Néhány retro muzsika , talán van aki szerette szereti ezeket! :)))
Hazell Dean ..
szintén Hazell Dean
Flirts
Max Him
Silent Circle
Fancy
Aneka
Communards
Level 42
Fleetwood mac
Ultravox
Real Life
Kajagoogoo
Dead or Alive
Bananarama
Desireless
Men At Work
Blondie
Ez nagy kedvencem...Tina Turner - David Bowie : Tonight
Forum >> Zenebutik
Zotya 16409-07-2012 17:23:51 // 29570
Saca09-07-2012 14:29:50 // 29569
Buksi09-07-2012 13:27:31 // 29568
Akkor már ketten vagyunk! :-)
Buksi09-07-2012 13:27:01 // 29567
Mindegyik nagyon jó! :-))
Zsolt15508-07-2012 23:21:16 // 29566
Bizony, nagyon nagy zene volt. :-)))
Saca08-07-2012 23:17:22 // 29565
ahogy a rádiós kívánságműsorban mondják -küldöm mindenkinek aki szereti :)
Kazes☻08-07-2012 21:52:56 // 29564
Mindenki kedvére, mi?! :)))
Qtya7508-07-2012 20:40:14 // 29562
Szerintem is!! :-))
Qtya7508-07-2012 20:39:50 // 29561
Na, én speciel csipázom Zozi bátyót!! :-))
Zotya 16408-07-2012 20:27:22 // 29560
Közben meg tyűűűkörgitárt majszolsz? :)))
Inter156 (il mascalzone)08-07-2012 20:23:40 // 29559
Zotya 16408-07-2012 17:40:27 // 29558
Na ugyan mi!? :)))) Tessék ...Jermaine Stewart :Get Lucky nagy nóta volt anno, most is bírom.
És itt egy új ...Nadia Ali :Feels So Good erre ma is ugrálnak a Titánok ,mint bakkecske ,a legelőn. Ugorj egyet Te is!!! :DDDD
És itt egy új ...Nadia Ali :Feels So Good erre ma is ugrálnak a Titánok ,mint bakkecske ,a legelőn. Ugorj egyet Te is!!! :DDDD
DeezL08-07-2012 14:08:53 // 29557
igaz nem Halford énekli de jó ez a zene!
Buksi08-07-2012 10:58:50 // 29556
Qtya7508-07-2012 10:43:57 // 29555
Egytől egyig jók!!! :-))
Qtya7508-07-2012 10:42:53 // 29554
Saca08-07-2012 02:29:30 // 29553
Reggelt ! vagy estét vagy mi van most
egy kis válogatás:
Dio
Hobo Blues Band
Jimi Hendrix
AC/DC
U2
Disturbed
egy kis válogatás:
Dio
Hobo Blues Band
Jimi Hendrix
AC/DC
U2
Disturbed
Saca06-07-2012 14:48:26 // 29552
Kazes☻05-07-2012 10:09:20 // 29551
Thx! Bár egy pöttyet megkésve, de ettől (is) bizony, hogy jól indul, pajti! :))))))))))
Kazes☻05-07-2012 10:07:53 // 29550
Bizony, bizony...! :)))
Saca05-07-2012 08:58:04 // 29548
Nagyon tudott zenélni az öreg :)
Qtya7505-07-2012 08:30:29 // 29547
Szép napot!! :-))
Ha már Blues, akkor: MUDDY WATERS-Blow Wind Blow.
Hadd induljon jól Kazes Pajtim napja!! :-)))))
Ha már Blues, akkor: MUDDY WATERS-Blow Wind Blow.
Hadd induljon jól Kazes Pajtim napja!! :-)))))
Qtya7505-07-2012 08:27:50 // 29546
BILL A KIRÁLY!! Kazes pajtimnak tetszeni fog!! :-))))
Qtya7505-07-2012 08:27:08 // 29545
Azt azért meglestem volna!! :-)))))
Buksi05-07-2012 03:52:38 // 29544
Tényleg nem rossz! :)
Zsolt15504-07-2012 22:29:10 // 29543
Egy kis filmzene:
Torrente 4.
Torrente 4.
Saca04-07-2012 21:09:07 // 29542
Saca04-07-2012 15:21:13 // 29541
Hát ha műfajt kéne mondani a Pink Floyd-ra én is gondban lennék :-)
Zotya 16404-07-2012 15:14:39 // 29540
Rögtön nyomtam,a "holdjárós" táncot! :DD
Qtya7504-07-2012 15:07:57 // 29539
De jó ám!! :-)))
Zotya 16404-07-2012 15:05:51 // 29538
Bizony volt ott több ,kisjedi, lemaradt egy szám és egy szorzójel ,a 7-8 elől.:))
Zotya 16404-07-2012 15:02:59 // 29537
TEEE jójez így is! :))))
Qtya7504-07-2012 13:53:38 // 29535
Azoknál nyílván jobb, de...:-))))
DeezL04-07-2012 13:13:29 // 29534
akkor hasonlíts össze a ma játszott szarokkal:)
Qtya7504-07-2012 13:10:02 // 29533
Hát az túlzás, hogy jó, inkább úgy mondanám, hogy jobb! :-)
DeezL04-07-2012 11:57:46 // 29532
az ilyenféle Pink Floyd számokat nem szeretem,elismerem hogy Pink floyd,mert alapból zene,csak ez ilyen agyszippantó,haverokkal úgy szoktuk kategorizálni hogy van a rock /metál és külön a Pink Floyd:)
Saca04-07-2012 11:45:34 // 29531
A Queen a legnagyobb kedvenc nálam. Imádom ezt a számot :-D
DeezL04-07-2012 11:34:08 // 29530
miért tesó? volt pár jó száma Jackonak szerintem olyan 7-8 kb
DeezL04-07-2012 11:33:22 // 29529
Qtya7504-07-2012 11:02:10 // 29528
Ez viszont az egyik kedvenc Pink Floyd nótám!! :-)
Saca04-07-2012 10:19:40 // 29527
Qtya7504-07-2012 09:42:15 // 29526
Én egyáltalán nem szeretem, illetve szerettem, de ez így tényleg jó!! :-))
Saca04-07-2012 09:22:59 // 29525
tök jó :-) nem vagyok valami nagy Jacko rajongó de így tetszik.
Qtya7504-07-2012 08:18:02 // 29523
Szép napot!! :-))
RUBICON- Beat It ( Michael Jackson cover)
Nem rég fedeztem fel a csapatot, de már is beléptek kedvenceim sorába!!! :-)))
RUBICON- Beat It ( Michael Jackson cover)
Nem rég fedeztem fel a csapatot, de már is beléptek kedvenceim sorába!!! :-)))
Qtya7504-07-2012 08:15:52 // 29522
Ma is jól indul a nap!! :-))
Qtya7504-07-2012 08:15:24 // 29521
Tudtam, hogy Neked bejön, nagyon igényes zene!! :-))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
541
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
