Forum >> 156
Piritu - 1.000.00003-03-2011 18:40:07 // 118357
Ha a belső gyűrűt kapcsolgatod 0 és 1 állásba, a zöld lámpának fel kell gyulladnia, ill. ki kell aludnia. Ha ez nem így van, akkor vagy a kapcsoló romlott el, vagy a burkolat alatti csatlakozó csúszott szét, vagy kábelszakadás, vagy ???
Kristyon03-03-2011 18:18:22 // 118356
Üdv urak!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a tempomatot egyszerűen nem tudom életre kelteni. Néha mikor beindítom és melegítem az autót akkor világít a lámpája, hogy be van kapcsolva, de azon kívül semmi reakció, sőt egy idő után ki is alszik a lámpája, és később hiába is kapcsolgatom nem is világít a lámpája sem. Próbálom, ahogy írja a könyve de semmi.
Van-e valami extra kapcsoló, vagy akármi amit meg lehetne nézni, hogy rendesen működjön???
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a tempomatot egyszerűen nem tudom életre kelteni. Néha mikor beindítom és melegítem az autót akkor világít a lámpája, hogy be van kapcsolva, de azon kívül semmi reakció, sőt egy idő után ki is alszik a lámpája, és később hiába is kapcsolgatom nem is világít a lámpája sem. Próbálom, ahogy írja a könyve de semmi.
Van-e valami extra kapcsoló, vagy akármi amit meg lehetne nézni, hogy rendesen működjön???
Kristyon03-03-2011 18:18:58 // 118355
Üdv urak!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a tempomatot egyszerűen nem tudom életre kelteni. Néha mikor beindítom és melegítem az autót akkor világít a lámpája, hogy be van kapcsolva, de azon kívül semmi reakció, sőt egy idő után ki is alszik a lámpája, és később hiába is kapcsolgatom nem is világít a lámpája sem. Próbálom, ahogy írja a könyve de semmi.
Van-e valami extra kapcsoló, vagy akármi amit meg lehetne nézni, hogy rendesen működjön???
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a tempomatot egyszerűen nem tudom életre kelteni. Néha mikor beindítom és melegítem az autót akkor világít a lámpája, hogy be van kapcsolva, de azon kívül semmi reakció, sőt egy idő után ki is alszik a lámpája, és később hiába is kapcsolgatom nem is világít a lámpája sem. Próbálom, ahogy írja a könyve de semmi.
Van-e valami extra kapcsoló, vagy akármi amit meg lehetne nézni, hogy rendesen működjön???
Kristyon03-03-2011 18:17:13 // 118354
Üdv urak!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a tempomatot egyszerűen nem tudom életre kelteni, néha mikor beindítom és melegítem az autót akkor világít a lámpája, hogy be van kapcsolva, de azon kívül semmi reakció, sőt egy idő után ki is alszik a lámpája, és később hiába is kapcsolgatom nem is világít a lámpája sem. Próbálom, ahogy írja a könyve de semmi.
Van-e valami extra kapcsoló, vagy akármi amit meg lehetne nézni, hogy rendesen működjön???
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a tempomatot egyszerűen nem tudom életre kelteni, néha mikor beindítom és melegítem az autót akkor világít a lámpája, hogy be van kapcsolva, de azon kívül semmi reakció, sőt egy idő után ki is alszik a lámpája, és később hiába is kapcsolgatom nem is világít a lámpája sem. Próbálom, ahogy írja a könyve de semmi.
Van-e valami extra kapcsoló, vagy akármi amit meg lehetne nézni, hogy rendesen működjön???
szasza(SW)03-03-2011 17:46:39 // 118353
Miről beszélsz?:)Ez SW ,bentről is elérem.Elhúzom a rolót és ott van,és még az ülés is dönthető:)
szasza(SW)03-03-2011 17:44:06 // 118352
Ablaktörő és biztonsági öv vágó multi szerszám:)
dfg (Tanárúr)03-03-2011 08:11:02 // 118351
különösen az üvegtörőnek veszed hasznát a csomagtartóban ;) a többi nagyon kajak!!!
Poló03-03-2011 08:09:18 // 118350
Hasonlít rá, én is arra gondoltam elsőre, a buszon is ilyesmi van :D
Cgo03-03-2011 08:06:54 // 118349
ablakbezuzo berendezes ;)
Poló03-03-2011 08:06:31 // 118348
Sokat nem használtam, mert tél elején letámasztottam az autót, de működik a kábel. Ilyen van még itt pár emberkének is és nem panaszkodnak.
