Forum >> 156

GTPeti11-06-2013 22:16:18 // 139257
Több, mint gyanús. :(
sparco11-06-2013 21:44:22 // 139256
Ciao!

Vett már valaki valamit ettől a csávótól?
Alfa 156 selespeed bontás

Én a pár műanyag küszöbre utaltam el a pénzt tegnap, hosszabb levelezés után (ezekre a leveleimre 1 órán belül válaszolt, tehát sűrűn van gép előtt).
Ám, miután átment a pénz, azóta nem hajlandó válaszolni egy levelemre sem.
Mondhatnátok, hogy biztos nincs gépnél, de!!! másik e-mail címről történő alkatrész érdeklődésemre meg válaszolt. (persze nem tudta, ki érdeklődik). Hülye voltam, hogy nem a küszöb után érdeklődtem, kíváncsi lennék, arra mit ír...

Amit tudok róla, hogy talán pécsi, kinyomoztam a számát, amit nem vesz fel, az egyik képen van egy Skoda Felicia, aminek a rendszáma ismert. És az aprod.hu -n is hirdeti ezt az Alfát+ kondigépet...stb.

Lehet, hogy Én vagyok paranoiás, mert csak 1 nap telt el, de miért nem reagál vajon, ha elvileg elolvassa az e-mailjeit??? :o
redbull9011-06-2013 21:21:33 // 139255
Tolómérő aláfekszel és megméred :)
Liquid11-06-2013 21:17:35 // 139254
még mindig qurva nagy az a gumi a 156-ra, 3 centivel nagyobb az átmérő mint a gyári méret. Tök mindegy milyen ET-jű a felnid, ez nem rá való.
A 225/45 talán, de az se gyári méret, ugyanis az a GTA mérete aminek viszont nem ugyanaz a futóműve.
Dévid11-06-2013 20:51:41 // 139253
Nem tudom. Hülyeséget meg nem akarok írni. Többen is cserélték a blogok szerint, de méretet ott is csak GTPeti blogjában láttam, de az 1.9 JTD.
Qubi11-06-2013 20:47:11 // 139252
Akkor ezek szerint, csak én vagyok ilyen kis szerencsétlen, hogy megint cserélnem kell...Csak a héten viszem szerelőhöz, és addigra megkellene vennem az univerzálisat. Emelőm ill. aknám meg nicsen...:(
Roll198311-06-2013 20:36:09 // 139251
Én válaszolok neked: nem tudom. Szerintem többiek is ezért vannak csöndben.
Qubi11-06-2013 20:28:47 // 139250
SZiasztok

Megint megkérdezem, mert nem kaptam választ:

Mekkora a flexibilis-cső rész a kipufogónál? Ki kell cserélnem...
sparco11-06-2013 17:11:42 // 139249
Köszönöm az infokat!!!
theBanyai11-06-2013 16:42:32 // 139248
Nem lesz jo,hatul biztos belerne.
Minek ilyen lufi gumi? 215/45 az el fog ferni,azt keress :)
Dévid11-06-2013 16:19:14 // 139247
Ha nincs ültetve, akkor csak az úthibáknál. :)
gecsa11-06-2013 16:15:46 // 139246
emlékeim szerint a gyári felni et száma 40,5

ha ez így van, akkor ez a felni is 7" széles, akkor ez a felni biza kijjebb lesz, mint a gyári, így belül biztos nem ér a /50es gumival sem semmibe, viszont ha ültetve van a gép, akkor a sárvédő biztos bele fog érni hátul a gumiba..
B.László11-06-2013 16:03:54 // 139245
ha nem tudsz szerezni 215/45R17 et akkor 225/45R17 ez rakjál be nekem is az van a Ti felnin és semmi problémája sincs nem ér be sehova tapad mint az atom csak annyi h elég szépen tudja vezetni a nyomvályú meg a kátyúk kicsit kapkodják a kezedből a kormányt :))
de 215 re hajaz ! :DD
Vinnie11-06-2013 15:58:23 // 139244
Sima 156-osra a 215*45/R17 való. 225*45/R17 a GTA-nak a gyári mérete, de az szélesebb, mint a sima 156os. 225*50/R17-nak nagyobb az átmérője, ezáltal lehet beleér valahová, meg az óra is csalni fog elég rendesen.
sparco11-06-2013 15:46:23 // 139243
Üdv Nektek! :)

Lentebb kérdeztem, hogy vajon elférne-e a 225/50 17 -s gumi.
Akkor nem tudtam a felnim ET számát, de most kiderült, hogy ET38-s.

