GT Ɨ|ѯ20-07-2014 13:00:34 //
140337
matricát ha leméred akkor, vagy megkérdezed az eladótól:-)
Mr. Z20-07-2014 12:25:28 //
140336
köszi, és erre jó a 1,5 cm-es embléma amit mindehol lehet kapni ? Jól tudom hogy ez volt az eredeti kulcsa a 155-nek? Próbálom minden szempontból a gyári állapotot visszaállítani. A gyári váltógomb hogy nézett?
GT Ɨ|ѯ20-07-2014 12:19:46 //
140335
ez jobb ár:-)
6.50 postával nem rossz:-)
VKG20-07-2014 12:13:03 //
140334
Szerintem egy rendes kulcsmásoló tud piros kulcsházat adni... (Mármitn ilyet.)
Viszont ez tök jó, hogy dombornyomott az Alfa jel, nem a gyári leesős...
Mr. Z20-07-2014 12:10:54 //
140333
155 nyers kulcsot tud valaki vagy marad az e-bay?
link
VKG20-07-2014 10:00:51 //
140332
Háát, igazából akkor már 3.0 12V szerintem... Ugye kívülről ugyanúgy néz ki egy vizsgabiztos számára...
Mr. Z20-07-2014 09:36:37 //
140331
digit klíma panel világítás témában valaki?
Mr. Z20-07-2014 09:26:21 //
140330
egy magyar v6 még engem is érdekelne :)
VKG20-07-2014 09:19:25 //
140329
Nem lesz sok már neked a 155? :P legalább egy V6-ot adhatnál nekem, vigyázok rá, fűtött garázsba menne :)
VKG20-07-2014 09:10:26 //
140328
Nem muszáj azt közúton használni :)))
Mr. Z20-07-2014 05:37:47 //
140327
Mert magyarországon csak úgy van , hogy bepattintok egy motort :)
pb_20-07-2014 02:36:53 //
140326
Vagy nem.)
GEORGE20-07-2014 02:30:30 //
140325
Van eladó 2.5 V6-os motorom ( 12V ) 3 db is :-) Igaz a 3.-ik még németben van.
és van egy 2.5 V6 24v-is.
Jahh. Van 15" borbet Am is. Ahhoz vettem 4db kupakot nem rég 10e ftért. Van nálam egy Boxer 145. Nem nagyon van kedvem elbontani. Van rá egy érdeklődő az fb-n. De kell rá pár dolog. Pl 1 pár tükör, hátsó lökös (15e ért tudok), kerekek. Van vizsga képes acélfelnim, gumival 12000.-, hátsó nyereg, felújított 15000.-/ pár. Vizsga kb 30000.- Nem megvenni a sok már egy ilyen autót :/
Valami 19000ft volt a szett ;)
Mr. Z19-07-2014 12:10:29 //
140322
én 25-.ért vettem a 4 borbet felnimet, görgőzés 3000 volt / db , fém szelep 1000ft / darab fényezést 20-ért csinálják én mondjuk magamnak fújtam olyan is de nekem jó majd ha más nem lesz ami fontosabb lefényeztetem az 20.000/ 4 db, + a gumi + felrakás+ pörgetés. Tehát kb ott van hogy 100, csak egybe hangzik rosszul :)
Cika7819-07-2014 11:58:44 //
140321
Üdv Cartársak! Olyan kérdésem lenne egy 2.0 TS 8V-nek az önindítójának milyen a forgásiránya? Óramutató járásával megegyező vagy ellentétes?
Mr. Z19-07-2014 11:58:30 //
140320
nekem az első ajtókba lévő magnatok tetszenek amik az egyik videón vannak :)
GT Ɨ|ѯ19-07-2014 08:19:06 //
140319
Az első 20mp nagyon jó:-)
Az egy szezont futott Borbet A t is eladnám, ha valakinek van 100e ft ja.