Poló03-03-2011 08:05:03 // 118347
Az izzókészlet alatt mi van?
szasza(SW)02-03-2011 22:44:59 // 118346
Most csaptam le a vaterán.Élőbe még nem láttam,de remélem én is,hogy jól néz ki:)))
Liquid02-03-2011 22:35:50 // 118345
jól néz ki
szasza(SW)02-03-2011 22:20:07 // 118344
Liquid02-03-2011 20:45:38 // 118343
nekem is ilyenem van, műxik rendesen
szasza(SW)02-03-2011 20:23:20 // 118342
Első után már pik-pak megy ,én már többet cseréltem:)
Szabeee02-03-2011 20:20:53 // 118341
szasza(SW)02-03-2011 20:17:57 // 118340
Hajszárító,utána kitol.Vagy alátámaszt az embléma körül és kalapáccsal ráüt a fülekre.Hajszárító mindenképp kell mert ragasztva is van.
Szabeee02-03-2011 20:15:07 // 118339
hello! szeretném kivenni az emblémát!
hogyan kell?
anya levesz, két füllel kitol?
hogyan kell?
anya levesz, két füllel kitol?
dfg (Tanárúr)02-03-2011 20:10:31 // 118338
Ha már ugyanez a kábeled van, jól működik?
dfg (Tanárúr)02-03-2011 20:08:51 // 118337
Én meg rendeltem belőle, lemondom...
Piritu - 1.000.00002-03-2011 17:34:38 // 118336
Eddig minden oké :-)
Mondjuk érdekes hibákat írsz a saját kocsidról. Nagy része számomra ismeretlen. (Nálam azért tuti volt az eladáskori 184 ezer)
Mondjuk érdekes hibákat írsz a saját kocsidról. Nagy része számomra ismeretlen. (Nálam azért tuti volt az eladáskori 184 ezer)
Piritu - 1.000.00002-03-2011 17:29:36 // 118335
Pedig egyszerű, céges kocsi volt. Szerintem a magánhasználat díját nem akarták befizetni állam bácsinak, egyszerűbb volt annyit visszatekerni.
Liquid02-03-2011 17:00:54 // 118334
156er02-03-2011 16:57:37 // 118333
az nem semmi..... :(
Poló02-03-2011 16:56:18 // 118332
Ugyanez a kábel van nekem is, 1900 Ft-ot fizettem érte postával mindennel együtt.
156er02-03-2011 16:55:25 // 118331
nem tudom mennyibe kerül ez amúgy, nem nézegettem....... volt már hasonló példa azzal a bizonyos e-bay-es lengőkarokkal! :)
Poló02-03-2011 16:52:13 // 118329
Ferke02-03-2011 16:48:36 // 118328
Nem. Az normális, mert van egy különbözeti érték intervallum, nem tök egyformán számol...
156er02-03-2011 16:35:27 // 118327
múltkor néztük, nálam csak kb 1700 km, az órában több van mint a comp.ban!
lehet nálammeg előre tekerték az órát?!:D:D
lehet nálammeg előre tekerték az órát?!:D:D
Cgo02-03-2011 16:18:15 // 118326
ezt nem nagyon ertem, en egy 30 honap alatt 92e -et futott autot vettem, ami utana torott volt egy ideig, de hozzank mar javitva kerult, tehat nem itteni ganyolt gep. az autonak eddig nem volt olyan hibaja, ami a toresre vezetheto vissza es olyan sem, amely ettol joval nagyobb futasteljesitmenyrol arulkodna. Havi 3000 km hihetetlenul kevesnek tunik?
Szerintem +/- tudtam, mit veszek es soha nem is bantam meg...
Szerintem +/- tudtam, mit veszek es soha nem is bantam meg...
Liquid02-03-2011 16:03:17 // 118325
pedig a comp. és az óra eltérése nálam is kb. 18 vagy 20e (nem emléxem pontosan)
Ferke02-03-2011 15:40:02 // 118324
És ez meg vajon mi a francra jóó???:) Kipróbálja, hogy képes-e rá?:))))
Piritu - 1.000.00002-03-2011 15:15:25 // 118323
Nekem 8 és fél ezret tekertek vissza a 156 TS-emen. Bavallották :-))
Ferke02-03-2011 15:10:39 // 118322
Ez sem tűnik túl racionálisnak....nincs az az ökör, aki 17 ezret tekerne egy autón:))
Ma már nem nagy cucc úgy visszarakni a km-t, hogy ne lehessen kimutatni...2db dobozka kell csak hozzá.
