Forum >> Alfa tuning

Makita11-01-2009 18:45:36 // 9657
Igen,ha 5 évet kibírna,akkor megéri:)
Nem tudom hogy milyen gyártmány,de nekem volt egy ilyenem és fél év után széthullott benne valami és csörgött zörgött,de lehet hogy csak én fogtam ki valami selejtet!
Egy biztos én mégegyszer nem veszek ilyet!Ne értsd félre nem lebeszélni akarlak vagy fikázni ezeket a kipufogókat,egyszerűen csak egy személyes tapasztalat!
És ha jól tudom,akkor ezekhez műbizonylat sincs!
szabzso11-01-2009 18:00:47 // 9656
Az! Mutass jobbat elérhető áron! Ha kibír 5 évet legalább, akkor egy huszast megér szerintem! :)
Amúgy ez a HD Racing az magyar vagy valami távolkeleti csoda?
Makita11-01-2009 16:54:11 // 9655
Hűű,ez nagyon qrvaszép ótó:)
Makita11-01-2009 16:49:04 // 9654
Hogyha ez a HD Racing márkájú akkor nem javaslom,nagyon gyenge minőségűek a Hd Racing sportkipufogójai!
Makita11-01-2009 16:00:06 // 9653
Nem tud valaki olyan helyet,ahol 147-re lehet venni alu vagy króm tükörborítást?
Én találtam 1-2helyet de csak momo ami meg 20ezer-be kerül!
Ha nem muszály akkor nem költök 15000ft-ot azért hogy momo márkájú legyen!
GT Ɨ|ѯ10-01-2009 18:21:54 // 9652
nagyon jó minőség-ár:-)

nekem nagy a Gtv-re,nem fér el,ezért for sale:-)
szabzso10-01-2009 18:12:01 // 9651
Én ezzel az A0045 -tel szemezgetek. Szerintem napokon belül rábeszélem magam, aztán megrendelem és tavasszal fel is kerül! :)
GT Ɨ|ѯ10-01-2009 17:46:34 // 9650
tavaly vettem annyiért most 19 ropi az ára:-)
szabzso10-01-2009 17:42:47 // 9649
Ha ez a A0032 változat (annak tűnik) akkor nem adod túl ócsón ... (24e)

van az 20 ropiért meg 22 ropiért is :D
GT Ɨ|ѯ10-01-2009 17:23:41 // 9648
Ha valakit érdekel,jelezze:-)
eladó
Zsolt15510-01-2009 14:04:45 // 9647
A használtautón hírdették már TSport-ként is. :-)))
Phon10-01-2009 13:55:21 // 9646
szerintem se sajnos:(
András bácsi10-01-2009 13:54:52 // 9645
Nem jó. :(
ystuc10-01-2009 13:52:10 // 9644
A lökös jó a sedáné is az SW-re. Szerintem ugyan akkora. :-)
Phon10-01-2009 13:49:31 // 9643
jó lenne amugy 40ért és fekete vlt:) aza helyzet,h ez nagyon olcsó volt mrt szegényke kiéget,alig volt benne használható valami,de majd nézek valami jó vételt,csak az nem tuti,hogy kombi lesz
Kócosw09-01-2009 22:25:59 // 9642
es mennyiert passzoltad el?Bontasz meg vmikor :o)
GT Ɨ|ѯ09-01-2009 19:40:54 // 9641



http://www.racerxdesign.com/images/mediumfrontdesign_gtv_evo.jpg
Phon09-01-2009 17:28:52 // 9640
bakker amikor bontottam kombi GTA-t alig tudtam eladni a lököst:(
Phon09-01-2009 17:28:24 // 9639
nekem bejön...bár ha iylen lenne a gyári és csinálna valaki tuningban mondjuk egy mostani simát azért élnék halnék :)
MYSKHA09-01-2009 16:27:47 // 9638
Nekem teszik.. oan batmobilos :D bár az a szögletes felflexelés meredekre sikerált.. de jópofa.. jobb mint valami gányolás...:)
Buksi09-01-2009 16:24:09 // 9637
Érdekes! :-)
Nekem az eredeti "orrával" sokkal jobban tetszik! :-))
Kócosw09-01-2009 13:44:24 // 9636
Köszi mar megvolt mar atnyalaztam, az egyeik beszerelömühely nem messze van tölem (Hannover mellett van az a Celle). Mar a fekete lampakat,es a fekete ledes indexeket kilestem a kinalatbol magamnak :o)
en egy bontott hasznalt lökösre gondoltam,az gazdasagosabb... :o)
Sporter09-01-2009 13:05:20 // 9635
shop.alfisti.net Itt biztos találsz :)
Seriff09-01-2009 13:02:14 // 9634
GTV & GT - two in one :D

