Forum >> 155
Thomika19-04-2006 17:12:12 // 5338
Mé, skodrival nem tudtál közlekedni?Pedig már elment az árvíz....
norbee19-04-2006 17:08:03 // 5335
Jóestét. Őrület, ami itt közlekedés címén folyik. :(
Olaj kérdés: Selénia 20K vagy valami egyéb?
mszabika19-04-2006 16:42:31 // 5334
én nagyon jó fiú vagyok ám!!!!! ;))))):P
Buksi19-04-2006 16:20:02 // 5333
Naná, hogy jók leszünk! ;-))))))))
Thomika19-04-2006 16:12:50 // 5332
Majd meglátjuk! :) Ha jól viselkedtek!!!:PPP
Buksi19-04-2006 15:39:22 // 5331
Szerintem hozzd el az egyik talira! :-)
Buksi19-04-2006 15:38:25 // 5330
Azt hiszem előhúzom a fényképezőgépet! ;-))
Thomika19-04-2006 15:37:44 // 5329
majd megkérdem,mit szól hozzá....
Thomika19-04-2006 15:37:11 // 5328
Ha nagyon akarod, majd egyszer bemutatlak neki! :)
Buksi19-04-2006 15:36:57 // 5327
Erről nem hallottam! :-)
Marklar15519-04-2006 15:32:03 // 5326
1enlőre jó lesz a fénykép is! ;-)
Thomika19-04-2006 15:31:49 // 5325
húgom is hasonló adottságokkal rendelkezik, csak kicsit alacsonyabb! :)) (Bár rá nincsenek ekkora légzsákok felszerelve) :PP
Thomika19-04-2006 15:30:01 // 5324
Húgomnak most épp 2 pasija van! Ő pont ezért akart kicsit iszogatni ,szegénykém nem tud dönteni :PPP
SD19-04-2006 14:34:28 // 5323
Asszonyt nehéz lesz rávenni... de egy kis photosoppal megoldható:)
Marklar15519-04-2006 14:33:16 // 5322
Ez így nem ér!
Ha a hugod lenne. OK.
V Thomikaé... ;-)
Fater (Norbi)19-04-2006 14:31:04 // 5321
Marklar15519-04-2006 13:56:22 // 5320
Gyorsan megnéztem a lánglovagokat, de még nincs fent...
Marklar15519-04-2006 13:53:22 // 5319
Hmmm
;-)
Küldhetnél 1 képet a hugodról! ;-PPP
Én 1x ittam sokat nő miatt, azt róka is lett a vége... ;-)
Egyébként a statisztikák szerint több nő van, mint férfi.
No para;)
Marklar15519-04-2006 13:51:07 // 5318
Nekem anno az UNOn akkor jött ilyen hang amikor kiégett valamelyik tömítés.
Természetessen turbo utáni tömítésre kékk gondolni.
Nem volt horror tétel, csak horror szerelés...
SD19-04-2006 12:41:32 // 5317
Bnőm kiccsaládja rávetette magát a lehetőségre... kiszerelem a hátsó ülést! :)
Tud valaki képeket, a görbe 155-ről, jó hogy megúszták... alfa...:)
magyarka19-04-2006 11:58:13 // 5316
itt az országban csak az elejéröl én is lemaradtam.egy piros gép volt.
Thomika19-04-2006 10:58:08 // 5315
hmm.. nem láttam! Ez hol történt??
magyarka19-04-2006 10:11:22 // 5314
láttátok tegnap a hiradót?elvesztetünk egy 155-ös alfát .a hirek szerint kisodródott és két fának is nekiütközött.ripityára tört.hihetetlen,de túlélték .nem is légzsákos volt!.mondom a hirek szerint.
kando.19-04-2006 00:26:21 // 5313
Taxizol vagy mi volt ?? :)))
kando.19-04-2006 00:23:28 // 5312
péneken pesten leszek, talizzunk ? ;-)
szerintem ez tök rendben van így, nem hiszem, hogy itt megorrolnak némi offért ;-)
Thomika19-04-2006 00:20:16 // 5311
Thx Guys!! Ma este elmentem kicsit leinni magam (húgom betársult,hasonló problémák miatt), viszont egy órát sétáltam hazafelé a kocsmából,mert elment az utsó buszom..... de most hazaértem :) Meg kellett állapítanom,hgoy kurva jól bírom a sört.... éhgyomorra 6 korsó löwent benyomtam ,de még sikerült egyvonalban hazajönöm :) Na jó nem offolok mostmár, elnézést kérek mindenkitől, csak ma kurva xar napom volt!! még 1x sorry!!!!!!!
