Forum >> Ugyanaz kicsiben
Kn[.]xX26-07-2011 10:34:06 // 26197
inkább visszakerested minthogy elküldted volna a képet.. :) most kereshetem én is.. dupla munka:) oldalszám?:);P
GT Ɨ|ѯ26-07-2011 10:17:30 // 26196
11527-es hsz:-)
Kn[.]xX26-07-2011 09:35:06 // 26195
sk? mutatsz olyat ami sk?:)
GT Ɨ|ѯ26-07-2011 09:06:13 // 26194
készen elég húzós, plexiből ( sk ) meg gazdaságos:-)
Kn[.]xX25-07-2011 21:46:06 // 26193
ha más nem, biztos tudja majd valaki hol érdemes ilyet vásárolni
Szilárd25-07-2011 21:29:18 // 26192
Abból sajna nálam is hiány van:(
Kn[.]xX25-07-2011 20:59:10 // 26191
kérdés: van-e valakinek fölös 1/43-as modell doboza (eladó:) ?
Szilárd25-07-2011 20:48:19 // 26190
Valóban!
Ezek közül egyik sincsen meg!:)
Ezek közül egyik sincsen meg!:)
SKrisz25-07-2011 20:28:30 // 26189
Szilárd25-07-2011 20:05:24 // 26188
Ezek is megvannak!:)
SKrisz25-07-2011 13:47:39 // 26186
8C Le mans most is van raktáron a nagykerben, megkérdezem mennyi az annyi :)
Vikking 31125-07-2011 13:34:29 // 26185
Azt tudom :) És nem is oly soká nem csak várni fog ;)
De az a 8C Le Mans az azért talán egy kicsit durvább...
164 Super se egy egyszerű, de a 6C Freccia sem :)
De az a 8C Le Mans az azért talán egy kicsit durvább...
164 Super se egy egyszerű, de a 6C Freccia sem :)
SKrisz25-07-2011 13:25:42 // 26184
Köszi a listát! :)
8C (igaz nuvola Bianco és Spider és M4 Limited) de még rád vár! Nyóccét, csak utána akargyá' :DDD
A többi beszerzése ahogy látom nem lesz gond. Kivéve a 164 -est, mert az sehol sincs készleten :(
8C (igaz nuvola Bianco és Spider és M4 Limited) de még rád vár! Nyóccét, csak utána akargyá' :DDD
A többi beszerzése ahogy látom nem lesz gond. Kivéve a 164 -est, mert az sehol sincs készleten :(
Vikking 31125-07-2011 13:21:00 // 26183
Én tudom :)))
Szóval, nem sorrendben:
6C1750,
8C2300 Le Mans,
6C Freccia d'Oro,
Giulia Sprint GTA,
GTA 1300 Junior,
Spider 2.0,
Duetto Spider,
75 V6,
Montreal,
Alfetta,
159 Alfetta,
164 Super,
8C Competizione,
Giuli(ett)a Spider (ezt a Minichamps is Giulia Spidernek hívja, nem tudni miért...)
Giulia Sprint,
Junior Z,
33 TT12.
Ha 8C Le Mans-t látsz emberi áron.... Szólj :D
Szóval, nem sorrendben:
6C1750,
8C2300 Le Mans,
6C Freccia d'Oro,
Giulia Sprint GTA,
GTA 1300 Junior,
Spider 2.0,
Duetto Spider,
75 V6,
Montreal,
Alfetta,
159 Alfetta,
164 Super,
8C Competizione,
Giuli(ett)a Spider (ezt a Minichamps is Giulia Spidernek hívja, nem tudni miért...)
Giulia Sprint,
Junior Z,
33 TT12.
Ha 8C Le Mans-t látsz emberi áron.... Szólj :D
SKrisz25-07-2011 12:58:16 // 26182
Mivel Minichamps eddig nekem nem volt "látókörben" ezért elég kevés "belső" infóm van. Azt esetleg tudja valaki, hogy ezeknek a rosso dobozos, nagy talpazatos Alfa kiadásoknak mi a teljes listája? Mivel mostmár van belőle 8 darab, így azt hiszem összeszedem mindegyiket, az úgy lesz igazán szép és jó! :)))
SKrisz25-07-2011 10:05:03 // 26181
SKrisz25-07-2011 09:59:10 // 26179
Már nincs meg, elvitték az összeset :) Úgyhogy ne und meg a rosso-t! :)))
Szilárd25-07-2011 09:23:49 // 26178
Ilyenem már van!:)
Péter14525-07-2011 09:21:57 // 26177
De tetszik ebben a színben is és szerintem jó áron volt.
