GT Ɨ|ѯ23-03-2016 20:50:18 //
27897
Buksi23-03-2016 20:48:31 //
27896
Hát azt sajnálom is nagyon. 😞
A 4D mozizás hogy tetszett? 😊
Taxi33™23-03-2016 20:43:15 //
27895
És akkor még Milano Autoclassicot nem is láttad!😨😨 Na ott teljesen kész voltunk.
Buksi23-03-2016 20:28:36 //
27894
Érdekes, hogy mindegyik jampi a 155-el fényképezkedett. 😄
155 az Isten!!! 😉
Buksi23-03-2016 20:26:44 //
27893
Miért nem tudtatok megülni a seggeteken? Én ki sem akartam menni a múzeumból. 😄😄
Taxi33™23-03-2016 19:33:01 //
27892
Csak a barátnőd túl volt öltözve. Aki lezavart a porondról.😀
GT Ɨ|ѯ23-03-2016 19:27:47 //
27891
1:1-ben meg pornó volt az 1:18-hoz képest leginkább:-)

Taxi33™23-03-2016 19:19:44 //
27890
Mi volt ott? Csak a mozi nem? Meg kávézó és az újautó szalon nem?
GT Ɨ|ѯ23-03-2016 19:09:12 //
27889
m.lépcső mögötte, na ott már szív inkfartus közeli az állapot...:-)
Taxi33™23-03-2016 19:09:05 //
27888
Mozgólépcső csak felfelé megy. Mivel a többiek lemaradtak GT-vel lementünk liftel. De a kijárathoz vitt le a lift. A sorompó meg nem engedett be mégegyszer ugyanazzal a jeggyel. A pénztáros csaj engedett vissza a saját kártyájával. A lift persze felfelé szintén nem engedett.
Buksi23-03-2016 18:56:03 //
27887
Egyébként igen. 😊
Az "vitrin" mögött visz ki a mozgólépcső a múzeumból. 😊
W.23-03-2016 18:17:28 //
27886
A legfelső sorra lift visz fel? :)
Taxi33™23-03-2016 18:15:05 //
27885
Milanói beszerzés pont az eredetije áll a múzeumban.

Taxi33™23-03-2016 11:03:41 //
27884
Végigfutottam rajta azután sasoltam a 4c-t. 😮
Buksi23-03-2016 10:30:30 //
27883
Pedig voltak nagyon szép és drága dolgok. 😊
Taxi33™22-03-2016 23:57:24 //
27882
Nekem nem rémlik. Az ajándékboltnál nem néztem végig az összes vitrint.
Buksi22-03-2016 23:50:08 //
27881
Még nem. :-D
Elvileg ezt ti is láttátok. ;-)))
Taxi33™22-03-2016 23:46:47 //
27880
Már azthittem összeraktad a Tamiyát. :o(
Buksi22-03-2016 23:36:22 //
27879
Na, így már jó. ;-)))

GT Ɨ|ѯ22-03-2016 23:20:53 //
27878
Buksi21-03-2016 20:08:22 //
27877
És ez nem az összes. 😉
Taxi33™21-03-2016 20:06:25 //
27876
Az Alfa múzeum gyűjteménye. Igazából modell,makett,játékautó,irányítósautó. Mindenféle méret. Hiányos sérült darabok is.De azért így is elképesztő.

GT Ɨ|ѯ21-03-2016 19:25:20 //
27875
úton van franciából, még nem ért ide....sok a pihenőidő biztos..:-D
GT Ɨ|ѯ21-03-2016 19:24:25 //
27874
thx:-)
lógnak:-)
emGéza20-03-2016 20:08:50 //
27873
emGéza20-03-2016 17:36:29 //
27872
Csak jó , hogy belinkeltem neked ezt a kamiont . ;-)
Meg is vetted (!/?)
W.18-03-2016 09:27:48 //
27871
Ez király! Nekem rosso-ban van meg, de ebben a színben jobb!
Taxi33™17-03-2016 21:31:24 //
27870
Már alszik a robotpilóta üzemmód aktiválva. .. .. ... . .. . . .. .
Kazes☻17-03-2016 21:28:07 //
27869
Tessék aludni, mer' minygyá indultok! :)
Kazes☻17-03-2016 21:27:14 //
27868
Klafi naon... gratyulésön! :D
Taxi33™17-03-2016 21:15:26 //
27867
A másikat majd visszafelé.
emGéza17-03-2016 21:13:36 //
27866
Mindkettőt! Nehogy csálé legyen. :-D
Jó utat!
Majdnem mentem én is.
Taxi33™17-03-2016 21:08:50 //
27865
Húzzuk neki Milanóig. :o)
emGéza17-03-2016 21:04:54 //
27864
Ez aztán a szülinapi meglepi. Grat mind2höz 😉
Lóg már a füled? 😁
GT Ɨ|ѯ17-03-2016 20:15:26 //
27863
mindig ráterelek finoman a hiányozókra :-DD
Taxi33™17-03-2016 20:12:51 //
27862
Gratulálok hozzá! Még tudják követni mi az ami nincs meg? Én ha kaptam is ajándékba 95% ban már volt olyanom..
GT Ɨ|ѯ17-03-2016 20:06:16 //
27861
Kaptam ma 1 AR-t:-)


GT Ɨ|ѯ14-03-2016 17:56:43 //
27860
copy yes:-)
Taxi33™14-03-2016 17:52:05 //
27859
Azért. Ha megjön lefigyeled. Gyártasz hozzá matricát.
GT Ɨ|ѯ14-03-2016 17:17:02 //
27858
utolsó db volt...:-)
( Franciából jön )
Taxi33™14-03-2016 17:15:55 //
27857
Mi ez MAN? Copyzzuk le.
GT Ɨ|ѯ14-03-2016 17:11:33 //
27856
hopp 1 legújabb újoncom:-)

Tresor04-03-2016 14:29:50 //
27855
GT Ɨ|ѯ04-03-2016 07:00:21 //
27854
gratu!
decemberben került nekem is a listámra, de a carmodelnél most nincsen...:-(
ystuc03-03-2016 10:55:25 //
27853
Tulajdonképpen Savion közös project az Alfával. A Savion meg végülis Renault. Onnan vette át az Avia a license-t. Ha pontosak az információim. :-)
emGéza03-03-2016 10:19:09 //
27852
Nagyon jó.
Taxi33™03-03-2016 10:10:39 //
27851
Gratula! Én is szemezgettem vele több okból is. Ilyenen tanultam vezetni annó ( Avia) Nem is láttam eddig, hogy Alfa néven is futott. Valamint 73-as mint én. Úgyhogy muszáj lesz.
ystuc03-03-2016 10:02:12 //
27850
Legújabb szerzemény :-)

GT Ɨ|ѯ02-03-2016 20:33:57 //
27849
polcrendszert majd megtárgyaljuk:-)
GT Ɨ|ѯ02-03-2016 20:33:28 //
27848
itt is....4 felnis dobozban...:-)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.