Ennek tudatában kinek mi a véleménye? Bevállalható?
Vagy esetleg egy 225/45-s?
Runner / Red-Devil11-06-2013 11:55:56 // 139242
Azért képet lőhetnél,milyen árra gondolsz?
Szabeee11-06-2013 11:52:58 // 139241
légyzsák az van, de a többi az sajna mechanikus fűtés nélkül
Runner / Red-Devil11-06-2013 11:35:27 // 139240
Ha légzsák,fütés,elektromos deréktámasz van benne engem érdekelne...
Szabeee11-06-2013 11:22:22 // 139239
Nem érdekel valakit krém színű bőr belső?
DeezL11-06-2013 10:07:32 // 139238
20v-ben a motorszám merre található kb?
Tikesz11-06-2013 08:03:41 // 139237
Sziasztok! Nem tud valaki bontott de müködő 1998-as 2.0-ás vezetőoldali hátsó komplett elektromosablak motort ? az enyém behal....alig emeli fel és engedi le az üveget és mire felmegy becsukom az ajtót visszaesik vagy fél centit pont a legjobbkor mikor esik az eső megállás nélkül :/ atesz.alfa@freemail.hu-ra is jöhet...köszi a segítséget
159 Indigo Gray 2.4 Monster10-06-2013 19:25:16 // 139236
Az igen akkor azt csak árulni fogják, eladni nem. Én a sajátodat újítatnám fel az a tuti, és 20e nél tuti nem kerülne többe. Egy kérdést meg érne. A bontott alkatrész mindig lutri. :)
Fanni10-06-2013 18:56:02 // 139235
65/db ugyh most szétnézek h bontottból hátha találok olcsóbban mert ez nagyon sok....
Zsolesz10-06-2013 18:49:38 // 139234
akkor passz, majd megmondja olyan aki már szedte szét
B.László10-06-2013 18:44:28 // 139233
amennyire csak lehetett :DD majd kicsi utána erősen utána finoman akkor úgy h a kulcsot is nyom befele szinte mindenhogy úgy h közben mozgatom a kulcsot kicsit fel le ... de nem akarja engedni Atinak simán fordul átfogja a kulcsot mutató ujjal benyomja és már fordul is nekem meg semmi .. :/ :D
Zsolesz10-06-2013 18:40:49 // 139232
Kicsit nem kell a kulcsot is benyomni? A szobában vagyok, kipróbálni nem tudom, de elvileg simán fordulni kellene. Jól benyomtad a kis pöcköt? Nekem az nagyon nem áll kézre
mreni10-06-2013 18:35:15 // 139231
bontott és felújított is szokott lenni pl racing bazar-on is, felújított papírral garanciával 17/db volt nemrég.
159 Indigo Gray 2.4 Monster10-06-2013 18:20:01 // 139230
Hány darab az a 65 ezer? Ha 4-5 db akkor ok, csak kérdés hogy mennyire tuti ez a felújítás, mint pl autóvásárlásnál "most lett kicserélve a vezérlés stb" azt mégsem.
Fanni10-06-2013 18:12:15 // 139229
nem mind a 4 rossz csak a 4.-ik lehet akkor rosszul irtam hát most olyat mondtak h gyári bosch felujított 65 ezer....
B.László10-06-2013 17:19:08 // 139228
h rakjam parkoló állásba az indításkapcsolót úgy h ne törjem bele a kulcsot ? kis gomb be fordítom óramutató járásának ellenkezőleg a kulcsot de nem fordul valami ötlet ? :D
159 Indigo Gray 2.4 Monster10-06-2013 16:43:57 // 139227
Az elég érdekes hogy egyszerre mind a 4 csúcs megadta magát, (ha egyátalán van ilyen) Az új biztos nem olcsó, http://www.interdiesel.hu/ Csúcsokat itt nem olyan horror áron javítják, és elég jó hírnevük van.
Fanni10-06-2013 15:55:30 // 139226
Sziasztok! a kis 56-osom betegeskedik 2 napja nem tudtam beindítani most hívott a szerelő,h a 4 porlasztócsúcs megadta magát......viszont árat nem tudott mondani még,ujonan mennyi 1 porlasztócsúcs? másik opció még a felújítattása....
előre is köszi a válaszokat!!
Abarai10-06-2013 14:16:31 // 139225
Facelift után is.
sparco10-06-2013 11:07:33 // 139224
Sziasztok!

