GT Ɨ|ѯ17-06-2008 06:34:49 //
13797
friss:-)

Buksi16-06-2008 21:46:46 //
13796
Csak nem! ;-))
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 20:50:10 //
13795
mire vársz?Lfogják kapko:Dni:-)
Buksi16-06-2008 20:49:05 //
13794
Ááááá, még nem! :-DD
Buksi16-06-2008 20:48:17 //
13793
Hát ez nem nyert! :-))))
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 20:47:59 //
13792
ujságosnál voltál már?:-DDD
ystuc16-06-2008 20:40:06 //
13791
Akkor még egy kis off:
Suliban töriórán osztálytársam felelt.
Tanár: Mi volt a kanosszajárás?
Súgás: Az egy tánc, az egy tánc...
Felelő büszkén: Az egy tánc!
Röhögés...
Azóta is emlegetjük ezt. :-)
Tommi16-06-2008 20:37:31 //
13790
OFF
Erről az jut eszembe, amikor még annak idején gimiben a némettanár megkérdezte az egyik srácot (miután fél óráig szenvedett egy mondat összerakásával), hogy akkor az ige hol lesz a mondatban, az elején, közepén vagy a végén. A srác gondolkodott-gondolkodott, majd magabiztosan rávágta: "a szélén" :) Tanár (és mi is) vinnyogtunk a röhögéstől :)))
ON
ystuc16-06-2008 20:35:14 //
13789
Buksi: Nem :-)
GT: Igen. :-)
Tommi: Valóban. :-P
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 20:17:25 //
13788
ááuuhhh:-))ezjóóó:-)
Tommi16-06-2008 20:16:47 //
13787
Szerintem a szélső a régebbi :PPP
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 20:16:30 //
13786
az ezüst:-)
Tommi16-06-2008 20:16:18 //
13785
Van türelmed basszus :) Gratula, nagyon szép!
Buksi16-06-2008 20:15:12 //
13784
Talán a fekete a régebbi? :-)
ystuc16-06-2008 20:11:32 //
13783
Buksi16-06-2008 19:56:51 //
13782
Én nyugodt vagyok, de azért majd tegyél fel róla képeket! ;-))
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 19:29:44 //
13781
szííp lesz,nyugi:-))
Buksi16-06-2008 19:27:41 //
13780
Csak ne kapkodd el! ;-))
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 19:25:16 //
13779
Szívesen:-)
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 19:24:58 //
13778
még rámegy 2 vasárnap:-DD
Buksi16-06-2008 19:05:12 //
13776
Akkor mégis csak hamar elkészült! :-DD
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 19:04:39 //
13775
KARC-mentes!:-DD
Jeee, köszönöm szépeeeen :DDDD Állat :D
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 18:12:16 //
13773
köszi,majdnem olyan mint a dobozon:-))
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 18:11:49 //
13772
2 vasárnap 2 x 8 óra:-DD
Taxi33™16-06-2008 18:10:18 //
13771
Nagyon komoly lessz ez a 155-ös. Gratulálok hozzá.
Buksi16-06-2008 18:07:55 //
13770
Hűűűű, az anyját! :-O
Már itt tartasz? Jól eltitkoltad előttünk! :-))))))
Gratula, nagyon szép! :-)
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 17:50:37 //
13769
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 17:45:17 //
13768
igen,ez teljesen korrekt:-)
Tommi16-06-2008 12:02:04 //
13767
Igen, ez igazi, viszont ahhoz képest nagyon szépen meg van csinálva... :)
Buksi16-06-2008 10:30:44 //
13766
Jesssz szőőr! D-D
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 08:38:25 //
13765
irány az ujságos!:-)
GT Ɨ|ѯ16-06-2008 08:37:41 //
13764
mert "csak Bburago":-DDDD
Buksi16-06-2008 00:09:26 //
13763
Egész jól tudsz számolni! :-D
Útálom a franciákat, meg az autóikat is. De. ma vettem egy ilyen akciós szettett. Xsara/ Fiat 124 Abarth volt benne. Be kell vallanom, hogy ez a Xsara így modellben nem csúnya. Ezért megtartom.
Így viszont lett egy + Fiatom.
A doboza már nyomorék volt a vásárlásnál is.
Ha valakinek kell... :)
Mi ez a pangás Uraim????
Nem kell senkinek egy gyönyörű 158-as?? :-O
Tommi14-06-2008 21:55:13 //
13760
Miért gagyiznának le egy 8C-t? :)
GT Ɨ|ѯ14-06-2008 21:54:09 //
13759
csak nehogy legagyizzák:-)))
Nekem nagyon teccik:-)
Tommi14-06-2008 21:51:21 //
13758
Gratula hozzá :) Nekem bordóban van ugyanilyen. Brutálisan jól néz ki 18-ban ez a verda :)))
GT Ɨ|ѯ14-06-2008 21:44:27 //
13757
gratula:-)
GT Ɨ|ѯ14-06-2008 21:44:03 //
13756
ok,akkor már 4db lesz!:-))
Taxi33™14-06-2008 18:47:38 //
13755
Buksi14-06-2008 18:19:29 //
13754
Megígérem, ha látok ilyen újságot, akkor tökre veszek egyet! Sőt, lehet, hogy kettőt is! ;-))
GT Ɨ|ѯ14-06-2008 18:14:53 //
13753
akkor tökre vehetnél végre!:-)
Buksi14-06-2008 17:24:16 //
13752
Biztos azt is rengetegen viszik! :-))
Taxi33™14-06-2008 17:13:32 //
13751
Főleg ha találsz olyat ami még nincs. Egyébként autós nem sok volt. Motoros az rengeteg
Buksi14-06-2008 17:09:13 //
13750
Az tökre megéri! :-)
Taxi33™14-06-2008 17:08:09 //
13749
Újra kapható az újságos modell!!! Én a Postán is és a Tescóban is találtam. Ugyanaz a sorozat csak most 2 modell van benne 990-Ft-ért.
Sziasztok makett és modellőrültek! Cserealapnak felajánlom bontatlan "újságos" Alfa 158-asomat. Bármelyik érdekel helyette, amilyenem még nincs.
A meglévő lista:
Mitsubishi Pajero
Toyota Corolla
Lancia HF Integrale
Ford Focus WRC
Williams FW15B
Alfa Romeo 158
Maserati 250F
Renault Megane
Matra MS
Jaguar XJR12
Renault 5 Turbo
Lola Ford T93
Audi 100 Quattro
Fiat 124 Abarth
Aston Martin DBR1
Jaguar D
Alpine Renault A110
Bmw F1 (Whiteshark)
Jaguar C
Lancia 037
Lancia Fulvia HF
Citroen Xara
Porsche
Peugeot 206 WRC
Renault 8
Citroen Zx Rallye
Auto Union Typ C
Cooper Climax T51
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.