Forum >> 164-166
Satti04-10-2006 19:22:39 // 20138
Nézelődök Én is,de közben nyomok egy kis csevit is:-)
Lacza04-10-2006 19:14:37 // 20137
Eddig én is azt csináltam:)
Satti04-10-2006 19:11:04 // 20136
A Padre most csak a háttérből figyel:-))
Lacza04-10-2006 19:07:10 // 20135
Sziasztok:)
Igen beszéltem,el is hoztam,köszönöm a közreműködést:)
Nagyon korrekt a cucc,mert még a gumiharang is rajt van:)
Azt hittem azt majd külön kell vennem.
A hétvégén berakatom.
Kiderült,hogy aki hozta ő is alfás,sőt már találkoztunk a zegi talin:)
Satti04-10-2006 19:00:57 // 20134
Hello Don,capo di tutti!
Don Gombóc04-10-2006 17:20:11 // 20133
Sziasztok!!
Lacza! Beszéltél emberrel?
FRob03-10-2006 21:48:47 // 20132
levetett gatya?? max használt lábszárcsont :)
W.03-10-2006 21:14:08 // 20131
Ki az aki a Te levetett gatyádat akarta??...:)))))))
FRob03-10-2006 20:39:08 // 20130
holnap lesz otom mert az elejét csinálják (alsó felső lengőkar meg az összekötő) és akkor majd este nekiesek és meglesem mi is van abban
FRob03-10-2006 20:37:47 // 20129
brühühü :((
de sajnálom... mindegy ez van, azért köszi, hogy megnézted
ha netán valakinek van otthon hátsó lengőkarja rosz, akkor elkérném, dijjazást megbeszéljük
Charlie 16603-10-2006 19:43:20 // 20128
Hali, sajna rossz hírem van, a cseredarabok kidobódtak, a vasgyűjtő dzsippók már el is vitték a konténerből...
Látod látod, mondtam hogy korán hálálkodsz ! :(:(
Elnézést Cartárs.
Satti03-10-2006 19:40:52 // 20127
Hello koktélmaestro!
Charlie 16603-10-2006 19:38:57 // 20126
Jóestét Urak.
Kilo166 (Droid#1)03-10-2006 18:44:46 // 20125
Na ez elgondolkodtató... lehet, hogy csak megyek Kaposújlakra?
FRob03-10-2006 11:14:19 // 20124
na megtaláltam... ippen ideje volt hogy kicseréljem :)
FRob03-10-2006 10:29:45 // 20123
urim, meséljétek el hol van a pollenszűrő az autóban , és hogy lehet kicserélni?
FRob03-10-2006 10:27:06 // 20122
hinyebajszameg, jutott eszembe, most hogy írtad :) nekem is telós az ics-em
majd jól meglesem milyen erölködő van a miki mellett és utánanézek tudok e venni neked
oszt ha egen, akkor a kaposujlakira viszek forrpákát, meg invertert és megcsináljuk mint állat
Kilo166 (Droid#1)03-10-2006 07:45:04 // 20121
Na megkérdeztem a mikrofont a szervízben.... 37.000 :-))))
FRob03-10-2006 07:15:07 // 20120
Jóreggelt a nagyoknak, na ilyen korán sem fogok mindíg beköszönni :)
Charlie 16602-10-2006 20:31:20 // 20119
Ciao, Viszlát Holnap !
Satti02-10-2006 20:30:41 // 20118
Jó szórakozást!
Charlie 16602-10-2006 20:29:58 // 20117
Uraim, mély fájdalom de lépek Azmo-val skvassolni.
