Forum >> 156

csocsi01-12-2005 15:43:21 // 2157
Családi autó szükségeltetik :-))))
Mike.01-12-2005 15:41:38 // 2156
Új baltát vettél -mert halottam, hogy a régi eltünt- és a 145- ben nincs hely vagy nem bírja el? :-))))))
Vinnie01-12-2005 15:37:26 // 2155
Mi a hosszú táv? úgy tudom, hogy 25-30 ezrenként cserélni kell.Addig meg biztos nincs probléma vele.
Alfista01-12-2005 15:29:01 // 2154
Nekem is Briskek vannak. Konkrét véleményt hosszú távon nem hallottam róla. Ha valakinek van, írjon!
Tomy15601-12-2005 15:21:35 // 2153
Köszi! Akkor nyugodt lehetek:)
Fritzee01-12-2005 15:08:43 // 2152
Lásd 147 topic... :-)
Fritzee01-12-2005 15:08:21 // 2151
Engem 147-es JTD érdekel, de nagyon kicsi sajna a kínálat. Holnap megyek megnézni egyet, remélem azzal nem lesz semmi gond...
csocsi01-12-2005 15:03:39 // 2150
Tényleg szép autó :-))))
Halesz01-12-2005 15:00:47 // 2149
Köszi :) ha találsz egy ugyanolyat, mint ez a fekete, szólj :) A napfénytető előny! :)))
Alfista01-12-2005 14:59:39 // 2148
No, akkor majd sasolok!
Halesz01-12-2005 14:56:44 // 2147
147-esre nem nagyon szeretnék váltani... mindenképp nagyobbat szeretnék :)
Vinnie01-12-2005 14:55:24 // 2146
Szerintem nem reális.Ilyent még nem hallottam.Tökéletesebb és gyorsabb égést biztosít, de nem égeti ki.
Alfista01-12-2005 14:53:50 // 2145
Ilyent még sehol sem hallottam!
Mike.01-12-2005 14:51:47 // 2144
Nekem az ezüst nem jön be annyira, én a sötét színek híve vagyok, de a kék belső biztosan jobban passzolna mint a piros. :-)
Alfista01-12-2005 14:50:21 // 2143
Szerintem nem. A 147-ben vannak olcsóbb áron is jó állapotú dieselek, ha esetleg az is érdekel.
Halesz01-12-2005 14:49:59 // 2142
Szerintem ezüstben is tuti a piros bőr! :) De mindegy, ilyen sincs a használtautó.hu-n :)
Fritzee01-12-2005 14:47:45 // 2141
Nekem a vajszínű bőr jön be nagyon...
Fritzee01-12-2005 14:47:24 // 2140
Ha jól tudom szerelték a régivel is, ugyanúgy, mint pl. most a 147-est.... Mondjuk ott már 115 LE-ről felnyomatták a mocit 120 LE-re.
Vinnie01-12-2005 14:46:01 // 2139
Mondjuk ezüstbe kék bôrt képzelnék el.?
Fritzee01-12-2005 14:44:53 // 2138
Na igen, felszereltség, MJet, facelift, fekete, sedan.... az nagyon pöpec. Csak sajna elvitték....
Tomy15601-12-2005 14:43:22 // 2137
Sziasztok! Azt mondta 1 szaki, h a Brisk gyertyák tönkre tehetik a dugattyúkat (kiégethetik??,). Igaz ez, ill. van ennek reális esélye?
Halesz01-12-2005 14:41:53 // 2136
Félreértesz :) Nem keresek. Csak ez véletlenül elémkerült és elgondolkoztam :))) És még az ára is pont kigazdálkodható lett volna, ennél feljebb nem nagyon tudnék menni... Volt egy 2,4-es fullextrás 156-os is, TI sportcsomaggal, az 5,3 misi volt, de már az is elkelt... Na azt például hiába nézegettem volna... Amúgy van még ez is, ami tetszik, csak ez nem túlságosan felszerelt... http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=344146&command=ugras&screenwidth=800 Meg nem tudom eldönteni, hogy ez már 16 szelepes motor-e... a faceliftest szerelték még a régivel is???
Mike.01-12-2005 14:41:17 // 2135
A tiédben még csak-csak, de az ezüstben már nekem sem szép. Szerintem. :-)
Vinnie01-12-2005 14:37:48 // 2134
A piros minden Alfában szép! Szerintem :)
Alfista01-12-2005 14:37:20 // 2133
Direkt 156-os gázolajost keresel?
Halesz01-12-2005 14:34:50 // 2132
Pedig az nagyon szép a fekete autóban! :) Engem elsősorban az fogott meg :) aztán meg a felszereltségi lista :)
Mike.01-12-2005 14:34:43 // 2131
Amikor először láttam képen ilyet nekem sem tettszett. Amikor élőben láttam, utána már más volt a véleményem. Szerintem a fekete-piros jó szín kombináció.:-)
Halesz01-12-2005 14:33:38 // 2130
Nézegetni akartam, de ha élőben is tetszett volna, akkor asszem megoldottam volna a dolgot valahogy :)
Fritzee01-12-2005 14:30:24 // 2128
Én is nézegettem magamnak, de sajna ez van. :-((( Mondjuk az a piros bőr az nem tetszik benne....
