Forum >> 156
Alfista30-11-2005 15:08:15 // 2107
Hát igen, nekem is ezzel volt a gondom! Holnap majd regélek az air take-ről. Reggel teszik be itt Bodajkon a helyi szerelők. remélem nem bakszák el!
BF15630-11-2005 15:02:16 // 2106
Most hétvégén qva sok dolgom van. De szerintem tudom, mert Teddy már mesélte. Amúgy itt fehérváron megkerülhetetlenek, mert rajtuk kívűl nem ért senki az Alfához. Hiába drágább de gyorsabbak mint azok akik most látnak először alfát. Ja meg nem kell számlát kérni.
Alfista30-11-2005 14:53:24 // 2105
Na, majd ha találkozunk, elmondok egy esetet a szervizzel kapcsolatban. Tényleg! Mikor jössz? A hétvége jó lenne?
BF15630-11-2005 14:47:27 // 2104
Itt fehérváron voltam. A fiatosoknál. Ahova ti is viszitek.
Vinnie30-11-2005 14:45:25 // 2103
Bemértük az összeset és mind szakadt, mert sehol sem melegszik.Durva, nem?Azért megnézem azt a készletet.Grazie
Alfista30-11-2005 14:41:18 // 2102
Hova viszed a járgányt javítani?
BF15630-11-2005 14:39:59 // 2101
Van hozzá vmi javító készlet. Azzal szépen meg lehet csinálni, de ha ügyes vagy akkor te is simán össze tudod forrasztani a szakadást.
Trombozis30-11-2005 14:39:34 // 2100
Nekem a felső kettő kullantott be. De így is profin müxik.
BF15630-11-2005 14:37:12 // 2099
Én örömmel járnék abba a fősuliba ANNYI CSAJ KÖZÉ!!!
Vinnie30-11-2005 14:35:42 // 2098
15 perc az intervallum a hátsó szélvédônél.
Nekem meg nem jók a fûtôszálak benne.Tud valaki vmi okosat erre, anélkül,hogy ki kéne cserélni?
Alfista30-11-2005 14:35:27 // 2097
Tudod akik fősuliba senyvednek, meg nem dógoznak annyit az apjuknak! Sok benne a kraft-:))
BF15630-11-2005 14:35:27 // 2096
Én is. Egyszer véletlen vettem észre, mert az eső cseppeket szárítattam le vele. Egyszer csak kikapcsolt.
Trombozis30-11-2005 14:33:23 // 2095
Ez az, hogy én sem. :-)
Alfista30-11-2005 14:33:13 // 2094
Én írtam, de aztán külömböző más problémák miatt nem lett berakva. Holnap reggel viszem a szerelőhőz. Majd írok róla. Remélem nem jön közbe most már semmi!
Giorgio30-11-2005 14:32:11 // 2093
Ámberek! Mennyibe fájna piciny pénztárcámnak egy pár gyári sportcsomagos küszöb a 156-ra?
Ha valaki tud ilyet valamilyen ismerősnél(akár fényezetlent is), akkor kérem adja meg az elérhetőséget!
Köszönöm!
Trombozis30-11-2005 14:31:34 // 2092
Ezt nem tudtam. Mindig én kapcsoltam ki.
BF15630-11-2005 14:28:15 // 2091
Túl jó erőben van a srác.
Kiküldhetnéd kapálni egy kicsit vmelyik szántóföldre:D
Tomy15630-11-2005 14:28:07 // 2090
A múltkorában vki. írta, hogy berakatta az "intake"-t. Ígérte, hogy ír a tapasztalatokról. Engem nagyon érdekelne!!!!!
BF15630-11-2005 14:26:22 // 2089
Aha kikapcsol egy idő mulva, de soha nem szoktam megvárni, mert már elöbb lekapcsolom.
Alfista30-11-2005 14:24:02 // 2088
A tied időkapcsolós? Akkor én vagyok pancser:?
Tomy15630-11-2005 14:23:23 // 2087
Köszi a segítséget! Még nindíg 2000ft/db, rendeltem is 1 garniturát.
Alfista30-11-2005 14:22:50 // 2086
A Teddy járgányának meg a jobb első kerékcsavarja maradt bent. Se ki, se be.
