Ahogyan elnézem, nem sokan keltek fel reggel megnézni! :-)
A motogp-ét is leadja az M1, de csak felvételről, 13. 35 ó.-tól, csak az úgy sajnos épp akkor van, mint a Forma1.
Forum >> 2 keréken is szép az élet
Satti26-04-2009 07:16:40 // 5812
Satti26-04-2009 07:15:02 // 5811
Nagyon szép eredmény Talmától a 4. hely, végig okosan, szépen versenyzett, nem hibázott, predig most sokan kiestek, hibáztak, és még most is csak 1 motorja volt, ráadásul tavalyi vázzal, de a köv. futamtól, már két gépe lesz.
EngineCoffeeTables26-04-2009 06:03:59 // 5810
Hajrá-hajrá! Meló elött felkeltem +1 órával elöbb:)))))
GT Ɨ|ѯ26-04-2009 05:48:21 // 5809
akko hajrá Talma:-)
SKrisz25-04-2009 11:35:38 // 5808
Hát a Gilera nem az olcsó kategória az biztos.
Satti25-04-2009 11:09:00 // 5807
Most nem fizettem még be, nem próbáltam.
Blade25-04-2009 10:42:25 // 5806
Ha valakinek van rá lehetősége akkor műholdról az Intelsat vagy Hotbird-ről fogható az Italia1,kivétel nélkül mindent adnak élő egyenesben,jó minőségben
imi15625-04-2009 10:13:13 // 5805
Aha,igazad van:)))!
Most már emléxem rá:)!
Talán akkor ott lehet nézni megint?!
Most már emléxem rá:)!
Talán akkor ott lehet nézni megint?!
imi15625-04-2009 10:11:51 // 5804
Abban én is reménykedem:)))!
Most jól müxik a motogp tv?Vagy most nem fizettél be rá?
Most jól müxik a motogp tv?Vagy most nem fizettél be rá?
Satti25-04-2009 10:11:29 // 5803
A spanyol közvetítés volt teljesen jó, az utolsó néhány kört a múltkor én azon láttam, mert 7 körrel a vége előtt, a magyar motogptv.hu oldal megakadt.
imi15625-04-2009 10:09:59 // 5802
Múltkor vki belinkelt egy oldalt,ahol egészen elfogadható volt a minőség:)!
Még a kiírásokat is frankón lehetett olvasni,bár a magyar komment hiányzott nagyon:((!
Még a kiírásokat is frankón lehetett olvasni,bár a magyar komment hiányzott nagyon:((!
Satti25-04-2009 10:09:03 // 5801
Reméljük az eső nem kavar bele.
Sanyi25-04-2009 10:08:14 // 5800
Én eddig csak Talma futamát láttam.
Nem tudom magam rávenni erre a Netes fosra. Egyszerűen felidegesít a szar minőség.....
Nem tudom magam rávenni erre a Netes fosra. Egyszerűen felidegesít a szar minőség.....
imi15625-04-2009 10:06:38 // 5799
A motogp,meg majd nézem a neten kis képernyőn,pocsék minőségben:(((((((!
Tele a sípom ezzel a mizériéval,ami a közvetítések kapcsán van:S!
Ez az egyetlen sorozat ami igazából érdekel és ezt sem lehet rendesen nézni:((!
Tele a sípom ezzel a mizériéval,ami a közvetítések kapcsán van:S!
Ez az egyetlen sorozat ami igazából érdekel és ezt sem lehet rendesen nézni:((!
Sanyi25-04-2009 10:03:14 // 5798
Igen, elvileg adja.
:)
:)
imi15625-04-2009 09:59:06 // 5797
Köszönöm:)!
Na,akkor holnap is korán kelés lesz:))!
Talma futamát adja az M1,ugye?
Na,akkor holnap is korán kelés lesz:))!
Talma futamát adja az M1,ugye?
imi15625-04-2009 09:50:33 // 5795
Sziasztok:)!
Mikor kezdődnek holnap a futamok,itteni idő szerint?
Van róla vmi infótok?
Elsősorban a kettőötven és a nagyok érdekelnek:)))!
Mikor kezdődnek holnap a futamok,itteni idő szerint?
Van róla vmi infótok?
Elsősorban a kettőötven és a nagyok érdekelnek:)))!
Sanyi25-04-2009 09:09:00 // 5794
Jah ezekkel tényleg csak a baj van! :):)
Azért az a nem mindegy! Egész évben esik vagy 20szor az eső...hát mikor kezdd el szakadni??? Persze h akkor mikor verseny van! Nem a másik 360nap közül valamelyiken...
:):)
Azért az a nem mindegy! Egész évben esik vagy 20szor az eső...hát mikor kezdd el szakadni??? Persze h akkor mikor verseny van! Nem a másik 360nap közül valamelyiken...
:):)
Satti25-04-2009 09:05:31 // 5793
Ezekkel a távol-keletiekkel csak a baj van.:-))
Bár a múltkor a sivatagban szakadt az eső......
Bár a múltkor a sivatagban szakadt az eső......
Sanyi25-04-2009 09:02:05 // 5792
Most már kezdem unni ezt az eső dolgot! :D
Itt is, F1-ben is. :)
Itt is, F1-ben is. :)
Satti25-04-2009 08:11:09 // 5791
A 250-ben sem tartják meg az időmérőt, az időjárás miatt, így a szabadedzés erdménye alapján van a rajtsorrend, ezek szerint Talma a 2. sorból, a 7. helyről indul.