András bácsi18-04-2006 21:46:20 // 5309
Nincs komoly ötletem, megkérdezem vmelyik turbos-kollégást.
András bácsi18-04-2006 21:43:06 // 5307
Semmi egyéb tünet, csak a sípolás?
EDDI18-04-2006 21:38:00 // 5306
Bandi,szerinted mitöl lehet,hogy egyre hangosabban szol a turbom?
Minden müködik rendesen ,csak a sipolás marha hangos! Ha kicsit odalépek neki mindenki megfordul az utcán.Ez persze nem baj,csak kicsit aggodom!
GEORGE18-04-2006 21:36:16 // 5305
Nem jó ezt hallani:-(
De fel a fejjel!.....
András bácsi18-04-2006 21:24:45 // 5304
Nem volt egy maratoni menet. :)
De legalább egy újabb trófea... :))
Ne bánkódj, legalább lesz zsé az autóra!
Thomika18-04-2006 19:44:56 // 5303
hmm ,nembaj,azért értékelem a vígasztalási szándékod!!! :) Thx :)
SD18-04-2006 19:13:26 // 5302
Ne bánkódj, képzeld el hány bömös-ös vesztette el a nőjét, mert letolta egy alfa:))))
SD18-04-2006 19:12:20 // 5301
Nekem is nekem is:))) Oda fele király volt visszafele retek...
Odafele napsütés, alap forgalom, 2 személy:))) nagyon szépen aszaladt a kis dög:))))))
Visszafele eső, napsütés, orkán, dugó, balesetek, +2 potyautas:(((
Buksi18-04-2006 16:55:46 // 5300
Hát ezt szomorúan hallom kollega! :-(( Tudom, eléggé elcsépelt duma, de majd jön a következő! :-)
Az élményautózás nekem is megvolt a hétvégén! ;-))))))
Thomika18-04-2006 16:45:26 // 5299
Ma délután szétmentünk asszonnyal :(((( De hazafelé élményautóztam egyet, letolva az 5ösbömbiket az útról.....ez egy egész picit megnyugtatott....
Thomika18-04-2006 16:44:20 // 5298
"arabok kedvence"
ez jó!!:)))))))))))))
Thomika18-04-2006 16:41:00 // 5297
Jó kis aránypár :))))) De legyen!!! ,))
Thomika18-04-2006 16:38:24 // 5296
Norbee még csakmost haverkodi ka "Zöld Dög"-gel :)))) Kezdetben nekem is 8-8,5 et evett! :)) De legalább most is megelégszik a 9-10 lityivel városban....
fobakter18-04-2006 15:34:59 // 5295
Persze, hogy elmegy, csak az ellenőrzést írja 40e-ként :)
Végülis egyszerű, mert minden gyertyacserénél esedékes és akkor nem felejted el :)
Marklar15518-04-2006 15:34:46 // 5294
Cumó feladva/mail ment.
Remélem csütire ott lesz...
András bácsi18-04-2006 15:33:04 // 5293
A 155-ben nálunk 100e-et elment állítás nélkül, akkor is csak minimális változtatás kellett.
fobakter18-04-2006 15:28:04 // 5292
Meg talán azért is, hogy a szervizek jobban megéljenek :DDDDD
Újabb indok, hogy 60e km-ként levegyék a jónépet, aztan ha mégis elfelejti, majd nemsokkal utána úgyis elszakad az a redvás szíj, és akkor jó eséllyel behozza motorgenerálra :PP
Marklar15518-04-2006 15:24:39 // 5291
Láncos motor mindíg hangosabb. (épp ezért is próbálkoztak a szíjjakkal)
szeleptőke is hangoskod6, a befecskendező szelepek sem halkak...
de ha idáig nem tűnt fel akkor egy "szaglászást" megér...
fobakter18-04-2006 15:20:06 // 5290
Ebbe még nincs hidrotőke, csak szeleptőke :) Egyébként ez természetes folyamat, kopó cucc. Asszem 40e km-ként írja is az ellenőrzését a kézikönyv.
András bácsi18-04-2006 15:17:34 // 5289
???
A 8V-s motor nem hidrós.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
822
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
