Szerdán megyek egy négynapos metal fesztiválra....kocsiban alvás meg ilyenek! :-)
Ha lesz valami jó neked való hörgős,akkor felveszem és már küldöm is :-D
Köszi!
Legalább van időm szöszölni a gépen!
Csináltam egy mixet a Goombay Dance Bandtól. Hiányoltam,hogy nincs tőlük ilyen,hát össze dobtam egyet.
Szerintem te nem is emlékszel rájuk,80-as évek zenéje és nem metal,hanem disco!