Kócosw09-01-2009 13:00:08 // 9633
ilyet :o)
Kócosw09-01-2009 12:59:20 // 9632
Van vkinek ötlete honnan lehetne beszerezni egy ilyen 156 GTA hatso lököst?
Feltennem A Feketemre...
Buksi09-01-2009 03:52:50 // 9631
Sztem el ne add! ;-))
Phon08-01-2009 21:21:02 // 9630
ha érdekel valakit,ha nem megvannak rugok, igaz nem eibach de nem is baj, ez már nekem bevállt....KW:) meg a lefujó meg az apróságok és most adjam el?! hát nem tudom...tul jó a Mito:)
Phon08-01-2009 18:26:53 // 9629
amugy valaki tud látni ott árat is a linkeken? én nem lelek:( alfistin láttam az jó is lenne csak ök is ezer év után küldik
Buksi08-01-2009 18:25:05 // 9628
Nem kérek, köszi! :-DDD
Phon08-01-2009 18:22:03 // 9627
eibachék azt mondták másfél honap és már küldik is...más valami?:)
Buksi07-01-2009 19:23:11 // 9626
Ühüm! :-DD
GT Ɨ|ѯ07-01-2009 19:22:28 // 9625
metáltbírod?hm?:-)
Buksi07-01-2009 19:21:58 // 9624
Köszönjük Emese! :-DDDD
Buksi07-01-2009 19:18:55 // 9622
De ez már tegnapra kellett volna! :-DD
Phon07-01-2009 19:16:45 // 9620
mito ültetőrugó? hol találok mert az én embereim még nem tudnak:( oylan helyről kellene ahonnan már tegnap meglenne
MYSKHA05-01-2009 20:17:06 // 9618
jah a szutyukisok :D Mikor én megvettem akkor le ikerturbózták.. mondom dejóislenne :D
Kau05-01-2009 20:05:36 // 9617
Nem is hiányzik!
TS = Turbo Spark :))
Legalábbis sokan azt hiszik a T-re :)
MYSKHA05-01-2009 19:58:00 // 9616
Meghát:P márcsak a fölös párszáz kell :D
Kau05-01-2009 19:55:25 // 9615
Ha van fölösleges pár százezer forintod, minden megoldható :))
MYSKHA05-01-2009 19:53:15 // 9614
Köszönöm gyors válaszod! Nekem is 1,6 van csak a t hiányzik belőle:P Mondjuk ekkora projektnélmár dukálna a 2.0 :)
Kau05-01-2009 19:45:42 // 9613
Magyarországon úgy tudom nincs. robak#21 156-osa turbós. Igaz az is "csak" 1.6-os, de az elv ugyanaz.
Ezenkívül golyonak volt még turbósított TS-e, de az összetört. Az 1.4-es, 146-os volt.
MYSKHA05-01-2009 19:36:00 // 9612
Sziasztók! Kiványcsiságból kérdezem ,hogy rohangál itthon 156 2.0 ts böl turbósitott tünemény? :P Vagy neten látni iet? Csak kiváncsiskodom... :D
Buksi05-01-2009 18:39:52 // 9611
Nem én! :-DD
GTPeti05-01-2009 18:34:27 // 9610
Csak be akarsz vágódni Sattinál. :PPP
Buksi05-01-2009 18:26:49 // 9609
Akkor ezt megbeszéltük! :-)))))
Kau05-01-2009 18:25:07 // 9608
Nekem meg igen! :))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.