A 17ezres eltérések általában nem visszatekerésből, hanem a comp. cseréből szoktak adódni egyébként...
Ma már nem nagy cucc úgy visszarakni a km-t, hogy ne lehessen kimutatni...2db dobozka kell csak hozzá.
A 17ezres eltérések általában nem visszatekerésből, hanem a comp. cseréből szoktak adódni egyébként...
Ferke02-03-2011 15:07:57 // 118321
Na, alapban itt kezdődik a gond, és valszeg -tényleg nem megbántani akarlak, de - a Tiednél is elfogadhattad azt, amit nem kellett volna...meg kéne érteni, hogy nincs 70ezer km-es olaszból importált, orvos tulajos, garazsírozott, csakhétvégén használt, megkímélt autó....
Anno, 2005ben, amikor a 156-ost vettem, az összes 3-4 éves 156-osban 74ezer km volt....micsoda véletlen...
Anno, 2005ben, amikor a 156-ost vettem, az összes 3-4 éves 156-osban 74ezer km volt....micsoda véletlen...
Erhard 242 (Pure Energy)02-03-2011 15:05:12 // 118320
persze kell fix pont csak nem mindegy ki mondja ...
Cgo02-03-2011 14:54:17 // 118319
azert irom, h mint kiindulasi alapot. valahol el kell kezdeni a keresest...
Cgo02-03-2011 14:52:34 // 118318
megismerkedtem ma 4 Alfassal, akik toluk vettek 159 2.4et, 3-nak adott 6 honap garanciat, 1nek 12 honapot. A 4-bol 1 teljesen elegedett azota is, 3 reklamalt. Az egyiknek 2 het utan beszart az EGR, az elado szo nelkul fizette a tisztitast majd a cseret, mert a tisztitas nem segitett. A masiknak a parkoloradar doglott meg, szinten cserelte. A harmadik rajott a diagnosztikanal, hogy a km allas nem valos, 17ezer kilometerrel tobb van az autoban. Azonnal felajanlottak, hogy visszaveszik az autot, de nem adta vissza, mert 17e nem gond, cserebe kifizettek neki a vezerles cseret, amit 120e -nel kellett volna. szoval ezek alapjan egesz hiheto.
Piritu - 1.000.00002-03-2011 14:48:13 // 118317
Ezek azok a kijelentések, amiket helyből nem szabad elfogadni.
Cgo02-03-2011 14:12:16 // 118316
Nezd, kell a foldon egy fix pont. Ha azt irjak, hogy garantaljak a kilometert, szervizkonyvet meg a tobbi dolgot, mint kiindulasi alapot el kell fogadni.
Erhard 242 (Pure Energy)02-03-2011 13:15:16 // 118315
de érdekes hogy 70e km alatt van bennük főleg a 2008-as 59 42e km-rel :DDD Ismerősünk vett ugyan így olasz importból egy Cromát 78e km-rel a furcsa az volt hogy 100e környékén az összes bakot cserélni kellett, azért felhívták a kinti szervizt még is milyen garis cserék voltak rajta az utolsó bejegyzés náluk 178000km-nél történt ...no comment :P
Cgo02-03-2011 12:27:04 // 118314
Tom1202-03-2011 12:10:40 // 118313
Így legalább teljesebb a kép.:-)
Erhard 242 (Pure Energy)02-03-2011 11:58:54 // 118312
hány olyan 59-et mutassak amiben 76e km van? :D
Dévid02-03-2011 11:58:43 // 118311
Erdőre járok fát vágni, és tényleg korlátozottan használható oda a 156.
A gyógyszeremet meg rendszeresen szedem, talán ezért is van még relatíve normális állapotban a kocsim. Persze megint arra várok, hogy fizetést kapjak, és meg tudjam valamiből javíttatni. De már csak 4 év, és letörlesztettem a hitelemet.
A gyógyszeremet meg rendszeresen szedem, talán ezért is van még relatíve normális állapotban a kocsim. Persze megint arra várok, hogy fizetést kapjak, és meg tudjam valamiből javíttatni. De már csak 4 év, és letörlesztettem a hitelemet.
Erhard 242 (Pure Energy)02-03-2011 11:58:02 // 118310
kicserélte? nem akkor honnan tudja hogy kontakt hiba?
Cgo02-03-2011 11:52:55 // 118309
ez mind fikcio. a blog szerint az autoban 80e km van. az izzitogyertyaval nincs gond, a kontakthibaval igen, azt nem szeretem.
Liquid02-03-2011 11:50:47 // 118308
látom megint begurult az ágy alá a gyógyszered :))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
501
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?


