Forum >> 156

csocsi29-11-2005 17:08:14 // 1957
A gép futott már jópár km-t, igazából nem tudom mennyit kellene kibírniuk nekik. Úgy látom utángyártottat nem igazán érdemes berakni. :-))
admirális29-11-2005 16:58:51 // 1956
Megvan még ez a zértékes légterelő?:)
admirális29-11-2005 16:58:14 // 1955
Nekem olyan tapasztalatom van, hogy az utángyártott szilentek 5E kilóméter után újra nyiszognak. Kompletten cserélve volt nyáron minden, és a 2 kutyacsonton kívül mind utángyártott alkatrész lett, de még nyáron rákezdett újra. A gyári gondolom, kb. 2x ennyit bír. Azt sem nevezném tartósnak. Nem ilyen utakra való, de ezt most komolyan mondom, és nem azért, hogy mentsem a mundér becsületét.
Atek29-11-2005 16:44:21 // 1954
Kösz szépen ! Kisegítettél :DDDDDDDDDD De jó duma. :DDDDDDDDDD
csocsi29-11-2005 12:27:15 // 1953
Köszi :-))
Vinnie29-11-2005 12:26:58 // 1952
Ami a vékony tûn átmegy.Legjobb a SELENIA RACING!Vagy amit a motorban használsz.
colos-15629-11-2005 12:14:55 // 1951
Sziasztok!!!
twin29-11-2005 12:11:20 // 1950
Szia!Én 1.570.000.-ért vettem Pesten!Drága volt,de legalább adtak hozzá egy 156-ost is! :-))
csocsi29-11-2005 12:05:27 // 1949
Hétvégén lemostam és a garázsban száradt, holnap megyek csak vele. Kíváncsi leszek most mit produkál majd. Milyen olajat nyomtál rá? :-))
Vinnie29-11-2005 12:03:18 // 1948
Csocsi, Egy kis olaj nem árt neki, injekcióstûvel injektálva. Persze csak átmenetileg! Nekem bejött.
Atek29-11-2005 11:23:11 // 1947
Sziasztok! Keresek küszöb szpojler árusító helyeket aki tud ilyeneket pls írjon. Ki hol és mennyiért szerezte be a sajátját?
GEORGE29-11-2005 08:26:54 // 1946
Jóó:-)
csocsi29-11-2005 08:18:33 // 1945
Hali!! Ha száraz hidegben nyikorog a silent, de ha latyakos az út vagy le van mosva a gép akkor elhallgat. Ekkor érdemes cserélni ezeket ha jól sejtem. Kinek milyen tapasztalata van etéren :)
Gabó26-11-2005 11:54:03 // 1944
A küszöböt kivéve csodás.
SERPENTE26-11-2005 10:51:00 // 1943
Ki csinálhatta?:))Az Olaszok:)))Úgy lelltem rá az olasz klubban......az egyik klubtagé....sajna csak ez a kép van róla
Alfista26-11-2005 10:50:03 // 1942
Húú, ez nagyon oda ba..ós!!! Nekem nagyon bejön! A faceliftes 156-os amúgy is nagyon korrekt. :)))
veteranviking26-11-2005 10:45:05 // 1941
Egész jó, régiből is találtam egyet, csak a szine fura:))
BF15626-11-2005 10:42:42 // 1940
Korrekt! Ki csinálta? Hátulról nincs kép?
Zsolesz26-11-2005 10:22:34 // 1939
Nekem a küszöb nem jön be amúgy OK
Pietro26-11-2005 10:17:10 // 1938
dögös!!! nekem tecc!
SERPENTE26-11-2005 08:30:45 // 1937

Alfások!
Erről mit gondoltok?Szerintem nagyon el van találva az optikai tuning:)))
GEORGE25-11-2005 22:26:31 // 1936
Alfa Romeo érzés??? :-))))))))))))))
twin25-11-2005 22:07:52 // 1935
Ma sajno temetésre kellett mennem Bátaszék fölé,így pár hét után beülhettem a kocsiba!(mindíg a dolgozós kocsiban vagyok)Nagyon jól esett az a kétszer 70 km!!!!!!!!!!!!!!!Köszönöm Alfa Romeo!!!!!!!!!!!!!
Gabó25-11-2005 21:51:47 // 1934
Egy hete már bírja neki:) Mondjuk nem nagy eredmény.
Zsolesz25-11-2005 21:43:34 // 1933
Ha nem megy vele sehova akkor örökre :))
Gabó25-11-2005 21:25:20 // 1932
Azok, elkezdte a haverom 156 -ja is , megkereste, fújt be neki valamilyen spray-ből, abbahagyta. A kérdés az, hogy meddig?
mszabika24-11-2005 15:52:41 // 1930
1 napra teeeeeee :))))
csocsi24-11-2005 15:49:13 // 1929
Milyen 24 óra? :-)
mszabika24-11-2005 15:48:41 // 1928
kevés az a 24óra... :((((((((
csocsi24-11-2005 15:47:50 // 1927
A héten már nem :-(
csocsi24-11-2005 15:47:22 // 1926
A 1906 hsz-ben például nem az volt a gond a leírtak szerint :-))
mszabika24-11-2005 15:46:53 // 1925
inkább előbb, mint utóbb :PPPP
csocsi24-11-2005 15:46:27 // 1924
Oda is el fogok jutni előbb-utóbb :-))
Mike.24-11-2005 15:45:51 // 1923
Esetleg szakemberrel megnézetni??? Nem jó ötlet? :-)
csocsi24-11-2005 15:42:57 // 1922
Mit tom én, azért érdeklődtem :-)))
mszabika24-11-2005 15:38:59 // 1921
miért mi lehet más?
csocsi24-11-2005 15:36:55 // 1920
És biztos hogy az a probléma? :-))
mszabika24-11-2005 15:36:21 // 1919
igen apunak (moltib), neki is gyikorog
csocsi24-11-2005 15:24:50 // 1918
Neked is volt hasonló tapasztalatod?
mszabika24-11-2005 15:19:41 // 1917
Szilentek azok! Ez biztos!
csocsi24-11-2005 15:11:18 // 1916
Nem tudom de lassan majd körbejárom a dolgot :-)) Most érdekes módon nem nyikorgot mikor ma mentem, de igaz hogy latyakos volt az út. :-))
BF15624-11-2005 10:43:00 // 1915
Ha jól tudom, akkor a stabilizátor szilentje adja a nyikorgó hangot.
Gabó24-11-2005 10:11:00 // 1914
Ha nem mennek el a tavasszal, neked kell kivenni a kocsimból márciusban:)
Alfista24-11-2005 10:08:37 // 1913
Hali! Nálam is dettó a helyzet. Most viszem vizsgára a járgányt, így viszont sajnos cserélni kell az alsó-első lengőkarokat + a bal felsőt, mert kotyognak is. Súlyos manikat kell otthagynom!
Mike.24-11-2005 07:51:24 // 1911
Örülök, hogy segíthettem. :-)))
csocsi24-11-2005 07:09:39 // 1910
Végül is ez is egy megoldás :-)))
csocsi24-11-2005 07:09:18 // 1909
Köszi :-)) Csak azért kellmetlen hallgatni ezeken a minőségi utakon :-(
Mike.23-11-2005 19:09:12 // 1908
Szerintem tücskök költöztek be. Várd meg a tavaszt és elmennek. :-DDD
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.