A decemberi új lakásba költözés után végre a "garázs" egy része is a helyére került :) A többi autó (Alfa és minden más olasz) még nagy dobozokban pihen, de ami késik... :)
Azon gondolkoztam,hogy az 56-ot nem érdemes újra fújatni,inkább rábízom az unokára ,hogy koncoltassa le róla a maradék festéket,aztán megnézem milyen fém színben :-)))
Múlt héten vettem még egy Alfát és az örök fél off kedvencemet egy Fiat Cromát ráadásul pont olyan színben mint nekem volt az első Cromám. Köszönet Taxi33 és Marklar155 CarTársak éles szemének hogy kiszúrták a milánói kiállításon:-)
Nekem ~20 db kellene még , a "mindenből egy van" elvemhez. De már
ez is megdőlt 😁
Aztán egy szintet feljebb lépve , jöhet a "havi egy" elv. Pl :Rio és társai .
Azért/ezért , inkább érdemes kihasználni a kínálat adta lehetőséget. Olcsóbban
meg lehet úszni. 😂
Akkor én kifogtam, mert a bontatlan csomagolásút 1700-2000 között vettem a
börzén ill. a jófogáson.
Most ezt a kettőt a vatin lőttem 4é/db .
A 159 már régi vágyam és érkezik hozzá a "szállító" is...
Köszi a választ!
A vatin volt 8C2900B No19 és 159 No22 😂😂😂😂, 4000/db .
Kissé sokaltam az árat, de ezek a "nagyon kell kategória! " .
Mindent nem vehetek 1-2000-é 😂
Szerintetek mennyi most a reális ára a sport kollekció darabjainak?
Gondolom típusonként eltérés lehet.
Ami engem nagyon is érdekel, az , az 50's évek végig.