Jack18-05-2012 17:46:16 //
17876
Egy gyerekkori ismerősöm szeretné eladni az alfáját. Nagyon felszerelt, makulátlan, stb.
Alfa MiTo
GTPeti17-05-2012 21:57:03 //
17875
Ez nagyon rossz hír. Kár érte...
Kazes☻17-05-2012 21:21:35 //
17874
Szétbomlott az Arnám, alkatrészei eladók, a többi MÉH. :)
dundun17-05-2012 11:29:34 //
17873
üdv eladó lett a kis ezüst.
Amore tagnak 550 az ár.
http://www.alfaamore.hu/tagok/6119
mreni15-05-2012 20:28:12 //
17872
nagy kár :D és csere nem érdekel? :D
ystuc15-05-2012 19:44:04 //
17871
Nekem van az autón, de nem eladó. :-P
:-D
mreni15-05-2012 19:42:13 //
17870
:PP
Buksi15-05-2012 19:32:03 //
17869
Menjél bontóba! :-D
mreni15-05-2012 19:28:25 //
17868
Hali!
156hoz keresek hátsó hosszlengőkart,állapot szinte mindegy,viszont az ár nem :P :D
atish14-05-2012 14:09:07 //
17867
Sziasztok! (bocsi az OFFért)
Keresnék 2006os ford transithoz baloldali visszapillantót, bőven jó a használt,bontott is.... esetleg csak a tükörlap is tökéletesen megfelelne... köszi!üdv

ilyen krém színűt keresek!
Alfa 159 be keresek váltó gombot 1.9 JTD-be
G-Burt13-05-2012 21:57:01 //
17864
45/46 qv/ti gyári küszöböt keresek
Rolee13-05-2012 11:07:41 //
17863
Sziasztok!
16'-os, 4x100-as osztókörű Dotz Shuriken garnitúra mozgókúpos csavarokkal (146-on volt), 2 szezonos 205/45 Continental Sportcontact gumikkal eladó, vagy 4 db új 205/55 R16 nyári gumira cserélhető!
Hétköznap inkább sms-ben vagyok elérhető.
Sziasztok!
Alfa 156 sw 1.9 jtdbe keresek! Gyári! ültetőrugókat ami 25mm-t ültet. Garnitúrát vagy csak hátsó párt. Ha van valakinek elfekvőbe, jelezze már az üzenőfalamon.
Köszi. Üdv.
Kócosw11-05-2012 06:48:04 //
17859
a multkor meg masfelet kerestel ;)
Látod, csak jók lettek volna a kerekeim. :)
...akkor újfent felteszem a tisztelt nagyérdeműnek a kérdést:
Nincs valakinek egy ilyen eladó felnije?

Dévid10-05-2012 17:35:52 //
17856
Szervusztok!
Picit OFF-olnék, előre is bocsi.
Nincs valakink eladó hűtött fékje Pözsó 306-hoz? Hűtött tárcsa+féknyereg betétekkel érdekelne első tengelyre.
Phon10-05-2012 16:22:51 //
17855
na ilyenem van 3és fél :)
Csocsó asztalt vennék, rendes verseny méretűt.
Sardit 50 ezerig, Garlandot 80-ig. Szebb, drágább nekem nem kell itthonra. :)
Hakesh08-05-2012 14:39:03 //
17853
Köszi a tippeket!
Kócosw08-05-2012 10:14:40 //
17852
nem egyszerü dolog...
sztemis inkabb fujassad le...
nekemis eltartott egy darabig mire talaltam carbont...
Longman08-05-2012 09:57:02 //
17851
Hello!
Valakit érdekel jó áron, gyári 15" 156 alufelni garnitúra? "Apróért" vihető lenne!
Ferke08-05-2012 00:03:39 //
17850
Felejtős.Nem találsz normálisat.Nem véletlen nyomják ebayen is 1000€-ért ami tuti jó.
Liquid07-05-2012 23:34:49 //
17849
fújasd le az eredetit, nem kerül sokba és olyan lesz amilyennek szeretnéd
Hakesh07-05-2012 23:13:03 //
17848
Keresek 98-as évjáratú 156-osba középkonzolt, nem famintázatút! Lehet szürke, fekete stb...
GT Ɨ|ѯ06-05-2012 21:34:49 //
17847
34x28.5cm
Mi a mérete ennek a krómbetétnek?
GT Ɨ|ѯ06-05-2012 20:07:22 //
17845
Liquid02-05-2012 21:21:11 //
17844
pedig a gugli a barátod, csak nem jól kérdezted :)
én innen rendeltem, teljesen jó cucc ésszerű áron
Blacky02-05-2012 21:17:06 //
17843
Tud valaki eladó új szőnyeg szettet 156-ba?
Tudom gugli! Azon már túl vagyok. :)


Eladó! Remond bmx bicikli keveset használt, szervizelt jól karbantartott. Irányár: 15000FT Taksony. Telefonszám: 06-70-773-0381
147-be keresek ablaktörlőmotort.
G-Burt01-05-2012 11:20:14 //
17840
45/46 boxer alkatrészek eladók, van motor, váltó, szinte minden
Ha valakit érdekel szép Simson S51B, itt leírtam mindent....Alfaamore tagoknak kedvezmény...:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/simson/simson_s_51_b-5754527


Üdv!
Valakinek van eladó Légyzsák vezérlőegysége ECU vagy légzsákindító ki hogyan hívja..
A lényeg h kellene nekem egy barátságos áron!
Alfa Romeo 156 1.9jtd 1999évj
E-mail: furjes90@hotmail.com
Köszönöm

cseko7627-04-2012 07:24:03 //
17836
Buksi26-04-2012 00:07:31 //
17835
Azért már valószínű többen adnának pénzt! :-p
S füstölni való fűért? :)))
Buksi25-04-2012 16:10:29 //
17833
A sör az nagyon jó ötlet! :)
Coyote25-04-2012 14:53:09 //
17832
Akkor vigyék ingyen, max hoznak pár sört cserébe :-)
Buksi25-04-2012 14:28:51 //
17831
Füstölni való gumiért SZVSZ senki nem fog pénzt adni! :)
Coyote25-04-2012 14:24:49 //
17830
Sziasztok. Van 4db gumim eladó, aki esetleg szeretne gumit füstölni AC-n.
175/65/14 mondj rá árat és vidd. Elérhetőségeim a falamon.
Csöri25-04-2012 12:20:01 //
17829
Sziasztok!
Van 4db 235/40R19 Pirelli P Zero Nero-m eladó. (159 TI méret)
2 még használható 50-60-os kopottságú, a másik kettő belső odala kicsit félre kopott.
G-Burt24-04-2012 22:06:41 //
17828
Mi a baj a mostaniakkal?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.