Alfista01-12-2005 14:28:03 // 2127
Már én is gondolkodtam, hogy valami nyomatékhegy jó lenne, mert én is sokat megyek. De ilyen szép járgány, nem véletlenül kellt el olyan gyorsan!
Mike.01-12-2005 14:26:38 // 2126
A tapasztalatokat várom mert engem is érdekel ez a beavatkozás. :-)
Mike.01-12-2005 14:24:28 // 2125
Csak nézegetni akartad vagy komolyabb szándék is vezérelt? Mondjuk a 145 mellé, vagy helyett? :-))) Tényel jól néz ki már a képen is. És azt mondják, hogy az alfát nehéz eladni. Amikor én vétel előtt voltam a jó autókat 1-2 hét alatt eladták. :-)
Halesz01-12-2005 14:20:15 // 2124
Át :) Amennyit én használom az autót (évi 25-30 ezer km, és főleg Budapest), jobban megérné. És a felszeretsége nagyon szimpi volt... Na mindegy, most úgyis másra kéne a pénz, de ha élőben is tetszett volna, akkor nagyon-nagyon elgondolkoztam volna a cserén...
Alfista01-12-2005 14:15:46 // 2123
Abszolute megértelek! Gyönyörű gép! A faceliftes nekem is kedvencem. Átpártoltá volna a gázolaj szekcióba?
Halesz01-12-2005 14:09:52 // 2122
Megosztom Veletek a bánatomat: Ezt az autót ma akartam megnézni, felhívtam őket és közölték, hogy már elvitték...
Tomy15601-12-2005 13:29:04 // 2121
Nekem van 1 ismerősöm, akinek van otthon számítógépes Alfa hibakereső programja, talám Ő tud segíteni. (aszem elektromérnök???) Megkérdezzem?
KKY01-12-2005 09:54:26 // 2120
Sziasztok! Még mindig keresek vmi szakembert a légzsákvezérlő elektronikához. Ha valaki tud, segitsen!
Alfista01-12-2005 09:30:04 // 2119
Ciao Alfistik! Kicserélték az air take-t. Nem volt egy egyszerű manőver, mivel nehezen lehetett kivenni a régi nagy böhöm dobozt a légszűrőház mellől. Útba volt a légkondivezeték meg a spoiler. Én a V6-os air take-t szereltettem be. Csak egy helyen lehet felfogatni. Meg kellett hosszabítani egy lemezcsík toldalékkal, így stabilan lehetett felcsavarozni egy tartólemezre. Nos, a hangja egy kicsit mélyebb lett és erősebb, de nem annnyira, mint a direktszűrőé. Keveset mentem vele, így arról még sokat nem tudok mondani, hogy megy. A fordulatot talán könnyebben veszi. Amit a fiúk itt írtak róla, én is megerősítem. A bővebb tapasztalatokról majd később.
Alfista30-11-2005 17:38:08 // 2118
Köszi!!!
Alfista30-11-2005 17:36:40 // 2117
Jó, hogy mondod! Majd én is sasolok, mikor a Teddy gépéről lefúrják a csavart, hogy úgy csinálják, mint neked.
Poló30-11-2005 17:31:33 // 2116
Semmi ilyesmi. Csak azt a csavart kellett kidobni a kukába. Ahogy elérte a fúró a csavar kúpját úgy leesett a csavar feje. aztán a menetes részt kitekerte fogóval.
Alfista30-11-2005 17:27:31 // 2115
Nem kellett az agyat cserélned ugye? Gondolom másik menetet fúrtak bele, aztán másik felfogató csavar.
Poló30-11-2005 16:17:16 // 2114
Nekem a bal hátsó maradt benn. Esztergályos fúrta le.
Alfista30-11-2005 15:42:51 // 2113
Nem helyette, mellette. No jó, most már befejezem a hülyülést, meg külömben a Halesz le fog baltázni, hogy kezdő fórumos létemre már offolok!
BF15630-11-2005 15:29:38 // 2112
Nem akarom Teddy-t kiütni a nyergből:D Az egy külön szakma, nem értek hozzá. Amúgy sem tudnál annyit fizetni:))))
Alfista30-11-2005 15:21:35 // 2111
Szükségem lenne egy ilyen tipusú szerkesztőre! Jól gondold meg!!!
BF15630-11-2005 15:18:50 // 2110
Tudom:) XXI.század tőkéje az információ :D
Alfista30-11-2005 15:14:47 // 2109
Basszus! Te nem vagy egy elveszett ember!!! Mindig egy lépéssel elöttem jársz. A többit majd máshol mondom,
BF15630-11-2005 15:12:49 // 2108
Akkor tudom mert Teddy mesélte. De lehet a főnöknek is fizetni "akciósan". És nem kell a szerelő zsebébe dugdosni a lóvét. Ráadásul nem kell parázni hogy lebukik az ember.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.