Forum >> Találkozások
Gabriel01-08-2005 13:42:05 // 5058
Fehérváron tegnap láttam egy Sportswagont. Ezüst színű volt és egy hölgy vezette. csak ennyi... kártya már jó ideje nincs nálam mert elfogyott de már itt van az asztalomon az utánpótlás :-)
Gabriel01-08-2005 13:40:42 // 5057
... nem csak nekem olyan mintha a nagymamám lenne és eccer említettem neki az alfadilit erre beállít ezzel a listával :-D
Gabriel01-08-2005 13:37:09 // 5056
GEORGE az a grillparty tali nem semmi :-)
Gabriel01-08-2005 13:36:11 // 5055
Ja,még egy találkozás-memoár péntekről:
Onga és Ongaújfalu közötti "sztrádán" egy nero 147 jött szembe olasz rendszámmal.
Villogtam oszt' semmise! :-(
hüle nagyképü macskazabáló digója... :-D
Azé nesziddd talján barátainkat mert nem ismerik az itteni szabályokat :-D
Gabriel01-08-2005 13:32:44 // 5054
Miskolci GT, ismerem eccer le is fotóztuk Tbányán. Szép gép... regelhetne a gazdija...
zolee14501-08-2005 13:31:26 // 5053
valami titkosügynök a hölgy? ha ilyen kolléganőim lennének én kezdenék félni!:)
Gabriel01-08-2005 13:29:23 // 5052
Nem tett kártyát egyre sem, ő azt hitte ezzel segít... a többit csak utánna mondtam neki... sokat buszból látott elmondása szerint. :-)
Gabriel01-08-2005 13:27:46 // 5051
Olasz 156-ot én is láttam párat. Vagány az olaszok I-s rendszáma :-)
Gabriel01-08-2005 13:25:27 // 5050
Nem 2.5 TS volt? Az egyik kollégának van olyan csak nem bírja befejezni az oldalát a regeléshez...
Gabriel01-08-2005 13:24:25 // 5049
165? Idős hölgy na de rendesen végezte a munkáját :-)
brien01-08-2005 13:05:05 // 5048
Sziasztok!
Tegnap 15 körül, Blaha, piros lámpánál megálltam egy piros tesó mellett, a barátnőjével volt az illető :)...de sajnos csak 2 szót váltottunk...hazafelé tartottunk mindketten csak én az Üllői út felé...jelzem én vótam :))
Ma reggel 7:45 körül Fogarasi úton ezüst 75America...szintén mellettem állt...átköszöntünk egymásnak...na az is én vótam :DD
üdv
brien
csocsi01-08-2005 10:51:41 // 5047
Csak csatlakozni szeretnék az előttem szólóhoz!!
Blockhead01-08-2005 09:31:56 // 5046
Ystuc: bocsi, hogy nem vettelek észre. Én is a ringről mentem hazafelé, aztán a dugó után tértem csak magamhoz (enyhe napszúrás) :( . Taliztam viszont 2 145-össel, és mindketten integettek. Az egyik Gödöllő előtt jött velem szembe, a másik pedig Hatvan és Aszód között:)
GEORGE31-07-2005 21:08:27 // 5045
Utólag nem jóóóóó :-)))
GEORGE31-07-2005 21:07:44 // 5044
A grillparty résztvevői:
Loobot-ék,
Gombóc-ék,
Blacky-ék,
Brezó-ék,
Atec-ék,
Csocsi-ék,
GEORGE-ék,
és a házigazda: Piri-ék,
És a Feri a barátnőjével ő a Piri szerelőtársa.
Megint egy jó nap volt Alfások társaságában!!!:-) jó kajával és piával:-)))
Köszönjük Piriéknek!!!!!
ystuc31-07-2005 21:02:41 // 5043
Hát, pedig nem szép dolog ilyet csinálni. Legalább egy képet kérnék utólag... :-) Mondjuk egy 146-ost. :-)
GEORGE31-07-2005 21:02:35 // 5042
Aki olyan késön érkezik mint te, az ne reklamáljon, főleg ha a dinósárga granturismoval jön!!
Addigra már rég betelett a kártyám!!