Most viszik majd a gumishoz.
BF15630-11-2005 14:22:01 // 2085
Pedig kell hogy legyen. Vagy csak rossz;)
BF15630-11-2005 14:21:05 // 2084
Bekapcsolod és bizonyos idő mulva kikapcsol.
BF15630-11-2005 14:17:41 // 2083
Köszöni már jól.
Hétfőn volt egy kis kehélye mert lelazult az egyik kerék csavar és csúnya kerregő hangot adott. Én azt hittem féltengely a bűnös és még egy fehérvár - bp - fehérvár szakaszt lenyomtam vele ugy:D Délután bementem a szervizbe és ott 1 órán keresztül vizsgálták, mire rájöttek hogy csak húzni kell a csavarokon:D
Alfista30-11-2005 14:15:20 // 2082
Ilyent még nem hallottam, a hátsó szélvédőre. Az enyémben nem ilyen van.
Trombozis30-11-2005 14:11:38 // 2081
Ilyen mindegyik 156-ban van? -> "Szélvédőüveg hátsó: fűthető [idővezérléssel]"
Mi az az idővezérléssel?
Alfista30-11-2005 14:07:39 // 2080
Hogy van a géped?
Alfista30-11-2005 14:06:30 // 2079
REVERSION KFT /FŐNIX TUNING/
cégtulajdonos: KERTÉSZ TIBOR
cím:
1042 Budapest, Árpád út 126.
tel.:
06 1 369 8246
mobil:
06 20 448 2415
BF15630-11-2005 14:05:31 // 2078
Erre gondoltál?
www.fonixtuning.hu
Tomy15630-11-2005 13:50:23 // 2076
Hi, hol van ez a Főnix tuning? Esetleg vmi telcsi szám? Köszi
BF15630-11-2005 13:19:39 // 2074
Én is szivesen becserélném a kerekeket, de asszem akkor betartanám a 30as sebesség korlátozást:( Pajzs is teccik:p
colos-15630-11-2005 12:30:04 // 2073
Na mentem dolgomra...Hali mindenkinek!!
colos-15630-11-2005 11:58:20 // 2072
:)))))))))))))))))))))))))
Trombozis30-11-2005 11:57:32 // 2071
Az biztos. Magyarországon felesleges ilyeneket csinálni. Szerintem.
Tiszavasváriban van egy srác agyontuningolt góffal oszt amiatt, hogy nem tud menni a Debrecen felé vezető úton vennie kellett mellé egy másikat is. :-D
Trombozis30-11-2005 11:54:36 // 2070
Na az pont jó lenne. :-DDDDDDDDDD
colos-15630-11-2005 11:46:00 // 2069
Nekem beadna ez a konfiguracio,de tutira nem jutnek el éppen a boltig se:)
Trombozis30-11-2005 11:44:52 // 2068
Komoly főleg a kerekekkel. De a pajzs nem tetszik így.
colos-15630-11-2005 11:42:07 // 2067
colos-15630-11-2005 11:37:34 // 2066
:)))))Akkor rakjal ra egy F-16 os szarnyat!!:)
Trombozis30-11-2005 11:35:21 // 2065
Hali.
colos:
Nem tetszik. Pont azért mert visszafogott. :-)))))))))))
Alfista30-11-2005 11:33:45 // 2063
Sziasztok! Mennem kell mert meló van!
colos-15630-11-2005 11:29:39 // 2062
az enyem nem tetszik???olyan kis visszafogott mint en:)
Trombozis30-11-2005 11:28:40 // 2060
:-))) Ismerős ne is mond. Nekem nagyobb szárny kellett eddig, de az már nem tetszik. Így nem tudom milyen lesz.
colos-15630-11-2005 11:28:35 // 2059
Sajnos nem allok olyan jol anyagilag hogy hetente csinaltassam ha leszakadna vagy megserulne..ezert inkabb nem is rakatom fel elore es hatulra se
Alfista30-11-2005 11:28:26 // 2058
Terveztem még egy kis (30 mm) ültetést, de asszem marad a dolog. De reménykedjük! "mondta az egérke az oroszlán szájában" :)))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
834
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
