Forum >> Adok-veszek

:Szájmon:QV:147:GT:18-09-2010 12:00:23 // 15777
Marek18-09-2010 11:38:49 // 15776
Csak amíg pihen a GTV6-osa... :)
Buksi17-09-2010 20:05:56 // 15775
Hát arra inkább ne is tegye fel! :-D
GEORGE17-09-2010 19:04:11 // 15774
Trencsiknél is figyel egy 16-os szett belőle...
Wickey17-09-2010 16:42:03 // 15773
lesz az három is, Robi is kukázott egyet már úgy két éve. Csak lusta felgumizni és feltenni valamire... igaz nincs is nagyon mire. :-) A Kián hülyén mutatna :-DD
Brigi/Tom17-09-2010 08:21:38 // 15772
Szia!
Nekem van alfás .
mizooo17-09-2010 06:30:04 // 15771
Sziasztok, valakinek nincs fölösben Alfás nyakbaakasztója? A Shop kiürült :(....

Üdv
Buksi17-09-2010 03:45:28 // 15770
Szóval akkor mégiscsak van több is belőle? :-)))
Ketten már vannak! ;-))
Marek16-09-2010 23:32:25 // 15769
A kollégám (barátom) Wickey 156-ján is ilyen van, a Zender Sienákat cserélte le erre! :)))
Marklar15516-09-2010 12:46:12 // 15768
A 8. -on elég hűvös van errefelé:)))
Ollah16-09-2010 10:16:17 // 15767
Eladó 4db "17 Zender Milano felni 225/45 Pirelli P Zero Rosso gumikkal.
(Aki ismeri a felni típust, annak nem kell bemutatni, aki nem ismeri, annak csak annyit jegyeznék meg: igazi kuriózum. Ez nem jön szembe az utcán sehol Magyarországon, de Európában is csak nagyon elvétve.)
Ár: 150000 Ft.

A felnik nem hibátlanok; egy lakkozást és talán egy görgőzést is elbírnának.
A gumik a végüket járják, de 3-4000 km még van bennük, szóval idén még használhatók.

Érdeklődő ímélek tömegét várom az oldalamon megadott címen. (Ott a fotók némelyikén azt hiszem, főszereplő a felni; ott meg lehet nézni, hogyan áll egy GTV-n. Természetesen jó más Alfákra is, amiknek 5*98 az osztóköre.)
Föckös16-09-2010 08:37:49 // 15766
Ottmá tél van? :-)
Marklar15516-09-2010 08:28:12 // 15765
Számomra "tipusidegen" ablaktörlő motor és hátsó féknyergek.
Valószínű,hogy 164 esé...?
5e ft

+ 5e ft/pár "zsákbamacska" de megfelelő vastagságu betétekkel.

20 4723609
LalaQV15-09-2010 08:23:20 // 15764
Tisztelt Hölgyeim, Uraim!