További jó Alfázást.,
Satti02-10-2006 20:24:49 // 20116
Azért a Don csókja,már megtiszteltetés,utána 1 hétig nem lehet mosakodni:-)))
FRob02-10-2006 20:19:31 // 20115
:))))))))))))
nem kizárt
Satti02-10-2006 20:18:16 // 20114
Ez nagyon komoly:-)))
Charlie 16602-10-2006 20:15:14 // 20113
Az nem számít, te akkor alkoholos befolyásoltság alatt álltál !! :):)
FRob02-10-2006 20:13:38 // 20111
tisztázzunk valami , azért mert birod inni nem jelnti hgoy be is állsz tölle
de hogy merek én ilyesmit állítani , hogy piásan láttalak... :)
persze ez lehetett azért is, már mint hogy nem láttalak piásan, hogy már nem láttam ki a szemüvegem mögül :)
W.02-10-2006 20:13:05 // 20110
Charlie 16602-10-2006 20:08:02 // 20109
Nah, ez azér ebben a fomában nem igaz :):):)
Ki látot már engem piásan ?:):):)
W.02-10-2006 20:07:58 // 20108
Ja... így már más....:))
András bácsi02-10-2006 20:07:46 // 20107
Jóestétet. Ate betét elöl 30e km-t bírt a kopásjelző szintjéig. :( Pedig nem is szoktam fékezni.
FRob02-10-2006 20:07:17 // 20106
amit inni kell és nem víz abba jó vagy mi ? :)))
FRob02-10-2006 20:06:43 // 20105
jónak hangizk
Charlie 16602-10-2006 20:06:29 // 20104
Na itt az óriási tévedés.
A Cuba Libre fehér rumból (Bacardi) készül, és tényleg citrommal.
AMit én írtam annak a fantázianeve Spicey Cuba, Ez lime és Captain Morgan Spicy rummal készül. És ég és föld a különbség.
Koktélokban jó vagyok :):)
FRob02-10-2006 20:05:59 // 20103
:)))
hja van iylen, mi régen a belentainshoz szoktunk, hozzá fejenként a fél lityi és egészen egyenesen tudtunk közlekedni, persze nm most most befágok 2 deci ilyesmit és fejreállok, de legalább olcsón megúszom :)
Satti02-10-2006 20:04:57 // 20102
Na,ezt ki fogom próbálni,mindenképpen.-))
W.02-10-2006 20:04:40 // 20101
Ez a Cuba-Libre nem? ( meg még kell bele citromlé)
Charlie 16602-10-2006 20:01:58 // 20100
Végy 1 db 2 vagy 3 decis poharat. (Attól függ mennyire szereted töményen ?)
4 v 5 cm rum, 2 karika lime, és mehet a cocacola.
Satti02-10-2006 20:00:54 // 20099
Pontosan,mi az összetevő,és milyen arányban?
Charlie 16602-10-2006 19:58:52 // 20098
Kóstold meg !! Űberfaszakirály !! :):)
Satti02-10-2006 19:54:17 // 20097
Ez jól hangzik:-))
Ruszi02-10-2006 19:52:22 // 20096
Helló mindenkinek.
Charlie 16602-10-2006 19:49:06 // 20095
Az is jó de az én kedvencem a Captain Morgan Spiced :):)
Kis lime és kóla és ott a tuit. csak már nem szabad azt innom, mert 10 -12 pohár, és meg sem érzem.
Túlságosan hozzászoktam :):)
Kóstoltad már ?
Satti02-10-2006 19:49:01 // 20094
Sztem az mindig bejön:-)))
FRob02-10-2006 19:46:22 // 20093
ahh ez az rum , bacardy (vagy hogy a fenébe írják) ügye az még bejön ? :))
Charlie 16602-10-2006 19:45:58 // 20092
Telitalálat !!
FRob02-10-2006 19:45:26 // 20091
:)))) ááá a moci nem kel, míg működik, ha már nem akkor szólj, berhelési alapnak megteszi :)), majd csinálok bellle fűnyírót :)))
multkor mmesélte valaki hogy kispolszki mociból csinált fűnyírót, úgy hogy magát a kispolág alváazát is meghagyták, és azzal nírta a füvet a telken (gondolom "kicsi" telek lehetett) :)))
Satti02-10-2006 19:44:50 // 20090
Akkor nyilván a vöröset nyomod,ha ezekkel hígítod:-))
Charlie 16602-10-2006 19:42:55 // 20089
Magyar embőr vagyok én, borot iszom :):)
Na jó, néha unicummal meg rummal higítom :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
773
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
