Otto16-02-2007 19:03:31 //
7296
Sziasztok!
Én ma ezeket szereztem.
1:24-es makettek.


W.16-02-2007 18:59:35 //
7295
Nekem ma ez jött. Talán érdekesség, de mintha a többinek nem piros kereke lenne....:)
6C 2500 Cabrio:

W.16-02-2007 18:57:56 //
7294
Valóban gyönyörűek!! Nekem különösen a 6!! Hogy sikerült??
OK! Dumcsizunk egy kicsit. Hétfő és kedd nekem nagyon tele van. Még az esti órák is. Melyik nap jársz erre?
Az Alfa 6-ot irigyelem tőled.
GEORGE16-02-2007 00:20:50 //
7291
Gratula hozzájuk.
A háttér is nagyon jó! :-)
BeeGee15-02-2007 23:21:32 //
7290
Szerintem az én solidom is olyan mint a tiéd. Nekem a sötétkék kell világos ülléssel mint a tiéd, no meg majd bordó, de majd látjuk. A jövő héten megbeszéljük személyesen.
Don:
Ha a Bandi színűre gondolsz, akkor lehet belőle szerezni. Valószínű csak francia belkereskedlmi forgalomban van, mert máshol nem láttam. Ott viszont szinte mindig van. Csak az ára ingadozik.
A bal alsó továbbra is nagyon KELL! Lehet beszerezni?
A 166-os polcom. Itt látszik a szürke beleseje is:

Az alsó Solidó. Szürke "bőr" belsővel.
Az enyém solido bézs belsővel de ennek fekete a belseje? Mert akkor kell. Meg a sötétkék hogy áll? :)
Köszike!! De az alsó az milyen gyártmány?
Don Gombóc:
Ez Neked jött:
Bandi! Ezt meg magamnak vettem:
Mi a véleményed a színéről?
Tommi14-02-2007 02:03:40 //
7280
W.12-02-2007 18:53:16 //
7279
Milyen jó , hogy anno lemaradtam róla...most 87 USD-ért elvittem!
Whiteshark:
A piros Iveco árát úgy felverték, hogy hagytam a fenébe. A felét sem adtam volna érte.
Attie11-02-2007 20:01:53 //
7277
W.11-02-2007 16:47:39 //
7276
Így már jó? :

GEORGE10-02-2007 01:13:14 //
7275
Ofi hoz neked, Ő forgalmazza a Minichamps modelleket. A múlt hónapban 7100Ft volt az 1:43-as méret.
Xixo09-02-2007 23:56:04 //
7274
Az
Alfistin már találtam, csak többe kerülne a szállítás, mint maga az autó...
Sziasztok!
Ma jött:

Nem teljesen hibátlan, de viszonylag normális ára volt.
Tommi09-02-2007 17:11:18 //
7272
Ilyen van nekem is, kettő is :) Elég sok benzinkútnál láttam már, DTM-es autók társaságában.
Nagyon szivesen.
A gépet vidd minél előbb a szervizbe:))
Szia Szilárd!
Az autót megkaptam, és nagyon OK! Köszönöm.
Nincs minden rendben, mert a fényképezőgépem elromlott két és fél hónapos korában. Még nem sikerült szervizbe juttatnom.
Megvan már az Alfetta?
Minden rendben van?
W.07-02-2007 19:24:00 //
7268
Neked találtam..:)
üdv! ha valakinem lenne egy 147-es fekete modelje és meg akar tőle válni irjon az oldalamra kössz!
Valami hasonlóra gondoltam. Vlalaki rá akar mozdulni? Ha nem, akkor megpróbálom.
Ez a fekete meg van, a piros meg úton valahol.
Halesz06-02-2007 22:06:40 //
7264
Azért a Bosch reklám rajta kicsit sok :DD
W.06-02-2007 20:16:07 //
7263
Asszem 20 USD-körül ütöttem le egyet, meg kb. 10 volt a szállítás...tehát olyan 6-7 ezer asszem...
ystuc06-02-2007 19:59:00 //
7262
Ez mennyibe kerülne, ha a postaköltséget is hozzáadjuk?
W.06-02-2007 19:53:19 //
7260
Don! Ilyened van már?
166 tdf
W.06-02-2007 18:39:43 //
7259

Most gyütt...:)
Alfa Romeo Matta
Dominó06-02-2007 17:09:41 //
7258
Hát igen! Nagyon szép darab! :P
ystuc06-02-2007 16:58:41 //
7256
Ez iszonyat jól néz ki!

W.06-02-2007 16:45:30 //
7254
Gábor 166!!
Nem ilyet kerestél?
Iveco
SD06-02-2007 12:09:04 //
7253
Tommi,
Aha, akkor ezért tűntek el a '90-es években kedvelt Fiero és MR2 alapokra készített Testarossa és F40 replikák. :)
Tommi05-02-2007 14:01:18 //
7251
Írtam a faladra!
SKrisz05-02-2007 13:56:51 //
7250
Köcce! :))
Tommi05-02-2007 12:08:35 //
7249
Ok, utánakérdezek :)
SKrisz05-02-2007 11:47:51 //
7248
Ha elküldöd priv.-ben az árakat, akkor biztosra tudom mondani, hogy kell-e! :)) /Egyik sincs otthon a polcon! :)))/
Tommi05-02-2007 11:46:10 //
7247
Nem tudtam, hogy mid van, de ha akarod, hozatok Neked is egyet valamelyikből (vagy mindkettőből) és Egomban mekkapod :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.