Alfa Amore - Online Alfa Romeo community
Magyar verzió
Models
Members
Events
News
Magazine
Buy&Sell
Blog
Links
Forum
Forum
>> Oldtimer, youngtimer
by date
by date desc
50 /page
100 /page
200 /page
500 /page
previous page
next page
1
2
3
4
5
....
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
....
465
466
467
468
469
Kazes☻
31-12-2011 19:38:07 //
10275
Alfa-Romeo_1900_CSS :)
replied to: GT Ɨ|ѯ // 31-12-2011 17:31:22 (10270)
Kazes☻
31-12-2011 19:34:53 //
10274
Nagyon klassz! :)
replied to: Taxi33™ // 31-12-2011 17:51:55 (10271)
GT Ɨ|ѯ
31-12-2011 17:53:22 //
10273
Ez ritka:-)
1:43-ban van meg csak nekem is..:-)
replied to: Taxi33™ // 31-12-2011 17:51:55 (10271)
Qtya75
31-12-2011 17:53:08 //
10272
Van új a nap alatt! Ilyent még nem láttam!!!
replied to: Taxi33™ // 31-12-2011 17:51:55 (10271)
Taxi33™
31-12-2011 17:51:55 //
10271
Hoppá mit találtam.
GT Ɨ|ѯ
31-12-2011 17:31:22 //
10270
Giu Sprint 1962
replied to: Kazes☻ // 31-12-2011 16:50:09 (10269)
Kazes☻
31-12-2011 16:50:09 //
10269
Köszi! Viszont! Itt is! :DDD
replied to: GT Ɨ|ѯ // 31-12-2011 16:14:16 (10268)
GT Ɨ|ѯ
31-12-2011 16:14:16 //
10268
OK:-)
Viszont:-)
replied to: Kazes☻ // 31-12-2011 16:06:51 (10267)
Kazes☻
31-12-2011 16:06:51 //
10267
Én meg ezen nem lepődöm meg, sőt! Tudtam, hogy ezt megfogod 'szólni', de inkább a jókívánságaimmal foglalkozz! Ez szigorúan benzina machina! :DDD
replied to: GT Ɨ|ѯ // 31-12-2011 14:31:50 (10262)
Kazes☻
31-12-2011 16:05:03 //
10266
Ööö... ezt én sem tudom. :DDD
replied to: Qtya75 // 31-12-2011 14:26:49 (10261)
Kazes☻
31-12-2011 16:04:27 //
10265
Akkor jó, megyek veled! :DDD
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 31-12-2011 14:20:40 (10260)
GT Ɨ|ѯ
31-12-2011 14:44:27 //
10264
Negro:-DDD
replied to: Qtya75 // 31-12-2011 14:38:28 (10263)
Qtya75
31-12-2011 14:38:28 //
10263
Ezt észre se vettem! :-DDDD
replied to: GT Ɨ|ѯ // 31-12-2011 14:31:50 (10262)
GT Ɨ|ѯ
31-12-2011 14:31:50 //
10262
Ráadásul Dízel, ott a kéményseprő is a kipuffnál:-D
replied to: Qtya75 // 31-12-2011 14:26:49 (10261)
Qtya75
31-12-2011 14:26:49 //
10261
Nem tudom miért nem lep meg a Giulietta és a szőke néni párosítása? :-DD
replied to: Kazes☻ // 31-12-2011 00:44:45 (10259)
Inter156 (il mascalzone)
31-12-2011 14:20:40 //
10260
Dehogynem,de mindenképp ünnepi csajozós autó lenne :-)))
replied to: Kazes☻ // 30-12-2011 22:04:05 (10258)
Kazes☻
31-12-2011 00:44:45 //
10259
:)
Kazes☻
30-12-2011 22:04:05 //
10258
Máskor már nem is, ezt a jó kis Zagato-t?! :)))
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 30-12-2011 20:27:50 (10256)
Taxi33™
30-12-2011 20:43:58 //
10257
Érdekes az biztos.
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 30-12-2011 20:27:50 (10256)
Inter156 (il mascalzone)
30-12-2011 20:27:50 //
10256
Szilveszterkor megjáratnám itt a belvárosban:-D
Inter156 (il mascalzone)
30-12-2011 20:26:49 //
10255
Nem lehet mindig helytállni,néha jó messzire el kell futni:-DD
replied to: Qtya75 // 30-12-2011 17:01:15 (10251)
Inter156 (il mascalzone)
30-12-2011 20:25:10 //
10254
Hát...most nyugat felől fúj a szél :-DDD
replied to: Kazes☻ // 30-12-2011 17:17:11 (10252)
Kazes☻
30-12-2011 17:19:16 //
10253
Há' nem unyijós az biztos. :)))
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 30-12-2011 16:56:55 (10249)
Kazes☻
30-12-2011 17:17:11 //
10252
Korábban még nem ezt 'mondtad'! :DDD
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 30-12-2011 16:57:48 (10250)
Qtya75
30-12-2011 17:01:15 //
10251
Azt el is hiszem! :-DD
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 30-12-2011 16:57:48 (10250)
Inter156 (il mascalzone)
30-12-2011 16:57:48 //
10250
Ha a nők ezt tették vele...akkor én köszönöm ebből kimaradnék! :-DD
replied to: Kazes☻ // 30-12-2011 15:03:05 (10245)
Inter156 (il mascalzone)
30-12-2011 16:56:55 //
10249
Jaa az egy új autó? A rendszám elég réginek tűnik:-DDD
replied to: Kazes☻ // 30-12-2011 15:04:37 (10246)
Kazes☻
30-12-2011 15:32:17 //
10248
De van! És azért készül generálra, mert Generál koncertre megy, mi?! :)
replied to: Taxi33™ // 30-12-2011 15:19:36 (10247)
Taxi33™
30-12-2011 15:19:36 //
10247
Mér azon nincs hengerfej? :oP
replied to: Kazes☻ // 30-12-2011 15:04:37 (10246)
Kazes☻
30-12-2011 15:04:37 //
10246
Jaaa, bocs! De egy új autónál?! khmm... :DDD
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 30-12-2011 14:50:30 (10243)
Kazes☻
30-12-2011 15:03:05 //
10245
Lehet. :)
replied to: Taxi33™ // 30-12-2011 14:49:33 (10242)
Inter156 (il mascalzone)
30-12-2011 14:56:11 //
10244
A nők fogságában!