Satti25-04-2009 08:04:57 // 5790
A nagyoknál a rajtsorrend:
1. Rossi
2. Stoner
3. Lorenzo
1. Rossi
2. Stoner
3. Lorenzo
Satti25-04-2009 08:02:39 // 5789
Na, fasza, szakad az eső.
GTPeti24-04-2009 21:02:48 // 5788
Na ja, csak egy "csöppet" drága a kicsike... Még meg hányom-vetem a dolgot. Új autót úgysem vennék, viszont talán egyszer kigazdálkodok egy új robogót.
SKrisz24-04-2009 19:38:41 // 5787
Szerintem robogókban olyan nagyon mellényúlni nem lehet! Ha ez tetszik, akkor meg kell venni! :)
Egyébként tényleg jól néz ki! :)
Egyébként tényleg jól néz ki! :)
GTPeti24-04-2009 18:46:43 // 5786
Srácok, vélemények az 50ccm-es Gilera robogókról?
Egy ilyen nagyon bejönne nekem...

Egy ilyen nagyon bejönne nekem...

GT Ɨ|ѯ24-04-2009 09:10:44 // 5785
jó lesz az élesben majd:-)
Satti24-04-2009 08:52:29 // 5784
Ááá, utolsó pill.-ban bejött elé Barbera, de még így is jó.
Satti24-04-2009 08:51:14 // 5783
6. helyen fejezte be, az nagyon jó.
Pumukli nagyon megy!
Pumukli nagyon megy!
GT Ɨ|ѯ24-04-2009 08:47:58 // 5782
Pasini itt ( is ) hozza a formáját...
gyors és tör...
gyors és tör...
GT Ɨ|ѯ24-04-2009 08:38:31 // 5780
Talmasi 8...
jó lesz az:-)
jó lesz az:-)
Satti23-04-2009 12:34:09 // 5778
Most néztem meg, az M1 a 250-es futamot leadja élőben vasárnap korán reggel negyed 7-től, de sajnos csak azt, a nagyot már nem.
Satti23-04-2009 12:27:13 // 5777
Most hétvégén lesz futam Japánból. Kíváncsi vagyok, hol lehet majd nézni, de gondolom marad a netes adás.
pityke14-04-2009 20:11:19 // 5776
en is ott voltam : ))
SKrisz14-04-2009 20:10:41 // 5775
Hát mit ne mondjak... Érdekes módon egész nap volt megrendelés egy kis mosásra... Pedig a vasak nagy többsége nem is volt koszos... Ki érti ezt? :)))))
imi15614-04-2009 20:09:15 // 5774
A mindenségit:D!
Erről sajna lemaradtam:S!
Erről sajna lemaradtam:S!
SKrisz14-04-2009 20:04:49 // 5773
imi15614-04-2009 20:00:40 // 5772
Azt még ráérünk kitalálni,hogyan menjünk:)))!
Egyébként vmelyik éven volt Alfa-tesztvezetés is:-O!
Egyébként vmelyik éven volt Alfa-tesztvezetés is:-O!
SKrisz14-04-2009 19:54:06 // 5771
Hát a Ducati-s történetre nem is tudom melyik lenne a jobb választás! A rosso GTV abszolút beleillik a képbe, viszont nem kell hozzá bukó... :)))
imi15614-04-2009 19:44:54 // 5770
Valamikor nyáron rendezik majd ismét a Ducati Speed Week-et,itt a ringgen.
Pontosan még nem tudom mikor lesz,de majd utánanézek.
Oda gurulhatnánk majd együtt,akár kettő,akár négy keréken:))!
Pontosan még nem tudom mikor lesz,de majd utánanézek.
Oda gurulhatnánk majd együtt,akár kettő,akár négy keréken:))!
SKrisz14-04-2009 19:24:37 // 5769
Ha belegondolsz, fajlagosan a Ducati sokkal jobb. Nekem az 1.8 V2 -ből hoztak ki 137Le-t és 180Nm-t... Bár szvsz ez a kombót kb. az örökkévalóságbnak tervezték! :)))
SKrisz14-04-2009 19:23:00 // 5768
Ehh... pedig akkor még authentikus is lehetett volna a dolog, mert akkor én is GTV-vel gurultam volna le! Na mindegy! :)))
imi15614-04-2009 17:43:33 // 5767
Egyébként is:szeretnék én annyi lóerőt,meg nyomatékot a Monsterba,mint amennyi neked van a "japó szar"-ban:)))))))!
imi15614-04-2009 17:41:56 // 5766
SKrisz14-04-2009 09:44:38 // 5765
Biztos jó program volt! :) Ilyenkor mé' nem golndolsz más kétkerekű elvetemültre is? Vagy a Ducati-k közé már nem férek be a japó xarommal? :)))))
Mike.14-04-2009 06:55:53 // 5764
És ITT azt is nyilatkozza, hogy a gumiválasztás sem volt sikeres, kicsit keményebb gumit is választhatott volna és a beállítások sem sikerültek teljesen.
De tetszik, hogy nagyon nem panaszkodik és bizakodva tekint a következő Japán versenyre.
De tetszik, hogy nagyon nem panaszkodik és bizakodva tekint a következő Japán versenyre.
Mike.14-04-2009 06:21:13 // 5763
Erről beszéltem. Kiderült most, hogy mégsem csak a motor volt a gyenge hanem volt ott más ok is.
Én nem is emlékszem, hogy nekimentek volna.
Én nem is emlékszem, hogy nekimentek volna.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
668
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?