Az ezüst jöhet majd, ha ezt megunom. :-)
Az ezüst jöhet majd, ha ezt megunom. :-)
SKrisz24-07-2011 21:25:06 // 26176
SKrisz24-07-2011 20:41:25 // 26175
Pedig nekem volt ezüst is... :) és koslatni sem kellett volna utána, csak kérdezni :)
Péter14524-07-2011 20:21:42 // 26174
SKrisz24-07-2011 20:12:55 // 26173
Van egy jópárdarabom itthon :)
mreni24-07-2011 20:04:34 // 26172
145ös modellautócskát nem tud valaki?? az se baj ha nem horror áron van:)
Haro24-07-2011 19:56:16 // 26171
SKrisz24-07-2011 19:48:16 // 26170
A modell itthon van, bontatlan, vadi új dobozos darab, azonnal vihető :)
SKrisz24-07-2011 19:46:16 // 26169
Kazes☻24-07-2011 18:57:18 // 26168
Hehe! Hirtelen úgy olvastam, hogy G. Buksi / Alfa 155... :)))
SKrisz24-07-2011 18:50:03 // 26167
GT Ɨ|ѯ24-07-2011 18:38:02 // 26166
jobb sarok felső, az melyik is?:-)
SKrisz23-07-2011 22:32:07 // 26165
Még van épp elég HPI Racing 155 -ös modell a polcon gazdit keresve! Vegyétek, vigyétek, ennél jobb ajánlat soha nem lesz (ha a "multi" -kat kellene idéznem: Árgarancia! Ha olcsóbban veszel valahol HPI Racing 155 modellt, visszafizetem a külöbözetet neked! :)))/ ...és ha a készlet elfogy, akkor biza vége a történetnek... :)


Buksi23-07-2011 20:30:08 // 26164
Addigra meg! :-DDD
GT Ɨ|ѯ23-07-2011 20:29:34 // 26163
Addig megcsinálod az 55-öst?:-)
Buksi23-07-2011 17:26:12 // 26160
Évek múlva nagyon sokat fog érni! ;-)))
GT Ɨ|ѯ23-07-2011 16:16:33 // 26159
Annyira nem, de SZ Trophy-ból nem lesz több:-)
Buksi23-07-2011 07:41:38 // 26158
De gondolom te nem bánod? ;-)))
GT Ɨ|ѯ23-07-2011 07:37:01 // 26157
Volt bizony..
1 tizesem bánja is..:-)
1 tizesem bánja is..:-)
Szilárd22-07-2011 14:39:03 // 26156
Nem is tudtam,hogy az SZ-ből is volt versenysorozat....
SKrisz22-07-2011 10:06:29 // 26155
GT Ɨ|ѯ21-07-2011 19:40:59 // 26154
jaaa, még a fejükön gondolkodtam, mert nagyon Helmuth frizura ez így:-DDD
GT Ɨ|ѯ21-07-2011 19:39:57 // 26153
nem volt rajtuk én tettem a hátukra száradás után...
nadrág piros, felső fehér azon meg az AR logo, már mégse sárga-kékek legyenek:-)
nadrág piros, felső fehér azon meg az AR logo, már mégse sárga-kékek legyenek:-)
Taxi33™21-07-2011 19:37:20 // 26152
Matricák? Azt nem is láttam. Én körbefestettem ami rajtuk volt. Valamelyiken meg lefestettem azt is.
GT Ɨ|ѯ21-07-2011 19:37:12 // 26151
:-)
cool-turált
:-)
cool-turált
:-)
Taxi33™21-07-2011 19:36:11 // 26150
Péter14521-07-2011 19:35:58 // 26149
Most ócsítva vót és én sem tudtam ellenállni. :-)
GT Ɨ|ѯ21-07-2011 19:35:49 // 26148
aha:-)
meg 2x lemaszkolni őket, száradási idő, matricák az overállra, stb
meg 2x lemaszkolni őket, száradási idő, matricák az overállra, stb
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
889
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?




































