Forum >> Giulietta
Kazes☻11-12-2012 20:44:35 // 5652
Már megint előkerült a kicsike?! Nem adja fel a cartárs eme gondolatát, úgy látom! :)))
Gabesz0111-12-2012 20:17:41 // 5651
Nem azért .. de vannak elképesztő emberek is :D
http://www.hasznaltauto.hu/auto/alfa_romeo/giulietta/alfa_romeo_giulietta-6416533
inkább egy 159es :D mit ez
http://www.hasznaltauto.hu/auto/alfa_romeo/giulietta/alfa_romeo_giulietta-6416533
inkább egy 159es :D mit ez
GT Ɨ|ѯ11-12-2012 20:15:46 // 5650
Komoly vevő(k) jelentkezése elsődleges:-)
Kazes☻11-12-2012 18:11:29 // 5649
Akkor most gyorsan nyerek egy jó nagy adag pénzt és már megyek is, jelentkezek! :)
GT Ɨ|ѯ11-12-2012 11:18:35 // 5648
GTPeti06-12-2012 20:37:56 // 5646
Nem. De azért egy Volvo... :)))))))
GT Ɨ|ѯ06-12-2012 20:23:35 // 5645
kényelmesen lehet a Giu-ban pakolgatni:-)
Jimmi T.06-12-2012 14:39:25 // 5644
mindig csak pakolgatnátok :-) és a kényelem ?
GT Ɨ|ѯ06-12-2012 11:10:34 // 5642
nem, de pakolgatni jobb...:-)
Kazes☻05-12-2012 16:20:38 // 5641
Főleg rendes sebváltóval! :)
Jimmi T.05-12-2012 16:17:42 // 5640
Jimmi T.02-12-2012 20:33:54 // 5639
itt az amorén 5:2 a metál vörös javára ( + 1 alfa piros és +1 verseny vörös )
pe-Ti02-12-2012 17:49:42 // 5638
Üdv!
Egy ugyan ilyet vett a múlt héten egy ismerősöm :-)
Úgy látszik mindenkinek a fehér jön be sebaj majd átfóliázom az enyémet :-))))
Egy ugyan ilyet vett a múlt héten egy ismerősöm :-)
Úgy látszik mindenkinek a fehér jön be sebaj majd átfóliázom az enyémet :-))))
Kazes☻30-11-2012 16:49:24 // 5636
Na, nemááá'... :)
GT Ɨ|ѯ30-11-2012 11:05:32 // 5635
köszi:-)
már van olyasmim:-)
már van olyasmim:-)
Jimmi T.30-11-2012 10:57:33 // 5634
lecsúsztál róla barátom :-)
Kazes☻30-11-2012 10:18:25 // 5633
Mondom, van helyette egy GTV-sem, csénydzs?! :)
Jimmi T.30-11-2012 09:18:50 // 5632
aztán mik a kondíciók ?
GT Ɨ|ѯ27-11-2012 19:38:12 // 5631
hát ez jött, meg menne is:-)
Jimmi T.27-11-2012 18:49:30 // 5630
a logisztika hogyan ?
GT Ɨ|ѯ27-11-2012 16:48:35 // 5629
tényleg, nem aha:-)
csak 1:43-ban..
csak 1:43-ban..
Kazes☻27-11-2012 16:23:08 // 5627
Adok helyette egy GTV-set! :)
GT Ɨ|ѯ27-11-2012 16:17:20 // 5626
Jimmi T.25-11-2012 19:13:09 // 5625
akad,nehogy eltévedjetek :-)
sparco25-11-2012 15:38:25 // 5624
Naaa... látom az új helyen is akad a táblákból! :)
GT Ɨ|ѯ25-11-2012 09:23:58 // 5623
Itt is megadják a módjt:-)
Kazes☻24-11-2012 22:54:09 // 5622
Egész jó! :)
De ez a Jövőbe való inkább. :)))
De ez a Jövőbe való inkább. :)))
Németh Laci24-11-2012 22:50:00 // 5621
GTPeti24-11-2012 19:28:22 // 5620
A japcsik FB-oldalát ajánlom mindenkinek. Sok szép kép van ott.
GTPeti24-11-2012 19:08:49 // 5619
Kivételesen megadták a módját az olaszok. Gratulazione!!
GT Ɨ|ѯ24-11-2012 18:40:50 // 5618
Ezt így kellene alapból mindenhol...:-)
Jimmi T.23-11-2012 09:29:04 // 5617
a Giu megérkezett Japánba
a Japánok egy kicsit komolyabban veszik :-)
a Japánok egy kicsit komolyabban veszik :-)
GT Ɨ|ѯ23-11-2012 08:02:15 // 5616
elgurult valami(je):-)))
Kazes☻21-11-2012 15:16:45 // 5615
'Érdekes', mint ahogy a csúnya nőkre mondják?! :)))
Jimmi T.21-11-2012 13:44:04 // 5614
pe-Ti18-11-2012 18:53:55 // 5612
Imi16-11-2012 20:29:00 // 5611
Eladó a hátsó gyári diffuzorom vadonatúj.
Ha valaki át szeretné 2 kipufogósra alakítani az 1.4 guiliettáját.
Ár:10.000,-
Ha valaki át szeretné 2 kipufogósra alakítani az 1.4 guiliettáját.
Ár:10.000,-
Kazes☻16-11-2012 11:02:11 // 5610
Dömper vagy kanalas, esetleg homlokrakodós? :)))
Jimmi T.16-11-2012 08:26:49 // 5609
Nyerges vagy platós ?
Kazes☻15-11-2012 21:40:54 // 5608
Micsoda igények...! :)))
GTPeti15-11-2012 21:02:00 // 5607
Olyan kép nincs, amin egy jó kis Volvo áll a háttérben? :)))
Kazes☻15-11-2012 21:00:31 // 5606
Váúúúúú, de jó ez a felni! tecc naon! :)))
'''''15-11-2012 18:14:24 // 5605
Látom,te is a parkoló szélén állsz.Én is így parkolok.Legalább az egyik oldal védve legyen. :-)
Jimmi T.15-11-2012 17:07:22 // 5604
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
841
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?