Neked hol vannak a fotóid vazeeee:-)))))))))))))))
GEORGE31-07-2005 20:58:56 // 5041
Amíg be nem irtad addig nem :-)))))))
GEORGE31-07-2005 20:57:52 // 5040
Röstellem is magam, hogy nem ismertem fel az "áll" Alfát:-))
GEORGE31-07-2005 20:56:48 // 5039
Igen jogos a reklamáció de sajna csak a 32 MB kártya volt a gépembe s azért nincs a tiedről fotó:-((
Gomboc pedig OFF Fiattal vot:-)
ystuc31-07-2005 20:55:01 // 5038
George!! Nem tűnt fel, hogy 4000??????? :-))
Don Gombóc31-07-2005 20:54:09 // 5037
Igen a Dinosárga granturismonkat le sem fényképezte. Fujj.
krisz3331-07-2005 20:42:27 // 5036
Sziasztok tegnap Erzsébeti auchánál bekártyáztam egy rosso 75öst :))
Halesz31-07-2005 20:42:15 // 5035
Örülök, hogy valaki nem csak a fórumot olvassa :)))
Ugye-ugye, George??? :))) :PPP
csocsi31-07-2005 20:34:43 // 5034
Hali! Ma jöttem hazafelé Pestről Paksra, több géppel találkoztam a 6-os úton. Köztük 2 db 147, 156-l is. Integettem, de csak néztek ki a fejükből. Kicsit letört a dolog!
ystuc31-07-2005 20:26:10 // 5033
Pénteken kint voltam a ringen a szabadedzésen. Mikor indultunk haza, még útban a kocsi felé egy ezüst 146-os mellett mentünk el, amin fekete kígyók voltak az indexnél. Azt hiszem J-vel kezdődött a rendszáma. A tulaj éppen nagyon örült, hogy elindult a sor. :-) Ezúton üdv néki.
Később OLI-001 jött velem szembe (Blockhead), azaz araszolt a hatalmas dugóban, de nem vett észre, hiába vigyorogtam rá... :-)
Lobot31-07-2005 18:36:16 // 5032
Na szép. Mondhatom. A késők gépe meg már meg sem említődik...:( Vagy csak azért mert nem az udvarban álltunk? Lehet, hogy Gombóc vasa is ezért maradt le?
GEORGE31-07-2005 17:12:38 // 5031
---->>>>> csevegés:-)
Scott31-07-2005 17:11:54 // 5030
Hi ! Gyerekek, nagyon meleg van. Ez nem embernek való...
krisz3331-07-2005 17:10:26 // 5029
jo ne offoljunk menyünk át a csemegébe
GEORGE31-07-2005 17:09:01 // 5028
Üdv Scott!
Csapjál már rá erre a krisz33-ra nem bír magával!!:-)))))))
krisz3331-07-2005 17:08:33 // 5027
látod mondtam hogy itt van :))))))
Scott31-07-2005 17:07:33 // 5026
Itt vagyok nyugi bazze, nem kell teleoffolni a topicot :)))
GEORGE31-07-2005 17:07:14 // 5025
Krisz33 látom ma is sokat aludtál:-)))) és ráérsz:-)))))
krisz3331-07-2005 17:03:27 // 5024
SCOTT TUDJUK HOGY ITT VAGY !!!! :)))))))))))
krisz3331-07-2005 17:02:14 // 5023
igen de igy más a feeling :))
GEORGE31-07-2005 17:01:08 // 5022
ÁÁÁÁÁ miért is??
Hisz ha itt van akkor olvashatjaaaa nem?? :-)))
krisz3331-07-2005 16:54:52 // 5021
ilyenkor kilép és figyeli hogy mit irunk roola :)))))))
GEORGE31-07-2005 16:53:31 // 5020
Én sem látom az online-be:-)
krisz3331-07-2005 16:53:26 // 5019
király :))) a csevegésbe irtam már mi vagyunk az elsök :))
krisz3331-07-2005 16:52:29 // 5018
Haliho, Scott megint lefarolt ?? :))
GEORGE31-07-2005 16:51:56 // 5017
Krisz33!!!
Melyik topicba irtál a TV" auto5.hu-s szavazásról???
Szavaztam ám én is egy pár százszor:-)))))))))
GEORGE31-07-2005 16:50:11 // 5016
Üdv Krisz33!!!!!!
krisz3331-07-2005 16:49:20 // 5015
Scott te olyan okos vagy ezért szeretlek :)))))))))))))
GEORGE31-07-2005 16:39:34 // 5014
Igaz ugye!
Rombolni csak dirket illetve nem törödömségből lehet!
GEORGE31-07-2005 16:36:32 // 5013
Értettem, meg is néztem amit belinkeltél:-)
Scott31-07-2005 16:28:51 // 5012
Kiss egy essel , azaz kis :))
Scott31-07-2005 16:27:04 // 5010
George, George... ejnye bejnye... tessék egy kis Alfa történelmet tanulni. Nem csak 146 , 155 , 156...stb létezik !
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
746
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