Másik vásárlása miatt eladó az autóm. Alfa 145 QV, 2000-es évjáratú (facelift-es), 119000 km, bőr belső, gyári állapotban kivéve Supersprint kipufogó rendszer és sport légszűrő. Nagyszervízek Alfa Szamosinál, 110000 km-nél vezérműszíj, balanszszíj, vezető- feszítő görgők, vezérlés módosító, vízpumpa, termosztát, lambdaszonda cserélve. Csak Selénia Racing olajjal használt, 10 ezrenkénti olajcserével. szervízkönyv vezetve, számlák megvannak. Utolsó szervíz 1 hónapja, generátor felújítás, ékszíj szett csere, olajcsere. Műszaki 2012 márciusig.
Az ablakok fóliázva vannak, a gyári felnik 3 éve felújítva, 4 Bridgestone téli gumi lemezfelnin. Komplett autóhifi kábelezést bennehagyom plussz az első ajtók és kárpitok leszigetelve Dynamat rezgéscsillapító lapokkal.
Szép az autó nincs ízléstelenül agyontuningolva, 5 éve van nálam, műszakilag is rendben van, részletek az oldalamon, Alfa rajongónak eladó. Egyelőre csak itt hirdetem, a másik autó már megvan, nem sürgős. Komoly érdeklődők jelentkezését várom e-mailen. Az autó egyeztetett időpontban megtekinthető Százhalombattán.
Seriff14-09-2010 11:09:07 // 15763
Jó válasz ;)
Liquid14-09-2010 11:05:25 // 15762
:))) turbós benzines :D
Seriff14-09-2010 10:29:24 // 15761
Egyértelmű. Bár az én teleszkópjaimat lóerőben mérem. Van két 110 lovas hátul :D
Dévid14-09-2010 10:24:29 // 15760
2.4 Mjet 20V csomagtérteleszkóp? Annak jobb az állóképessége?
Nem tudtam, hogy már a csomagtér-teleszkópoknál is számít a nyomaték. :)
No igen, a magyar ember lóerőben beszél, de nyomatékkal autózik, és most kiderült, hogy a csomagtértetőt is nyomatékosan csukja. :D
Seriff14-09-2010 10:08:25 // 15759
370Nm? Ezek dízel teleszkópok? :DD

(bocs)
Liquid14-09-2010 10:04:31 // 15758
156 szedánhoz keresek csomagtérajtó teleszkópokat, 1 párat, 370NM-es, a lényeg hogy legyen csillapítása, a gyárinak van így elsősorban gyári kellene
Marklar15514-09-2010 00:14:57 // 15757
áhh.
Folyt köv:
A D2-es:

Valamint egy 2,0 Ts kikönyökölt motorjának maradékai:
Lendkerék,főtengely jeladó+ 2db másik, ékszíj tárcsa, kipuff leömlő, műanyag szívósor üzemanyag híddal, befecsi szelepekkel pillangó szeleppel, jeladóval, klíma kompresszor,1db szívó oldali gumicső, valamelyik kábelköteg, műanyag apróságok...
lásd képeken

Ezek a motorcuccok egyben 25000ft
Marklar15514-09-2010 00:04:36 // 15756
Nekem "tipusidegen" 156 os cumók.
1db első lökös, kicsit javítandó 5000ft

Vadi új D2 es sport futómű szett: 199 000ft
mreni13-09-2010 07:36:24 // 15755
Van egy garnitúra 195/65 15-ös Toyo Snowprox gumim GYÁRI Lancia felnin.
A gumik kb 6-7mm mintával rendelkeznek nagyon jó állapotúak,ha jól emlékszem 2008-as gyártásúak.
Felni és gumi külön külön is eladó.
Gumi:30.000.-
Felni:25.000.-
Egybe 50.000.-

Esetleg cserélhető valami értelmes dologra:)
Az oldalamon lehet érdeklődni:)

zee12-09-2010 19:56:47 // 15754
Sziasztok
Keresek első-hátsó vonószem takarót 156 SW-hez ezüst színben.

köszi
Szilárd12-09-2010 18:53:44 // 15753
Uraim!

Ua valakinek szüksége lenne "gyári" alkatrészre az autójához kedvezőbb áron,akkor az keressen bátran!
sparco12-09-2010 13:27:18 // 15752
Lassan itt a tél:
Téli gumi garn.
Kareszka198411-09-2010 09:21:27 // 15750
kész csoda, hogy eltud fordulni elől a sárvédőben :P amúgy pofássak :)
Gasparl11-09-2010 09:00:17 // 15749
Üdv Cartársak 33-hoz keresek téligumi szettet.
Ha valakinek van és még használható és esetleg felnistöl van az irjon.
az sem baj ha nem tul drága :P
elöre is köszi
cortx10-09-2010 20:52:47 // 15748
146 ti-hez keresek főtengelyt! Ha esetleg valakinek van, kérem írjon egy árajánlatot
Üdv
Vader (a Gróf)08-09-2010 18:49:15 // 15747
Dízelt vennék!
155 vagy 145 vagy 146-ot!

