Forum >> Ugyanaz kicsiben

Halesz10-12-2006 21:18:41 // 6897
Félnék így leparkolni velük, egymásra nyitják az ajtókat :)))) Kurvajó!
Attie10-12-2006 19:34:09 // 6896
Én pont ugyanezt 5 euroért vettem tavasszal Róma belvárosában. Tehát biztos nem a legolcsóbb hely volt :)
Bg.10-12-2006 19:20:58 // 6895
Komoly!. A parkolót kellene bővíteni! A fehér sor hogy halad?
Bg.10-12-2006 19:18:06 // 6894
Köszönöm, de nekem a carabineiri sorban van egy oda illő, ezt csak egy csomaggal együtt jött és -nekem - egy rika szín volt ezért megtetszett... Egyébként most mennyi ott? Ha valaki talál egy elérhető akciós kupacot mindig beírja. Aki arra jár, és érdekli, vesz magának.
Attiska10-12-2006 18:58:26 // 6893
Bg, Még van piros 66 dögivel a budaörsiben.
Attiska10-12-2006 18:57:30 // 6892
Hú, fekete és nuvola Cararama 166-ot mióta vadászok... Ellenben az Auchanban ráakadtam világoskékmetál 156 SW-re, és sárga Lancia Delta Integrale-ra.
Gábor16610-12-2006 18:33:41 // 6891
Azért nem írtam, hogy kabátmentes. :-) Csak viszonylag az.
Bg.10-12-2006 13:50:31 // 6890
Errőr az jut eszembe, hogy úy sem hiszi el senki, hogy a 166 Carabinierim - ami szintén Cararama - kb 5eFt-ba került:)
Bg.10-12-2006 13:49:16 // 6889
Ott látom a sarkában:)
Bg.10-12-2006 13:46:09 // 6888
Ha lesz egyszer hazai beszerzésű, fekete, nem lesz ennyi az ára
Don Gombóc10-12-2006 09:51:14 // 6887
Biztos felvásárolta. :)
Don Gombóc10-12-2006 09:33:38 // 6885
Az megvan.
Don Gombóc10-12-2006 09:32:47 // 6884
Mintha egy Piedone filmbe csöppentünk volna. :)
Don Gombóc10-12-2006 09:31:30 // 6883
Hát nem semmi az ára. :)
BeeGee09-12-2006 21:11:53 // 6882
Megalkottam életem első diorámáját; egy "nagyon komoly" parkoló a hetvenes évekből :)
Gábor16609-12-2006 20:11:13 // 6881
Ez a legkabátmentesebb kép:
Gábor16609-12-2006 20:08:33 // 6880
Ezen mégjobban látszik, hogy pakoljuk:



:-))
Gábor16609-12-2006 20:06:45 // 6879
Igen, találkoztam vele, de ennyiért nem kell. :-(
Bg.09-12-2006 19:51:14 // 6878
pld ilyen? kb 30eFt 1/43-as nem is szép kidolgozás...
Bg.09-12-2006 19:50:21 // 6877
csak voltak, de pirosban
Bg.09-12-2006 19:45:41 // 6876
Akkor Gabáro166hoz kell fordulni, mert neki van még talán még "egészvitrines"... Akkor vettem le a kabátom, amikor rátették az üveglapot, akkor meg azért nem lehetett fényképezni normálisan.
Halesz09-12-2006 17:32:18 // 6875
Bg: nem gondolod, hogy olyan fotókat teszek ki a hírhez, ahol kabát van a vitrinre akasztva és látszik a képen, hogy még pakoljátok....
Don Gombóc09-12-2006 17:16:27 // 6874
Nem! A George a Solidot vette, a Cararamát Lobottól kaptam.
Don Gombóc09-12-2006 17:14:52 // 6873
Nekem is úgy vete az egyiket a George komám Shell kútnál. eszembe jutott Cararama vagy mi. Én is szoktam nézegetni nálluk csak attól a gyártótól vannak modellek de még én sem láttam. A pirosat meg Ronnie barátom adta.
Gábor16609-12-2006 16:48:54 // 6872
Én pedig a benzinkúznál nem láttam ilyet. Úgy tűnik nem egyformán terítik az országban. Bár én ritkábban járok benzinkútnál mint Te, és jellemzően csak egy-kettőnél.
Don Gombóc09-12-2006 15:38:09 // 6871
Ósanban vannak ilyenek? Akkor benézek. :)
Don Gombóc09-12-2006 15:36:54 // 6870
Ilyen zöldem van dobozos, nem tudom milyen márka a talpán kis zöld négyzetben h betű van. ? Ezy szürkés ezűst Solido is meg egy fekete és piros mittomén a Shell kutas típus. :)
Gábor16609-12-2006 11:19:53 // 6869
A nagyvadak topicból Don Gombóc "piszkál" folyamatosan, hogy kevés 166-os makettem van. Szegeden pedig nincs verebes tecsó. Máshol pedig nem látam.
Bg.08-12-2006 22:32:00 // 6868
Enyém, nem gondoltam, hogy hiányzik, nem olyan különleges, de az érdekesebb színekkel el lehet variálni...
Tommi08-12-2006 21:44:17 // 6867
VW Transporter csere, pfff... :)))
Tommi08-12-2006 21:42:34 // 6866
Ebből van többféle, nekem piros, fekete, nuovola és ez a zöld van. Auchan-ban kemény 4-500 forintért hozzá lehet jutni :)
Gábor16608-12-2006 21:28:00 // 6864
Ez a Tiéd, vagy eladó?
Bg.08-12-2006 21:17:41 // 6863
Nem csúnya
Bg.08-12-2006 21:15:53 // 6862
Ez meg itt egy másik zöld:
Gábor16608-12-2006 21:11:12 // 6861
Bár most a 33-as sor bővülget:

