Forum >> 156

Liquid28-06-2010 21:22:51 // 110407
vigyázz nehogy elnagypapásodj mint Dévid :))
bár nem félek tőle, a pók visszaránt a valóságba :)
Piritu - 1.000.00028-06-2010 21:20:32 // 110406
Furcsa az olajkályha után, ott 60-nál fogy el a 2, itt meg nyugodtan vissza lehet tenni 60-70-nél oda egy jobb előzés kedvéért :-))
Úgy meglepődök néha mintha nem mentem volna 360e km-t TS motorral, hamar megszoktam a dejzelt :-)
osee_selespeed28-06-2010 21:17:49 // 110405
Én csak a kinti fogyasztását tudom az enyimének, ami 7,8, úgy, hogy kínáltam ahogy csak lehetett. Városban még nem sikerült lemérnem. Hiú reményem szerint 10 alatt lehet, amikor tényleg nem forgatom 2000 fölé és csak motorféket használok. Már amikor a helyzet engedi.
Liquid28-06-2010 21:15:46 // 110404
váltó kérdése, Öcsém Rover 25-öse (1.6-os Honda motor), 2-esben óra szerint 130-nál dadog le
osee_selespeed28-06-2010 21:11:49 // 110403
Azt még hozzá kell tennem, hogy az öregem 1,5 8V Nexiája is megfutja a 150-et hármasban.
Piritu - 1.000.00028-06-2010 21:11:41 // 110402
A múltkoriban én is így járogattam a Pókkal és 7 liter benyával beérte. Meglepődtem egy cseppet :-)
Piritu - 1.000.00028-06-2010 21:09:28 // 110401
Dévid kocsiján pukkant egyet :-(((
osee_selespeed28-06-2010 21:09:14 // 110400
Én már 2000-nél, persze csak amikor egyedül kocsikázom vagyis nem nagy a súlytöbblet. Nem vagyok a "zsebem" ellensége. :)
Dévid28-06-2010 21:06:51 // 110398
Csak a szívósor, legalábbis így bontás nélkül úgy tűnik.
Piritu - 1.000.00028-06-2010 21:06:36 // 110397
Ma meglepett (meg a superbést is) hogy mekkorát lépett 120 felett 3-ban :-))
Liquid28-06-2010 21:05:22 // 110396
hmm, asszem kimaradtam egy dobásból, eldurrant a szívócső? azt hogy?
Dévid28-06-2010 21:04:05 // 110395
Azért ha kollégámmal autókázást játszottunk a kútig, akkor a 10-15. km után 4000 alatt ritkán forgott. Addig melegítettük a kocsikat, a HDi meg nehezen melegszik. :)
Liquid28-06-2010 21:03:33 // 110394
hát más a váltó kiosztás az tény :) a pók megfutja 2-ben a 100-at nem?
Liquid28-06-2010 21:02:31 // 110393
engedd csak 7000 fölé :)
Liquid28-06-2010 21:00:10 // 110392
szerintem többet, én úgy emléxem hogy váltottam már 150 felett óra szerint, de lekközelebb "letesztelem" :)
Piritu - 1.000.00028-06-2010 20:59:25 // 110391
ezt nem bírta a Vas! Mérgében - hogy nem hajtod, mint egy Alfát "illik" - eldurrant az agya. Ööööö, akarom mondani a szívócsöve. :-)
Piritu - 1.000.00028-06-2010 20:57:52 // 110390
Lehet hogy meglesz az is, mert 6000 fölé nem nagyon eresztettem, kicsit furcsa a kormos utám, az 100-ig megy :-)
(Ma kocsikáztunk egy jót.)
Dévid28-06-2010 20:57:10 // 110389
Nem tudom, kicsivel 2000 felett mindig elváltok.
Dévid28-06-2010 20:55:09 // 110388
Még nem. Először boncolás lesz, hogy mitől durrant el a szívósor, hátha valaminek a jele volt ez az egész.
osee_selespeed28-06-2010 20:54:43 // 110387
Enyém 140-150, nem figyeltem meg igazán, de inkább 150 felé húz a mérleg :)
Piritu - 1.000.00028-06-2010 20:52:24 // 110386
Hali! A 156 2,0TS mennyit megy 3-asban? A Pók majd 140-et :-O
Piritu - 1.000.00028-06-2010 20:50:49 // 110385
Sikerült bontott szívócsövet szerezned?
Liquid28-06-2010 20:50:38 // 110384
Jóestét!

