Pestről. Holnap reggel dől el minden.
Bánk01-02-2007 19:14:02 // 29728
jó estét!
tud valaki egy jó központi zár szervízt vagy trükköt?
valamiért nem reteszelnek az ajtók.
köszönöm.
Zsifi15901-02-2007 18:25:33 // 29727
Hali srácok!Nem indul a vasam,illetve egyszer indul,egyszer nem!!!Arra jöttem rá,hogy valamiért nem kap áramot a szivattyúja,és egy relé össze-vissza katog benne.Ez az állapot már ide s tova 1 éve tart,de már nagyon unom,hogy a szerelők egyszerűen csak széttárják a kezüket.Nem volt esetleg valakinek hasonló problémája?Bármilyen tippet szívesen fogadok.
Belga01-02-2007 16:27:09 // 29726
Kulon egyseg de mar tudja az uj verzio.
Belga01-02-2007 16:25:00 // 29725
Remelem birja a szived. :o) Mar csak 23. :)
Belga01-02-2007 16:21:43 // 29724
Van itt egy kis felreiras sztem... a pre 2001 autok az OBDII-esek, majd utana jott az EOBD. Az Alfadiag az OBDII-hoz van. Hogy ez elott milyen szabvany letezett azt nemtom.
Pietro01-02-2007 10:59:29 // 29723
Eladó 156-oshoz egy garnitúra télgumi lemezfelnivel.
A gumi Michelin Alpine 2, egy telet használtam.
Ár: 60.000.-
Elérhetőség az oldalamon.
kru01-02-2007 09:39:30 // 29722
ja és még annyit, hogy derek is írja, hogy az ABS külön egység, a légzsák külön egység, stb-stb.
és az obd2 csak a motordiagnosztikáról szól (persze az is nagy dolog), de messze van mindentől, a többi már eséllyel gyártóspecifikus.
kru01-02-2007 09:38:05 // 29721
hát igen, ott a kulcsszó, biztos van, de nem két fillér.
egyébként olvastam az alfadiag-on, hogy a szoftver célja, hogy a 2001 előtti gyártású (nem obd2-es) Alfákhoz legyen diagnosztika...
nekem most ez a kedvenc linkem,
ezek közül az obd-diag-os AVG tetszik legjobban.
OBD2 interfaces (németül)
de még mindig nem látok teljesen tisztán, mondjuk nekem úgy néz ki szinte teljesen mindegy melyiket használom az újabbak közül,
Jeff interface-e is eséllyel működik...
Belga01-02-2007 09:23:22 // 29720
Megse a spam... Most jott: Hardware problem on the external mail server. :-D
Nesze XXI szazad...
Belga01-02-2007 09:20:44 // 29719
Dereknek szolhatok, de sztem a hocipoje ma tele van. :)
Ebayt keresem...
Belga01-02-2007 09:19:47 // 29718
Spamfilter szvsz... tudnalak releaselni, csak most a spamsrv lenn van. :) Kcsg tulbiztositas. :)
Belga01-02-2007 09:18:31 // 29717
Ez egy erdekes felvetes. Az OBDII valoban maga a szabvany, tehat elmeletileg egy szoftver ami ezen a szabvanyon keresztul kommunikal egy adott ECUval, annak a masik millio ECUval is beszelo viszonyben kellene lennie. Ezt mondjak a cimborak is, es igy lenne ertelme. De en meg mindenhol azt hallom/olvasom, hogy szabvany ide szabvany oda, bizony az autogyarak beleraknak valami specifikus buzizast, ami miatt en pl egy vag-commal nem tudom olvasni az ECU-mat.
De sztem van ilyen szoftver ami mindent, vagy legalabbis sokmindent kepes olvasni, de azokban a specko kodok benne vannak... es nem ket fillerbe kerul. DCS-nek is es Piri-nek is van szoftja tudtommal, egyikojuk sem az Examinert hasznalja.
kru01-02-2007 08:26:50 // 29716
B, Derek már régóta ígéri a jtd támogatást, most már kicsit összekaphatná magát. Nem szólnál oda neki? :-))))
Akitől vetted az ebay-on, nincs meg a boltjának a neve?
Amiket én találok, az mind 50-60-70EUR+pocsta.
kru01-02-2007 08:25:23 // 29715
na most arról nem is beszélve, hogy ez obdII, maga a szabvány.
de nincs valami olyan proggi, ami Alfa specifikus (diesel-t is) támogatással bír, azaz minden szart ki lehet bányászni, amit mondjuk az Examiner?
vagy ezt felejtsem el.
kru01-02-2007 08:19:51 // 29714
visszavagdosta az email-eket valamelyik szö'vö'...
kru01-02-2007 08:18:53 // 29713
Mikor az autód? A dieseleknél az EOBD asszem később jött be, mint a benzines, sokkal később, 2003 tajékán talán. Persze ezzel sokat nem segítettem, de nem egyszerű téma.
Ennek ellenére részemről szeánsz bármikor.
ja, az opendiag.org-nak van egy levlistája, annak au archívumát nem böngészted át?
lausz01-02-2007 06:57:52 // 29712
így tettem én is,és szól,azóta is.
Poló01-02-2007 00:46:26 // 29711
Egyik ismerősöm mondta, hogy oda csak rá kell dugni a hangszórót és már szól is :)
Belga01-02-2007 00:08:53 // 29710
Én ezt használtam az AlfaDiaggal, és az én kettőfeles mocim '98-as évjárat OBDII-es volt. Ha jól gondolom. Működött, csak közben Derek fejleszett a progin, és már elfogadja az USB-s interfészt is, ami sokkal kényelmesebb.
Wickey31-01-2007 23:48:42 // 29709
nem rossz ötlet.
Én rápróbáltam már a 115 lovas 1.9 8V JTD-t kiolvasni, de egyenlőre kevés sikerrel. Egy kupac szoftvert próbáltam de nulla eredménnyel.
Tartsunk egy szeánszot valamikor a témában. Benne vagytok?
kru31-01-2007 23:28:57 // 29708
mail ment.
de van egy olyan érzésem, hogy ez az optocsatolós cucc nem azokhoz kell, amik nem obd2-k voltak még? na még majd tanulmányozom a témát.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
644
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?

