Forum >> 164-166
Satti26-09-2006 19:03:29 // 19688
Akkor szaladnak a km-ek a gépsárkányba:-)
Don Gombóc26-09-2006 18:58:17 // 19687
Most értem haza, reggel megyek el.
Satti26-09-2006 18:54:40 // 19685
Járkálsz az országban,vagy most otthoni nyugalom van?
Don Gombóc26-09-2006 18:54:24 // 19684
Helló! Mi a pálya szegediában?
Gábor16626-09-2006 18:50:59 // 19683
Alázatos tiszteletem! :-)
Don Gombóc26-09-2006 18:49:09 // 19680
Halihó! Most olvasom mi volt a bajod. Nekem is ez volt nyáron de a relé cseréje óta jól működik, és kikapcsol. Nekem is beszélt a villanyász mindent, hogy így computer meg úgy, de ennyi volt a nyűgje. a rossz relét még szétkapom hogy miként néz ki. Remélem ennyi volt mert egy hónapja kicseréltem és azóta nem marad bekapcsolva.
Satti26-09-2006 18:46:42 // 19679
Szép jó estét,Nagyfönök!!
Don Gombóc26-09-2006 18:45:07 // 19678
Jó estét!!
András bácsi26-09-2006 18:27:49 // 19677
Nem kell küldened, ráér. Szólok, ha kell.
Gábor16626-09-2006 18:06:04 // 19676
Bandi:
A kormányt visszaküldöm. Bizonytalan időre elnapolódott a dolog. Amint összejön a rávaló, csillapítót kell cserélnem. Rohamosan gyengülnek.
Gábor16626-09-2006 18:01:39 // 19675
Jó délutánt mindenkinek!
FRC:
Igen ott, a Pulz és Vásárhelyi P. utca sarkán.
András bácsi26-09-2006 17:51:23 // 19674
Csak egy nem ideillő gondolat: SKF vezetőgörgő kb. 9e km-t bírt. :( Ilyenkor elgondolkodom, hogy a legolcsóbb szart kellene megvenni, és mondjuk megfelezni a csereidőket.
András bácsi26-09-2006 17:49:39 // 19673
Nem érdemes, és szerintem cuccot sem lehet kapni hozzá.
FRob26-09-2006 17:48:19 // 19672
vagy fel lehet ujjítani?
érdemes?
András bácsi26-09-2006 17:47:28 // 19670
Ahhoz már nagyon szét kell mennie. A 156-on igencsak meg volt repedezve, és még nem szólt. Sőt lett bele folyatva ragasztó, és nem repedt tovább. Most van három belőe. :)
FRob26-09-2006 17:47:06 // 19669
hümm
vajon menyibe kerül egy vízpumpa?
András bácsi26-09-2006 17:45:19 // 19668
Olyan vízpumpás hangja van.
FRob26-09-2006 17:33:23 // 19667
egyébként mennyi volt a légtömegmérő?
FRob26-09-2006 17:28:26 // 19666
reméljük soha a büdös életben nem lesz bajod vele, legalább is kívánom a legjobbakat
joe7526-09-2006 14:30:43 // 19665
Na megvan a kicsike. A légtömegmérőt kicserélték, és valóban az történt amit mondtak, no füst, és jobban megy.
A ventillátor vezérlésnél volt egy 20 A biztiosíték ami kiment emiatt a relé sem dolgozott, kicserélték mindkettőt, a programot egyenlőre nem bántották, mert mint ahogy mondták volt erre egy "kampány" visszahívásokkal, ami magában foglalja a program cserét, valami speciális relét meg pár kütyü cseréjét. Így ha a hiba újból előjönne akkor megcsinálják, csak akkor kell rendelni hozzá pár filléres bizbaszt.
Na kiváncsi leszek mire jutok ezzel.
FRob26-09-2006 13:39:52 // 19664
jut ezsembe, folyamatosan csörög ahogy nyomom neki úgy gyorsul a csörgés
FRC26-09-2006 13:37:33 // 19663
Te valahol a SZVSE pálya környékén dolgozol? ott láttam párszor a 166ot
FRob26-09-2006 13:31:00 // 19662
hát nem tudom mi a franc de valami hozzáértővel meg kell nézetnem, mert kezd idegesíteni ha nem csörögne olyan szép hanga lenne
de így bemegyek két ház közé sé akkorah hangja van mint állat
Gye'26-09-2006 13:21:28 // 19661
Hali! Nem a szíjtárcsád csörög?? Arra a nagyra gondolok amit afőtengely hajt meg. Van benne valami gumi rezgéscsillapító, ami ki szokott öregedni és akkor csörömpöl kis fordulaton. Nekem most cseréltek Piriék vezérműszíjat, ékszíjat és ők mondtaák hogy már nincs sok hátra a tárcsámnak, ki van repedezve , de még nem adja a csillingelő hangot. Egyébként az új ára 35rugó, úgyhogy elég húzós a dolog.