Ha jól látom, akkor a roló nincs behúzva, úgy könnyű :)
Piritu - 1.000.00028-06-2010 20:42:33 // 110383
Még mondja valaki, hogy kamukombi, ezt is elviszi :-))
Dévid28-06-2010 20:31:33 // 110382
Amúgy heló!
Dévid28-06-2010 20:30:56 // 110381
Csak így, tetőcsomagtartó nélkül viszed ezt a vasállványzatot? Mondjuk valamit ott nagyon építhetnek, ha így felállványozták.
Piritu - 1.000.00028-06-2010 20:27:57 // 110380
Szép estét mindenkinek!
ALFI15628-06-2010 19:23:00 // 110379
Ebből mennyit mentél pályán?
ALFI15628-06-2010 19:20:57 // 110378
Akarom mondani 230
ALFI15628-06-2010 19:20:35 // 110377
Enyhe lejtő és már meg is van a 130 :)
ystuc28-06-2010 19:17:33 // 110376
Azt, hogy 228 van gyárinak megadva. :-D
GEORGE28-06-2010 19:16:20 // 110375
Hagyjuk :-)))


inkább mit szólsz ahhoz, hogy 230-at futott Apád verdája? :-)
Dévid28-06-2010 15:09:02 // 110374
És még AlfaAmores matrica is van a szélvédőn!
ALFI15628-06-2010 13:53:14 // 110373
Inkább a Pihent Agyuakba való.De a többi hírdetése is kemény!
XX28-06-2010 13:42:26 // 110372
http://www.hasznaltauto.hu/auto/alfa_romeo/156/alfa_romeo_156_1.6_16v_t.s._mad_max-3954297 Csak keménykenek!!!:DDD
ystuc28-06-2010 12:24:17 // 110371
Tegnap éjjel futottál egy ilyen értéket... Ott van, hogy 73 óra 16 perc. :-)
Vagyis tegnap éjjel futottál 73 óra 16 percet... :-D
Szóval Te írtad! :-P
GEORGE28-06-2010 10:57:42 // 110370
Hol írtam olyant, hogy egy éjszaka alatt mentem 73órát???? :-)
GEORGE28-06-2010 10:56:23 // 110369
Igazából én a sebességet mutattam nektek, nem szoktam nullázni a navit, mert különös képen nem érdekel a menetidő meg ilyen átlagérték adat :-) Ezért is van benne per pillanat 4xxxkm :-)
zee28-06-2010 10:56:13 // 110368
Sziasztok

Megy eredetvizsgára ma a gép,szervizes kérdezte tudom,e hogy hol van a motorszám meg az alvázszám... valszeg először találkozik 156-al.
Tudtok segíteni?

üdv
bilon28-06-2010 10:53:57 // 110367
73 órát egy éjszaka alatt? :D:D:D:D:D
ne már... hogyan? nekem sokszor a 24 óra az egész napra nem elég :D:D:D:D

vagy 3 nap éjszaka volt? hol voltatok az északi télben? :D:D:D:D:D:D
GEORGE28-06-2010 10:30:19 // 110366
Igen, meg 4329km egy éjszaka alatt :-)
GEORGE28-06-2010 10:29:31 // 110365
Nem, olaszban, de ez már H betűs szakaszon futottam..... :-)
ystuc28-06-2010 08:07:59 // 110364
73 órás menetidő egy éjszaka alatt... Azért az nem semmi! :-)
Liquid28-06-2010 08:07:26 // 110363
szép :)) Németországban voltál? :DDD
Trombozis28-06-2010 07:30:32 // 110362
Gyors volt. :-O
Hol csinálták? Már megint ott? :-)
GEORGE28-06-2010 00:36:15 // 110361
Szasztok :-)
Tegnap éjjel futottam egy ilyen értéket a SPORTDIESEL-el :-)))

Liquid27-06-2010 21:35:28 // 110360
az tény hogy nem látszik rajta a kopás, max. a bőrös részen
a bőr valóban kopik de azért nem 10e km-en kopik el...:)
szasza(SW)27-06-2010 21:33:16 // 110359
Koszosodik és főleg kopik.Na meg újra bőrözés kb.15K míg egy fakormány már 5K ért van:)
Én szeretem ,szerintem teljesen jó nem csúszik jó fogni.Nem baj,ha mindenki lecseréli annál olcsóban lesz,ha cserélni kell nekem bár a kezem előbb elkopik:)))
Liquid27-06-2010 21:28:30 // 110358
végülis kinek a pap...:)
milyen nyűg van a bőrkormánnyal?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.