Forum >> Ugyanaz kicsiben
Taxi33™08-11-2009 09:24:57 // 20847
Viszont! Ez a 158-as láttam megvan neked is. Azt írja a dobozon, hogy VB autó 1963! Valójában meg J. Surtees 1964-ban volt VB. Akkor ez hogy is van? Valamint milyen futamon volt ez ilyen festésű? Találtam róla képet úgyhogy tényleg létezett.
SKrisz08-11-2009 09:21:36 // 20846
NA ezekhez is nagy gratula!! :))
GT Ɨ|ѯ08-11-2009 09:20:57 // 20845
Nagyon komoly!grats
Taxi33™08-11-2009 09:18:59 // 20844
SKrisz08-11-2009 09:14:52 // 20843
Nagyon szép munka! Grats! :)
GT Ɨ|ѯ08-11-2009 09:10:56 // 20841
saját téglagyártás:-DDDD
Taxi33™08-11-2009 09:06:18 // 20840
Taxi33™08-11-2009 09:02:40 // 20839
De jó lesz! Ez a téglamintás ez mi? Saját gyártás?
Buksi06-11-2009 19:05:58 // 20838
De még nem biztos! ;-)))))
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 18:49:59 // 20837
mindjárt gondoltam...-D
Buksi06-11-2009 18:45:11 // 20836
Lehet, hogy eltolódik! :-DDDD
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 18:38:42 // 20835
márminthogy2009-ben???:-DD
Buksi06-11-2009 18:27:45 // 20834
Azt nemsokára veszek! ;-))
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 18:15:55 // 20833
akko' vegyél 1 tamiya ragasztót legalább:-)
Buksi06-11-2009 18:15:39 // 20832
De legyen az! :-D
Buksi06-11-2009 18:15:13 // 20831
Vesz a nyavaja! :-DDD
TSiga ( I am the TSIG)06-11-2009 18:06:14 // 20829
Te vegyél egyet vazze' !! :-DDD
Buksi06-11-2009 18:03:41 // 20828
Akkó' vegyél egyet! :-DD
Buksi06-11-2009 18:03:03 // 20827
Nem baj, ne kapkodd el! Legyen szép és tökéletes! :-)
TSiga ( I am the TSIG)06-11-2009 18:02:15 // 20826
Mutyuki is van occsóbbé...
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 18:01:48 // 20825
annyi minimum:-)
ezzel elment 1...
ezzel elment 1...
Buksi06-11-2009 18:01:09 // 20824
Csak 3 délután?? Akkor nagyon hamar el fog készülni! :-))
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 17:59:04 // 20823
lesz még vele vagy 3 délután ez-az-amaz:-))
Buksi06-11-2009 17:57:44 // 20822
Jó drága! :-/
Buksi06-11-2009 17:57:18 // 20821
Pedig már most nagyon jól néz ki! :-))
TSiga ( I am the TSIG)06-11-2009 17:56:13 // 20820
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 17:54:12 // 20819
köszi:-),de ez még csak 15%-os készültség..
Buksi06-11-2009 17:47:39 // 20818
De nagyon király!!! Gratula! :-)
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 17:20:28 // 20814
még csak a garázs alakul..:-)
Buksi06-11-2009 16:25:44 // 20813
Nah, kíváncsian várom! :-)
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 16:23:27 // 20812
4.99 ajroért csak 1:43-as:-DD
SKrisz06-11-2009 14:22:51 // 20811
1:18? Szép darab! :)
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 13:30:57 // 20810
Polizia garage diorma alapkőletétele megtörtént ma:-)
Buksi06-11-2009 13:10:51 // 20809
Te aztán nem pihensz! :-)))
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 13:03:54 // 20808
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 13:02:31 // 20807
csatlakozom:-))
SKrisz06-11-2009 12:59:51 // 20806
Hát képen nagyon nagy poén, de hogy ki nem tenném a polcomra semmi pénzért az tutti! :)))
SKrisz06-11-2009 10:06:19 // 20804
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 07:54:33 // 20803
nem törsz meg semmit,mert még nem találtam:-)
SKrisz06-11-2009 07:17:09 // 20802
Akkor nem töröm meg a lendületed, biztosan beszerezed hamarosan! :)))
SKrisz06-11-2009 07:16:11 // 20801
Ugyanaz a forrás, ahonnan a '68-asod is jön. Az ár is ugyanaz. Most összesen 7 darab La Storia modellem jön ettől a nagykertől (sajons 3 ütemben, mert csak így postáznak) de az ár minden esetben ugyanez a 8400Huf. Ha kell Sceckter, akkor ki kell várni, de biztosan lesz még nekik! :)
GT Ɨ|ѯ06-11-2009 07:14:40 // 20800
Alfetta Guarda di Finanza hiányzik csak..:-)
Buksi06-11-2009 03:43:41 // 20799
Gyönyörűek, gratula! :-)
Tommi06-11-2009 00:33:06 // 20798
Ja, és persze nem az 1963-asra gondoltam :)))))))))))))))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
675
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?