Velünk miért nem történik ilyen? :-D
replied to: Taxi33™ // 30-12-2011 14:49:33 (10242)
Inter156 (il mascalzone)
30-12-2011 14:50:30 //
10243
A henger fejet nézi,motor generálra készül! :-DD
replied to: Kazes☻ // 30-12-2011 14:44:39 (10239)
Taxi33™
30-12-2011 14:49:33 //
10242
Itt az egész nyugdíjas otthon. Innen is csak az Alfa ami időt álló. Habár ki tudja mi lett vele azóta? :o(
Lehet, hogy porlad valahol mint Kazes kolléga Arnája. :oP
Kazes☻
30-12-2011 14:47:23 //
10241
Lehet, hogy amolyan Arna 'előd'... :)))
replied to: Taxi33™ // 30-12-2011 14:44:24 (10238)
Taxi33™
30-12-2011 14:45:43 //
10240
Hány éves is lehet most ez a csaj? Inkább maradjon a nyugdíjas otthonba.
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 30-12-2011 14:43:06 (10237)
Kazes☻
30-12-2011 14:44:39 //
10239
Max. a fülbevalóját keresi! :D
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 30-12-2011 14:43:06 (10237)
Taxi33™
30-12-2011 14:44:24 //
10238
Á ez lehet, hogy csak sufni tuning. Jean Piernek nem volt pénze Alfára. Tett rá egy Alfa feliratot. :oP
replied to: Kazes☻ // 30-12-2011 14:41:45 (10235)
Inter156 (il mascalzone)
30-12-2011 14:43:06 //
10237
Ha jól szerel a csaj,akkor hozzánk is jöhetne:-D
replied to: GT Ɨ|ѯ // 26-12-2011 19:30:05 (10227)
Kazes☻
30-12-2011 14:42:45 //
10236
Itt kezdett el irigykedni, biztosan. :)))
replied to: Taxi33™ // 30-12-2011 14:39:29 (10234)
Kazes☻
30-12-2011 14:41:45 //
10235
Láthatod, nem modell. Sőt, most egy
eladó
is van. :)
replied to: Taxi33™ // 30-12-2011 14:32:07 (10233)
Taxi33™
30-12-2011 14:39:29 //
10234
1922 Targa Florio Enzo Ferrari
Taxi33™
30-12-2011 14:32:07 //
10233
Látom látom. De ilyen létezett?
replied to: Kazes☻ // 30-12-2011 14:26:48 (10232)
Kazes☻
30-12-2011 14:26:48 //
10232
A második képen van. :)
replied to: Taxi33™ // 30-12-2011 14:13:38 (10231)
Taxi33™
30-12-2011 14:13:38 //
10231
Ezmegmiez? Ilyet csak rönóban láttam.
replied to: Kazes☻ // 29-12-2011 23:24:35 (10230)
Kazes☻
29-12-2011 23:24:35 //
10230
Teljesítmény: 19 kW / 26 LE
Hengerűrtartalom: 840 ccm
Üzemanyag fajtája: Benzin
Első forgalomba helyezés: 1959.06.
GT Ɨ|ѯ
27-12-2011 05:51:45 //
10229
csak üdvözli az ékszíjat:-))
replied to: Kazes☻ // 26-12-2011 23:11:19 (10228)
Kazes☻
26-12-2011 23:11:19 //
10228
Mit keres a néni? Úgy csinál, mintha értene is hozzá! :)))
replied to: GT Ɨ|ѯ // 26-12-2011 19:30:05 (10227)
GT Ɨ|ѯ
26-12-2011 19:30:05 //
10227
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 26-12-2011 18:58:21 »
GT Ɨ|ѯ
26-12-2011 19:02:58 //
10226
télapu hozta:-)
replied to: Inter156 (il mascalzone) // 26-12-2011 18:58:21 »
by date
by date desc
50 /page
100 /page
200 /page
500 /page
previous page
next page
1
2
3
4
5
....
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
....
465
466
467
468
469
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Login
Info
Login
Remember me!
Lost password
New registration
Online members
1
Guests
862
Search
Search
Where?
Everywhere (google)
Topics
Forum posts
Members
Articles
Models
Advertisements
Licence plate num.
Detailed search
Forum
Recent topics
Oldtimer and youngtimer
156
AlfaCity
International Alfa Rome...
159
Chat
Boxer fanatics
147
Polish Alfisti
Českí Alfisti
Stat
More
Latest News
Limited Alfa Amore watc...
Giulia QV: equipment, t...
10 years in 20 minutes
Alfa Romeo is about to ...
IAA: Liquid silver 4C
Poll
What kind of chatrooms do you prefer?
When will Alfa return in your opinion to the US?
How did you find AlfaAmore.com?
More
Members
New members
Karina24
benassy
Roberto81
frksferi_GT
farkasodu
Papi01
vorilevi
arnyeklovag
toth.feri90
Ejakulatum
Online users
More
Birthday alert
bonyesz
brekrisz
Danidek
Igi333
Kickass
Ktomi
lacigyerek1
NagyLacko
rotex
Stiky
Técu
TibiJr
tyson164
Models
Downloads