Jorjie12-12-2010 10:30:13 //
115174
Köszi a tippeket! Akkor még átgondolom... :)
Nekem volt több váz hozzá, mindegyiken 4-6 lyuk, az egyik pont jó volt, kifúrtam a 4 lyukat és becsavartam. Jó persze vízszintbe rakod meg minden pepecselés, de nem körülményes.
Hát ha jót választasz akkor tud passzolni de sztem sosem lesz tökéletes.Én is pont ezért vettem ki.
Vagyis valamikor ősszel , mert nyikorgott, és zavart az öv csatinál....
Köszi, ránézek! Ezeket az univerzálisokat nem bonyolult beszerelni? Passzolnak rendesen?
Én most vettem ki az enyémből


Nekem
ilyen (első kép) könyöklőm van. Simán befért, nem nyikorog, és egész kényelmes, csak a pohártartói nem érnek semmit. :D
Üdv Urak!
Van valakinek tapasztalata honnan lehetne beszerezni középső kartámaszt 145-be? Nem találok... bár biztos bennem van a hiba. Nem hiszem el, hogy a mai fogyasztói társadalomban ne lehet beszerezni... :) Köszi!
A hátsó ablak fűtés milyen kapcsolatban van az üzemanyagszint mutatóval? Amikor bekapcsolom a fűtést, a mutató leesik nullára, mintha nem lenne benne benzin, amint kikapcsolom visszaáll a helyére.
Már egy hetet megint nem ültem a vasban :( Szerintem lassan már haragudni fog rám :)
De most eljött az ideje mert a céges vas bemondta az unalmast :D:D így hát Alfi lép a helyébe egy pár napig :D
mreni11-12-2010 15:05:20 //
115162
helyesbítek,most IS kimarad:S :D
mreni11-12-2010 15:04:55 //
115161
Mennék én is,de most kimarad:S
Jó szórakozást:D
Youri11-12-2010 14:59:39 //
115160
Meló off, tali on_!! Reszkess Jászberéééény:-))))))))))))))))))
Martin11-12-2010 13:40:14 //
115159
Sajnos kicsit tegnap elment a kedvem a szereléstől így hétfőn szakember fogja megoldani a cserét.De azért köszönöm az ötleteket.
Martin11-12-2010 13:38:25 //
115158
A teker része nem is volt gond. De ha nem nyomom akkor csak körbe-körbe forog:((
koz11-12-2010 12:57:53 //
115157
Jó mulatást mindenkinek! Mi megencsak nem tudunk menni. :(
JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
Föckös11-12-2010 10:23:22 //
115150
találkoZNÁÁÁÁÁk! :-D
andiamo subito:-)
TIbor11-12-2010 10:04:33 //
115149
Fogsz egy megfelelő méretű csövet,(kb colos vékonyfalú asszem megfelel ) az egyik végére keresztbe ráhegelsz valami, amit tudsz majd tekerni,a másik végét meg vasfirisszel kifaragod olyanra, hogy megfelelő legyen a dugattyú tetejébe, osz már lehet is tekerni :-)
tekerni kell, nem nyomni.
A 2esé a hűtő burkolatán van rajta egy müa házban. Legalábbis a gázolajosnál.
G-Burt11-12-2010 00:32:33 //
115146
Üdv urak! Hengerfejeket keresek szelepekkel, rugókkal, veztengely, hidrotőkék nélkül. Sikerült megfőznöm a vasat...
pb_10-12-2010 23:53:16 //
115145
A szerelőműhelyben kitárgyaltuk a dolgot.
Driver10-12-2010 22:45:07 //
115144
az okról lövésem sincs :)) de megoldásként azt tudom mondani, hogy az autószerelőknek van olyan tekerős cuccuk, amivel amunkahengert vissza lehet tolni. ugyanerre itt a fórumban a francia kulcsot olvastam még korábban.
MIFI10-12-2010 21:11:20 //
115143
Valami ilyesmire tippelnék én is hogy az első fokozat reléje ott lehet ahol nekem üres:) És ezért nem megy az első fokoztom:) Mert a 2es fokozat meg talán a bizti táblán van:D
Ezért érdekelne valami info róla:)
Martin10-12-2010 20:53:03 //
115142
Egy kis segítségre lenne szükségem. Ma le akartam cserélni a féktárcsáimat hátul de már az elsőnél elakadtam. A belső pofát mozgató munkahenger nem akar vissza menni a helyére. A fékpofák levétele után egy próba féknyomásnál ki jött a helyéről és nem tudom teljesen vissza csavarni. A szétszerelés előtt se volt alap helyzetben már. Mi lehet az ok és mi a megoldás???
Driver09-12-2010 23:50:58 //
115141
asszem a hűtőventillátor reléje is ott van
G-Burt09-12-2010 22:54:39 //
115140
A csillagok állásától függ:)
MIFI09-12-2010 20:19:24 //
115139
Illetve valakinek nincs leírása arról a relékről amik a kormány mellet bal oldalt vannak? Talán az index relé meg az elakadásjelző az ott van és mi a többi?:)
MIFI09-12-2010 20:17:09 //
115138
Nálam is volt ilyen:)
Cseréld ki a képen látható A relét és elvileg müxik nekem az zakkant meg:D


pb_09-12-2010 20:00:36 //
115137
Igen.
Jorjie09-12-2010 16:47:34 //
115136
Szombaton Hortról egyszemélyes konvoly indul Hort-Hatvan-Pusztamonostor-Jászberény útvonalon. Ha valaki szeretne csatlakozni, szívesen látom :-))))
Martin09-12-2010 13:26:32 //
115135
Hali.Valaki meg tudná mondani, hogy a 146-os hátsó ablakfűtés hol csatlakozik rá a szélvédőre!Az egész burkolatot le kell venni? Nem akar működni! A műszerfalon visszajelző jelez hogy bekapcsolt, de nem akar működni.Valaki valamit tud segítni ezzel kapcsolatban???
lehet rosszul emlékszek!? :S
pb_09-12-2010 13:02:38 //
115133
Végülis.)))
Ferke09-12-2010 13:01:00 //
115132
Jó az, ha eléggé vallásos vagy, és szerencsés:))))
pb_09-12-2010 12:55:15 //
115131
Ez 1 kicsit soknak hangzik.
nedudgi09-12-2010 12:23:06 //
115130
Köszönöm szépen...respect.

:))
nedudgi09-12-2010 12:06:31 //
115127
Sziasztok!
1.6 boxeren a vezérműszíjat hány kilóméter után érdemes cserélni? Keresgéltem de nem találtam infót.
Köszi előre is.
mreni08-12-2010 18:35:21 //
115126
jaja:D
Driver08-12-2010 18:34:45 //
115125
addig még lesz időd bejáratni is a vasat igencsak :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.