Tudja valaki pontosan, hogy a Berlina HÁTSÓ üléssorának könyöklője, passzol-e az SW -ébe???
Köszönöm előre is, ha kideríti valaki! :)
159 Indigo Gray 2.4 Monster10-06-2013 09:00:33 // 139223
Hát pajti Alfád van szóval olyan soha nem lesz hogy minden jó és nem kell valamit bütykölni,
mreni10-06-2013 08:38:22 // 139222
nem,156nál (legalábbis fl előttinél biztosan) csak a sofőr oldali automata,mert nincs becsípődésgátló beépítve az anyós oldalon(gt-ben illetve ha jól emlékszem a 147ben is van)
B.László09-06-2013 23:50:49 // 139221
Az az 5 henger nah meg a fütyülés :DDD
atosz06909-06-2013 23:39:20 // 139220
a hang *.*
B.László09-06-2013 23:35:15 // 139219
Ugyee ugyee a T.s ereje :D de a JTD zés is jó volt ! :DDD
atosz06909-06-2013 23:20:04 // 139218
jajj dejóvolt egy kicsit benzineskedni :) háhá :P
B.László09-06-2013 23:09:30 // 139217
Ma érdekes volt menni a kocsim után, rögtönzött autócsere volt kedves Ati cartárssal :) és elég érdekes volt ahogy folyt a víz meg ahogy gőzölt a kipufogó 6500 as fordulatig húzatva ... Nem tudom h ez normális e v csak azért csinálta mert mostanában finom járok vele és nem tud kipárologni.. V a katalizátor miatt van? :D
Kka09-06-2013 22:48:49 // 139216
az van nekem is, de csak végig érek majd azon a "listán" és akkor minden jó lesz :D
Dévid09-06-2013 22:34:44 // 139214
Tudom milyen érzés. Én nap mint nap hallom, hogy mekkora barom vagyok, hogy ilyen olasz hulladékkal próbálok közlekedni. Nekem is az idegeimre megy, de még bírom.
Kka09-06-2013 22:31:03 // 139213
jah, lefele az :D Anyám múltkor beült hozzám, le akarta engedni az ablakot és megijedt, hogy nem hagyja abba a lefelé menetet, mivel az ő autójukban nincs ilyen automatika :D
szegényem nyomkodta a gombot összevissza hogy hagyja abba :)
159 Indigo Gray 2.4 Monster09-06-2013 22:30:49 // 139212
Nem kínozom, pedig meg érdemelné mert idegbeteget csinál belőlem gyomorfekéllyel :D
Kka09-06-2013 22:28:30 // 139211
okés :)
Kka09-06-2013 22:27:15 // 139210
na majd letesztelem, köszi :)
Dévid09-06-2013 22:27:14 // 139209
Használati utasítás 18. oldalán is azt írja, hogy a jobb oldali ablakemelő csak lefele automata. Szóval feleslegesen ne kínozd szerintem.
159 Indigo Gray 2.4 Monster09-06-2013 22:21:54 // 139208
Na ezt holnap én is ki próbálom, mert a jobbos nem automata :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.