Szép estét!
Martin08-09-2010 17:11:21 // 15746
146-hoz keresek küszöb spoilert.
Ha esetleg van valakinek elfekvőbe kérem keressen meg.
Marek08-09-2010 10:05:05 // 15745
Eladó egy garnitúra 5x98-as, 18-as alufelni garnitúra, sérülésmentes állapotban, nem üt, nem ráz, stb..
Jó: 147, 156, GTV/Spider, 75, GTV, 90 stb-re...



Ára: 80.000 Ft.-
2 gumit adok hozzá ajándékba, ill. van zsír új Alfás kupak is, de az alku tárgyát képezi.
abeditomi06-09-2010 18:33:47 // 15744
Sziasztok

Van egy ausztriából behozott 146-os 1.6os boxer motorral. főtengely csapágyas, de a motor megy, belül szép. Akit érdekelnek alkatrészek, írjon az oldalamon.

üdv
Nova04-09-2010 20:17:19 // 15743
156-hoz keresek a hűtőhöz előtét ellenállást, bontottat.
Az enyém a baloldali sorsára jutott...
Dévid04-09-2010 14:55:44 // 15742
Egyik tagunk ha jól tévedek 180.000-ért gyártatott 60-as rendszert a kocsija alá, lehet az a megoldás költséghatékonyabb lesz számomra is, mint típusazonos elemek beszerzése.
ystuc04-09-2010 14:45:15 // 15741
Alsó hangon 120 simán megvan... És lehet, hogy ez nagyon alsó hang.
Dévid04-09-2010 14:16:51 // 15740
Üdv!

Leömlő, katalizátor, kipufogórendszer többi eleme mi pénzbe fájhat egy '98-as 156 2.0 TS-hez? Utálom a hangokat amiket kiad, bár legalább elnyomja a futómű kopogását.
Kau04-09-2010 09:01:25 // 15739
Valamelyik nekem is megvan :)) Kb. 98-ból...
GT Ɨ|ѯ04-09-2010 08:19:36 // 15738
Az első pár darab még igen:-)))

Fejlődött sokat, azért..
Kau04-09-2010 06:32:52 // 15737
Az ugye még csak két lap volt? ;)
Kau04-09-2010 06:32:05 // 15736
Köszi. Rájuk kérdezek.
sparco03-09-2010 20:11:51 // 15735
Én asszem tudok, olasz autóboltos ismimnek volt anno 4 éve... gondolom most is akad neki. Volt neki, Fiat, Alfa, Lancia... üzifaladra kiírom az elérhetőségét!!!
zee02-09-2010 18:08:01 // 15734
Sziasztok

Eladó sorba került egy Thermomax 32,5 kW-os gázkazán. Minden kérdésre szívesen válaszolok. üdv

Irányár: 60e
GT Ɨ|ѯ02-09-2010 18:03:40 // 15733
Le kell fűzetni, pár könyvnyi hely lesz csak belőlük:-)
szasza(SW)02-09-2010 18:01:43 // 15732
Hát én meg nézegetni nem tartom meg,úgyis mindegyikben csak GEORGE van:))))
GT Ɨ|ѯ02-09-2010 17:57:40 // 15731
Hát, Te tudod..:-)

Nekem megvan mind, az első számtól, de el nem adnám soha..
szasza(SW)02-09-2010 17:49:01 // 15730
Már kiolvastam őket párszor.Nem tudom tárolgatni,mert nincs hol.A lakás tele van alkatrésszel,a pince is,meg meló helyen is van kupac.Ez annyira már nem fontos nekem:)
GT Ɨ|ѯ01-09-2010 10:22:30 // 15729
Alfissimo-kat eladni?

nahááát..:-P
szasza(SW)31-08-2010 17:57:37 // 15728
Ez nekem már egy éve itt áll a szekrénybe mert kettőt vettem a másik az ülésem alatt van hátha szükség úgy hozza. Ahol vettem ott már nem árulják,de csak piros, fekete ,szürke volt mikor vettem.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.