SKrisz25-02-2011 20:45:25 //
25797
Kis szemléltetés az említett HW Elite készletről.
Íme a Ferrari fal :) Ez nem az összes, ezek csak a bontatlan darabok, amik még nem kerültek ki a polocokra:

SKrisz24-02-2011 11:47:15 //
25796
Egyébként rohhani meg nem szabad. Én is kivárom mindennek az idejét. A legfrisebb darab, az F430 Scuderia - Super Elite "bolti" ára 340Eur. Persze van itt - ott olcsóbb, de én akkor is ehhez viszonyítom, mert ez a kisker ár. Az én darabomat egy Angol raktár mélyéről bányászták elő és csak azért, mert a dobozon nem volt rajta a gyári zsugorfólia, kaptam meg, postával együtt, 65Eur-os áron, ami elég korrektnek tűnik :)))
SKrisz24-02-2011 11:34:21 //
25795
105 darabos az 1:18 HW elite készlet (ez tartalmaz ugyanazon modelleknek különböző verzióit, de a fényezésbeli különbségeket nem) Ebben a 105 darabban már benne van olyan modell is amit, bejelentettek, de még nem forgalmaznak (ilyen pl. a zöld LeMans-i 246 GT Dino és a 308 GTB is, ami hogyhogynem, nekem már itthon figyel :)) Szóval ilyen modellből most 105 verzió van. Ehhez jön még hozzá a Super Elite kollekció, ami most 15 darabos. A "sima" elite-ből kb. 15 típus az ami hiányzik, de ami megvan, az sok esetben több színben is itthon van /California, 308 GTS, 550 Barchetta, Enzo, 512S, 250 GT Lusso, 250 GTO, stb... stb.../ A Super Elite kollekcióból 7 már itthon van, a 8.-ik (California), pedig úton van hazafelé. Szóval válaszolva kérdésedre, lassan utolérem magam és onnantól csak az újdonságokat kell beszerezni, de remélhetően meglesz mind :))
Tommi23-02-2011 23:21:52 //
25794
Na, pont ez kellett még így késő este a vérnyomásomnak :)))))))))))
Gratula, nagyon komoly... :) Összesen hány Elite modell van, mennyit adtak ki? Azt már meg sem kérdezem, hogy mindegyiket össze akarod-e gyűjteni :)))
.....23-02-2011 20:21:33 //
25793
és az "igazi nagy" kész van már?
SKrisz23-02-2011 19:17:51 //
25791
Gondolom nem kételkedsz benne, hogy meglesz :)))
SKrisz23-02-2011 19:16:32 //
25790
Egy ilyet én is elfogadnék. :-)))
Taxi33™23-02-2011 19:10:35 //
25788
Mi hiányzik? Nekem is van belőle még 1-2. De a vatera is tele van velük.
Norby23-02-2011 19:08:14 //
25787
Norby23-02-2011 19:07:45 //
25786
kész a kicsi másolat
SKrisz23-02-2011 14:56:02 //
25785
Hát a forgalmazót nem tudom pontosan, de Altaya néven fut a gyártó, talán így könyebben rá lehet pingelni valahol...
Sziasztok!
Tudja valaki a linket a 2 évvel ezelőtti újságos rallye autók gyártójához?
Le szeretném rendelni a hiányzókat.
GT Ɨ|ѯ23-02-2011 09:58:53 //
25783
ne hidd:-)
Szar lesz majd kiírni hogy " Senza cuore saremmo solo macchine" ! :-))
GT Ɨ|ѯ23-02-2011 09:47:29 //
25781
ettől kisebbre is csináltam már:-))
Nagyon szuper,csak az a kérdés hogy erre hogyan fogsz ilyen kicsi matricát csinálni ? :-))
GT Ɨ|ѯ23-02-2011 09:24:49 //
25779
nem túl xar azért, mi?:-)
Na erre vártam hogy milyen a felni a Giun.
SKrisz23-02-2011 09:18:38 //
25777
Ez a teljes készlet, amit szeretnék beszerezni és egy diomramaba beilleszteni:

GT Ɨ|ѯ23-02-2011 09:18:26 //
25776
komoly...:-)
SKrisz23-02-2011 09:16:30 //
25775
Nekem meg kaimon kellene tőle, de csillagászati áron méri :(

GT Ɨ|ѯ23-02-2011 09:09:47 //
25774
kamionos, bocsi
GT Ɨ|ѯ23-02-2011 09:09:31 //
25773
kaminos meg majd hozza:-)
SKrisz23-02-2011 08:47:39 //
25772
Helyes! :) Jó bolt, csak Ferrari fronton nagyon drága :(((
GT Ɨ|ѯ23-02-2011 08:45:14 //
25771
onnan-olaszból:-)
SKrisz23-02-2011 08:41:36 //
25770
Grats!
Mondomodelcars-os nagykerből vannak vagy csak a képeket találtad onnan? :)
GT Ɨ|ѯ23-02-2011 08:18:59 //
25769
Nagyon szép diorámád van. Te készítetted?
GT Ɨ|ѯ21-02-2011 15:52:48 //
25767
nagyon tecc:-)
a lámpákat ( utcai ) honnan sikerült?
SKrisz21-02-2011 10:08:24 //
25766
SKrisz21-02-2011 09:39:45 //
25765
Kis újdonság a HW Elite háza tájáról :)
Hot WHeels SUPER ELITE Ferrari 458 Italia (Racing config). Rosso corsa színben, mattfeka tetővel...
Az ára még nem ismert, de 400Eur körül fog mozogni :(
Ja, újonnan viszonylag drága, ezt használtan vettem ahhoz képest ócsóért, viszont kifogástalan állapotban.
Mai másfél-két órás termésem:
Egyébként a 145-ös egy 1,7 16V Boxer, sajna ezüstben és 1,6-osban nem kaptam. :)




Nagyon szép és ritka az a busz.
1., Elvihetlek 1:43-ban?
2., Ha ikreket fogna ki az ember, nem árt nagyobb autó, vagy menjen busszal.
3., Eddigi 1:43-ös modelleim.



GT Ɨ|ѯ17-02-2011 08:01:33 //
25761
like:-)
nagyon komoly cucc
W.16-02-2011 17:30:23 //
25760
Igyexem, de idén kevesebb lesz a beszerzés. Viszont vannak olyan darabok amik ára verdesi az 5-600 USD-t , már ha beszerezhetők! Ma is láttam egy Abarth Conrero-t liciten 2 nappal a lejárat előtt valahol 60 USD-nél állt. A végére lesz vagy 200, pedig nem is a legritkább darab.
SKrisz16-02-2011 17:15:41 //
25759
Azért Te sem panaszkodhatsz! :)))
W.16-02-2011 17:03:42 //
25758
Ez igen! Elismerésem. Komoly gyűjtemény, jópár különleges darabbal!
SKrisz16-02-2011 16:46:58 //
25757
Rohadt nagy szerencs, hogy nem voltam ott :)) Elképzelhetetlen mennyiségű pénzt ott hagytam volna, az biztos :)))
Tommi16-02-2011 16:40:46 //
25756
Buksi16-02-2011 03:45:20 //
25755
Én nem vagyok nagy gyűjtő! :-)
Próbáld meg megjátszani a számokat és ha bejön, akkor felezünk! .-)))))))
Te hogy állsz gyűjteményileg? Én már csak számokban gondolkodok:43,24,18. Lehet hogy a lottón meg kéne játszani? :D
Gratula...komoly gyűjtemény:)
Buksi14-02-2011 21:31:41 //
25752
Szép gyűjtemény! ;-)
Csöri14-02-2011 21:24:30 //
25751
A sárga még jobb.:-)
Dobd nekem félre légyszi, aztán ha legközelebb jöttök haza akkor elcseréljük egy kis pénzre.:-)
Szilárd14-02-2011 21:18:37 //
25750
Szép kis gyűjtemény!
Gratulálok hozzá!
SKrisz14-02-2011 21:02:31 //
25748
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.