FRob26-09-2006 13:12:18 // 19660
Bandi
levettem a szíjjat és meghallgattam , csörög
felvettem a hangját a fényképelőgépemmel egy kis videó innen letölthető
www.harden.hu/zaj.avi
jól kihallatszik egy fémesen csörgő hang, mi lehet ez?
FRob26-09-2006 10:22:51 // 19659
na ja
gondold el ha can buszos lenne
bele se lehet nyúlni azokba a szarokba, csak gyári kiolvasókkal
protokoll még nyitott, de hogy mi folyik azt már nem
ebbe legalább van egy halom vezeték és ki lehet bogarászni a dolgokat
joe7526-09-2006 10:11:06 // 19658
Fasz kivan. Nem autószerelő kell hanem informatikus.:)
FRob26-09-2006 10:06:18 // 19657
he he, nem kizárt az ilyen sületelenség is a nagy számítógépes mikrokontrolleres világban
Gábor16626-09-2006 09:35:47 // 19656
Igen, kettő.
joe7526-09-2006 08:55:13 // 19655
Kivittem a gépet a szervízbe, igen érdekes dolgot mondtak a fűtés rendszerről. Állítólag a 2004-2005-ös modelleknél hibás programmal jött ki a fűtés vezérlő, ami okozhatja a hibát. Szerencsére van gyári CD-hozzá, mert a helyi főnöknek is ugyan ilyen autója van, és ahhoz megrendelték annó. Kiváncsi leszek...
FRob26-09-2006 08:45:37 // 19654
:)))
na ja, van benne igazság :)
Kilo166 (Droid#1)26-09-2006 08:43:40 // 19653
Ezt az autót arra tervezték hogy menjen... engem is :-)))
Erre mondják, hogy "...zsák a foltját"
FRob26-09-2006 08:39:38 // 19652
mer mégy mint a mérgezett egér :)
Kilo166 (Droid#1)26-09-2006 08:36:14 // 19651
Jó reggelt!
A kipufogó dob külső borítása elvált :-(
Most már tényleg néznem kell valamit. A Magnum dobokról tudtok valamit?
kando.26-09-2006 08:31:21 // 19650
Igaz, az nekem se jó (se a választás, se a hétvége :)))
Utána esetleg, vagy vmikor októberben :))
De ha vmiért PEsten jársz, üzenjél, hátha összefutunk :)
András bácsi26-09-2006 08:26:05 // 19649
Macskáitok vannak?
Gábor16626-09-2006 08:24:01 // 19648
Bandi:
Affffenét! Ébresztőóra. Mire mindent elintézünk (macskák tankolása, szervizelése, stb) fél 8-ra érünk be.
FRob26-09-2006 08:22:05 // 19647
:)
az Gombóc reszortja, már mint a feketepont osztogatás :)
András bácsi26-09-2006 08:21:41 // 19646
Álmatlanság?
András bácsi26-09-2006 08:21:15 // 19645
A héten nem jó a választás miatt. :(
Mikor jönnél kb.?
Gábor16626-09-2006 08:19:24 // 19644
Már 6 előtt fenn virítottam, de csak most jutottam gépközelbe. Így már nem szereztem fekete pontot? :-)
kando.26-09-2006 07:43:35 // 19643
Majd üzenjél, mikor érsz rá, mikor jöjjek a cuccal :)
(valószínűleg busszal/vonattal, mert még meg kéne javítani a kormost.. :( ).
András bácsi26-09-2006 07:42:35 // 19642
Ha nem tudnád, a 166-os hímnemű. :)
Berhelés = alfaautó kényeztetés, szerelés :)
FRob26-09-2006 07:39:56 // 19641
hasatokra süt a nap, felkelni! :)
Mike.25-09-2006 22:13:12 // 19640
Esetleg Kaposújlakon megcsodálható majd az új gép?
Egy kis okosítást is tervezel bele mint az előzőbe?
FRob25-09-2006 22:09:05 // 19639
jocakát nektek fiukák :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
500
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?