Tudom nem túl szép, de egy régi Tron kit. Már összerekva jutottam hozzá.
Bg.08-12-2006 20:49:45 // 6860
Még egy eladó db:
1900 Speint Special zagato (1954) 8eFt

Lenetebb a Giulietta (SZ Long és tesója) sorom folytatása, Gábor166-hoz képes némi késéssel:
Bg.08-12-2006 15:21:14 // 6859
fapados
Bg.08-12-2006 15:20:45 // 6858
faőados járattal, vagy elszegősz matróznak egy tengerjáróra?
Gábor16608-12-2006 13:48:29 // 6857
Hát az nagyon sok tud lenni. De van aki olcsóbban szállít. Érdemes odafigyelni.
ystuc08-12-2006 13:31:01 // 6856
Ja, láttam, vannak drágák, de vannak iszonyat jó árúak. Csak az a rohadt szállítási költség ne lene... :-(
Gábor16608-12-2006 12:47:35 // 6855
Az eBay-en is láttam cuccot, ami többért ment el, mint a bolti ára. :-)) Viszont jó boltot is lehet csinálni. Nálam a csúcstartó egy OSO Scarabeo, amit 95 centért vettem, a szállítás pedig 6,07 volt. De így is, kemény 1400 Ft. :-))
ystuc08-12-2006 12:30:12 // 6854
De az miért van, hogy Magyarországon minden sokkal drágább??? Ezek iszonyat jó árak, pl elöbb voltam egy modellboltban, a Brumm modellek 4500-nál indulnak... E-Bay-en meg felébe sem kerül... :-/
ystuc08-12-2006 12:26:58 // 6853
Hát, akkor kénytelen leszek mindegyikért személyesen elmenni... :-))))
Bg.08-12-2006 11:06:32 // 6852
Csatalkozom az előttem szólhoz. A világ több sarkából egyenként ide postáztani fizetni, sokba kerül.
ystuc08-12-2006 09:46:17 // 6851
Szállítási költség... Igaz... Nem néztem meg mindet... Asszem akkor feledős. Köszi!
Gábor16608-12-2006 09:39:43 // 6850
Én nem vállalkozom rá, de látad a szállítási költségeket? Különösen a Hong Konginál? Meg a 0,99-esen már van egy licit, es vagy két nap. Mióta a PayPal elérhető nálunk is, nem ügy regisztrálni magad ott és az eBay-en. Az egész meg van egy nap alatt.
ystuc08-12-2006 09:27:24 // 6849
Én még nem vásároltam sosem e-bay-en. Ezek tetszenek, árban sem drágák. Persze ha az valós ár, ezt nem vágom... Ha valaki leütné nekem, az jó lenne... :-) Link1 (4,92$) Link2 (1,95$??) Link3 (1,95$??) Link4 (0,99$??) Link5 (3,92$) Link6 (1,95$???) Link7 (4,99$) Ha ezeknek tényleg ennyi az ára, és lenne valaki, aki bevállalja nekem, akkor az jó lenne, megköszönném... :-)
Gábor16608-12-2006 08:48:40 // 6848
Kettővel feljebb tettem linket a modellről is!
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.