Zwei neue szépség... :)
Alfetta 1.8 Minichamps
Montreal Minichamps :)
És csináltam képet a pirosdobozosaimról is... :)
Egész szépen gyarapodnak :P

Buksi08-06-2010 16:32:09 //
24196
Küldd erre is azt a postást! :-D
Gratula! :-)
Tegnap pedig ezt is hozta a postás.

GT Ɨ|ѯ07-06-2010 12:33:19 //
24193
gratu!
legjobb színösszeállítás:-)
Szilárd07-06-2010 12:26:42 //
24192
Ez tényleg gyönyörű!!:)))
Köszönöm! :-))) Nagyon szép és igényes makett.
SKrisz06-06-2010 22:46:07 //
24190
Gyönyörű! :)))
Hozzám viszont ez a HPI Lancia érkezett.

ha lenne egy fekete 146-od kispénzért emgem is érdekelne :-)
Köszi!
Volt még nagyobba 147 meg 156 nem tudom már milyen gyártmány olcsó volt 1100ft de a 147 olyan rondán volt összerakva,hogy az első sárvédő és az ajtó közé legalább két bankkártya befért.A 156-nak meg tök homály volt oldalt az üvege.Nagyon rondák voltak:(
GT Ɨ|ѯ04-06-2010 19:45:15 //
24186
gratu!
jön a jó idő amúgy is:-D
alap:-))
SKrisz04-06-2010 18:39:16 //
24184
GT linkje segít. Ha esetleg kell majd olcsóbban, utánakérdezek :)
GT Ɨ|ѯ04-06-2010 17:47:19 //
24183
Szunyi04-06-2010 17:16:36 //
24182
Sto kuna??? :-)
Képet-képet-képet!!!!!!!!
:-D
SKrisz04-06-2010 17:07:47 //
24181
Tud :)
Szunyi04-06-2010 17:04:41 //
24180
Tud valaki szerezni 146-ost?
SKrisz04-06-2010 16:27:01 //
24179
OK, viszem őket.
Szilárd04-06-2010 16:25:32 //
24178
Esetleg Csörinél is tudunk cserélni benzinkutat és megnézném a modellt is...
Szilárd04-06-2010 16:08:57 //
24177
Nagyszerű!
Tommi04-06-2010 14:50:04 //
24176
Hétvégén majd visszakeveredek valamikor és megnézem :)
SKrisz04-06-2010 14:41:28 //
24175
Lesz rá időd, mert én másfél hétig nem leszek itthon, addig csak kideríted :)
Tommi04-06-2010 14:38:50 //
24174
1970 tuti megvan (Ickx autója), az 1995-öt most így fejből nem vágom... Itthon vagyok most Esztergomban, úgyhogy megnézni sem tudom :)
SKrisz04-06-2010 14:37:32 //
24173
OK. Van még 2 másik újságos, majd azokat is lefényképezem, hátha az nincs. (1970 és 1995) azok 4500-ért mehetnek, ha kell :)
Tommi04-06-2010 14:12:23 //
24172
SKrisz!
Ez megvan már mind :)
Tommi04-06-2010 14:11:27 //
24171
Naggggyon jól néz ki :)))
Sziasztok!
Ma megérkezett a keresztfiam keresztelőjére rendelt pedálos Brera. A futár átvételkor hozzátette: Ez valami műanyag szar, mert csak 5 kg...kicsit sem lettem ideges...még úgy látszik nem jött rá a gyerek, hogy az ALFA minőséget jelent:):)
SKrisz04-06-2010 10:25:00 //
24169
Ez a 155 még mindig nagyon érdekes darab nekem...
...de egyre jobban tecc :)
SKrisz04-06-2010 10:04:02 //
24168
Az az egy darab ami maradt, az neked félre van rakva. Ott van a benzinkutad mellett! :)))))
Szilárd04-06-2010 09:59:47 //
24167
Fekete HPI 155 ugye megvan még?
Taxi33™04-06-2010 09:53:21 //
24166
Az jó akkor gyűjtök rá. :oD
SKrisz04-06-2010 09:49:48 //
24165
Van még belőle 1 darabom eladó :)
Taxi33™04-06-2010 09:45:24 //
24164
Ez de gyönyörűűűűűűűű!
SKrisz04-06-2010 09:40:27 //
24163
OK, akkor megy a levesbe :)
SKrisz04-06-2010 09:40:09 //
24162
Íme a legfrisebb HPI beszerzésem :)
Azt hiszem ebből sem sok rohangál, európai polcokon! :)))
Taxi33™04-06-2010 09:26:04 //
24161
Kösz de ezek már kipipálva. A 375-ből már 5féle van, köztük 12-es rajtszámmal is. Igaz hogy csak Brumm.
GT Ɨ|ѯ04-06-2010 07:35:56 //
24160
kiskút, kis benya:-DD
SKrisz03-06-2010 22:37:54 //
24159
Tommi, Taxi33!
Nem tudom hogy álltok a Ferrari F1 családdal, de érkezett ey kisebb csomag HW Elite szállítmányom:
5000Huf a nagy része, a 312B és a 375 F1 6000Huf...
Szilárd03-06-2010 22:20:40 //
24158
Nem tudjuk elcserélni az enyémre?
Én pont SHELL-est szerettem volna...
Lobot03-06-2010 21:50:06 //
24157
Maximális tiszteletem a szerénységed előtt. Más alsó hangon is minimum 50 litert kért volna, és nem is elégedne meg a sima V-Power-vel...:-)
GT Ɨ|ѯ03-06-2010 19:20:12 //
24156
afrancba..:-)
SKrisz03-06-2010 19:16:38 //
24155
Ez nem az a fajta :)
GT Ɨ|ѯ03-06-2010 19:06:41 //
24154
ha jön belőle napi 5 liter V-Power, akko' jöhet:-)))
SKrisz03-06-2010 18:40:43 //
24153
GT Ɨ|ѯ03-06-2010 08:02:43 //
24152
gratu!:-)
Gratulálok barátom,szép példányok:))))))) Nekem is lett még egy Mitom,meg egy Spiderem,csak még nem fotóztam le:))))
Buksi02-06-2010 18:57:18 //
24150
Gratula hozzá! :-)
SKrisz02-06-2010 18:48:35 //
24149
Grats... :) Ha esteleg kell belőle a többi verzió is, nálam itthon van a összes :)
Haro02-06-2010 18:47:11 //
24148
Ez ma jött egyenesen Hong Kong-ból:)))

Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.