SKrisz29-07-2011 10:50:33 //
26247
SKrisz29-07-2011 09:36:15 //
26246
A képen szereplő Alfa 33 TT modellt keresem megvételre / cserére :)
Ha valakinek van egy és szívesen megválna tőle / elcserélné, ne tartsa magában ! :)))
SKrisz29-07-2011 09:35:13 //
26245
Leülhet, kettes! :PPP
Először 12 jött ki, aztán az új szériával még 6.
(pl spider, 64, junior Z. Ezekhez nem adtak kis füzetkét.)
SKrisz28-07-2011 22:01:51 //
26243
De igen. Majd holnap megcsörgetlek, megbeszéljük mi legyen!
Diny28-07-2011 21:55:06 //
26242
húúú, ilyen nekem is kéne!:))
Szilárd28-07-2011 21:44:15 //
26241
Ez nem jó hír!:((
Szilárd28-07-2011 21:43:46 //
26240
Miért Pesten találkozzunk?
Nem autóval mész a Ringre?
SKrisz28-07-2011 20:50:14 //
26239
Nekem pl. Ő is újdonság, ma érkezett meg sok más már említett darab mellett:

SKrisz28-07-2011 20:13:58 //
26238
Más ami nincs a listán? :))) Biztos annyi az annyi? 18 darabos a széria? :)
SKrisz28-07-2011 20:13:18 //
26237
Szombaton megyek F1 -re, ha Pesten össze tudunk futni, akkor akár oda is tudom adni! :))
SKrisz28-07-2011 20:12:37 //
26236
Mióta megjött, azóta folyamatosan figyelem és csak egyre drágább mindenhol :(
Ja igen, elfeleljtettem leírni, pedig itt figyel a pócon :)))
Szilárd28-07-2011 19:53:11 //
26234
Egyenlőre fogalmam sincs,hogy mikor kerül majd hozzám!:(
Szilárd28-07-2011 19:52:32 //
26233
Nem is most kellene!:)
SKrisz28-07-2011 19:36:41 //
26232
GTA 1300 Juniorod is, van, csak egyenlőre még nálam :)))
SKrisz28-07-2011 19:35:34 //
26231
Egyenlőre horror :(
Szilárd28-07-2011 19:31:06 //
26230
Ha a Top Gear-es kiadás ára nem horror,akkor engem is érdekelne egy példány majd!:)
Szilárd28-07-2011 19:30:09 //
26229
Ilyenem is van!:)
SKrisz28-07-2011 19:20:01 //
26228
Hiányos a listád! :)
Alfa TZ 2 - 1965:

Kn[.]xX28-07-2011 10:29:17 //
26227
nem is azt az egy darabodat akarom lenyúlni, csak érdekel, kb mennyi egy ilyen:)
SKrisz28-07-2011 07:32:54 //
26226
A Top Gear -es saját fogyasztásra van :) Eladó nincs belőle. A nagyker most 4 hét szabin van, utána tudok rendelni, ha valakt esetleg érdekel...
GT Ɨ|ѯ28-07-2011 05:47:08 //
26224
like:-)
Kn[.]xX27-07-2011 21:36:11 //
26223
a TopGear-es mennyi..?:)
Diny27-07-2011 21:32:11 //
26222
hűűű:)) szépek
SKrisz27-07-2011 21:16:27 //
26221
Diny27-07-2011 14:30:48 //
26220
akkor napolva:) egyszer úgyis lesznek megfizethető áron...
SKrisz27-07-2011 14:28:21 //
26219
Nem esélytelen, csak csillagászati... :(
Diny27-07-2011 14:24:23 //
26218
2006 Alonso? 2010 Vettel?:)) esélytelen?
SKrisz27-07-2011 13:35:13 //
26217
Nem tudok még semmit. Ezt is csak most kaptam, hogy előrendelhető a modell, még nincs piacon. A 150 Italia szvsz szeptemberre - októberre kint lesz a polcokon :)
Taxi33™27-07-2011 13:30:04 //
26216
De gyorsan lereagálták az idei egyetlen győzelmünket. Akkor hamarosan várható szériában is a 150 Italia?
SKrisz27-07-2011 13:22:50 //
26215
Ferrari 60 years of Victories - 1:43 HotWheeels Elite Limited Edtion:

SKrisz27-07-2011 12:56:05 //
26214
SKrisz27-07-2011 12:54:10 //
26213
Nekem is tecc :)
Taxi33™27-07-2011 11:09:28 //
26212
Csodás!!
Diny27-07-2011 10:11:54 //
26211
ez sem a gyűrődési zónájáról volt híres:))
nagyon jól néz ki!
SKrisz27-07-2011 10:04:48 //
26210
GT Ɨ|ѯ26-07-2011 12:11:35 //
26209
verde-ben nem is kell, ott a rosso:-)
Kn[.]xX26-07-2011 12:10:32 //
26208
de úgy látom, pont olyanod még nincsen:)
GT Ɨ|ѯ26-07-2011 12:08:28 //
26207
Ha már 33, ha már ARS:-)

Kn[.]xX26-07-2011 11:50:32 //
26206
GT Ɨ|ѯ26-07-2011 10:52:20 //
26205
csináltam 1:43-asokat is, a sport collectionra vagy 10-15 db-ot, az egyszerűbb:-)
Taxi33™26-07-2011 10:50:23 //
26204
Ez 1:24-es nem? Azért az ritkább doboz mint az 1:43.
Kn[.]xX26-07-2011 10:43:38 //
26203
szted 50essével végigtekertem?:) átállítottam 500ra:)
GT Ɨ|ѯ26-07-2011 10:42:02 //
26202
oldal-294
Kn[.]xX26-07-2011 10:39:22 //
26201
huhúú :) az egyszerűbb lesz asszem:) vagy 11..294?:)
GT Ɨ|ѯ26-07-2011 10:37:56 //
26200
294-esen ( is )
Kn[.]xX26-07-2011 10:37:51 //
26199
akkor a linket, pl így: http://www.alfaamore.hu/files/forum/00180/00180632.jpg
vagy
így
:)
de azért köszi. rátaláltam. jól néznek ki..
GT Ɨ|ѯ26-07-2011 10:35:31 //
26198
nincs már a gépen, nemtom melyik dvd-n van:-)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.