(tudom, hogy 100e ft soknak hangzik, de lehet 25-30e ért is venni lepukkant 16" felnit. El lehet vinni, görgőzni, festeni. Meg 19900.-/db talán még lehet kapni ilyen gumikat is) ;) Ezek épp egy szezont futottak a 155 alatt. Nincs 10e km bennük. Tapasztalatok a blogomban is.
Elkótyavetyélni nem fogom, elfuthatnak a Deltán is ;)

Jahh. Valaki nem akar zenét fejleszteni?
Lehet eladnám a kalaptartós cuccost a 155 böl. 50e ft erősítővel.
(a kalaptartó, mélynyomókkal, erősítő)
tucctuccc
Mér? Ki az a milliárdos? :P
VKG18-07-2014 23:28:54 //
140315
A 75 is csak akkor rohadt annyira, ha már meg volt csukva... (Oké, mindegyik meg volt... :D )
VKG18-07-2014 23:28:08 //
140314
Remekül fizet a Fővárosi Fellebbviteli Főügyészség a gyakornokoknak... :D
Várj csak, elmegyek elkölteni a havi fizumat...
.
Kész. :D (Azt nem is említeném, hogy a fogalmazók nagyjából ennyi munkáért bőven kapnak illetményt... )
Nem én vagyok itt a metrókoordinátorbontósmilliárdos. :P
semmi gond...
mostanaban francia jarmuvet vezetek... :)
Jahh....
Jahh. Övek sincsenek elfelejtve. Csak még Vecsésen van a Dedra SW. Abban meg az öveid. ;) Sajna 3. napja nem indul az sem. Unokatesóm, gólyalábat cserélt, üa szűrőt, féket csinált rá, váltó kulisszát javított. De valami szellem megszállta az autót. (Japán/ francia autó párti) :D
Ma vezettem egy olyan 1,9 TD-t ami: Csendes volt, s jól is húzott. Meglepően jól. Óra szerint 370e km van benne.
Tepra 5. hónapja úgy van ahogy. De legalább készűl. Azt hátha kell valakinek ;)
Márpedig ezek galvanizált kasztnik voltak. Nézz meg egy előző generációs modellt és aztán panaszkodj :P
Az olaszból hozottak szerintem nem rohadnak ennyire, ez az osztrák/német sózás áldásos hatása...
VKG18-07-2014 21:25:34 //
140307
Fordíthattak volna kicsit több energiát a korrózióvédelemre azért... :(
De ha a 156-ost vesszük... :D
Mr. Z18-07-2014 20:09:11 //
140306
írtam privátba, elviszem.
VKG18-07-2014 16:54:03 //
140304
Mint a falnak... :D
Buksi18-07-2014 16:51:31 //
140303
Hiába beszél neki az ember. :-DDDD
VKG18-07-2014 16:34:09 //
140302
Állandóan, ahelyett, hogy venne egy jó Q4-et meg építene egy Dedra sw 2.4 multijetit... :D
Buksi18-07-2014 09:49:22 //
140301
Mindig variál. :-DDD
VKG18-07-2014 07:17:57 //
140300
Mineked az a milla…?
VKG18-07-2014 07:17:21 //
140299
Most az megent össze van csukva? A tempra... Motorral mivan?
pb_17-07-2014 23:58:25 //
140298
Sőt még le is gyorsulod őket lámpától lámpáig.)
VKG17-07-2014 18:18:23 //
140297
A Lybra nekem is tetszik :)
Kell egy kombi, ami takarékos, de megy is. Meg egy élmény autó. Arra ott a HF. 156 nem tetszik, pedig ott van Érden egy 150 lovas, 2002 es 2,4 JTD. Be kéne regisztrálni.... De lenne vagy 1 misi mire autó lenne. Már nem tudom követni sem, hogy épp minek a biztosítását vonják le... Súlyadó, vizsgák... Áhhh. Temprára be lehet jelentkezni ) Hátha lát még fantáziát benne valaki. Folyamatban a lakatolás...
VKG17-07-2014 18:06:46 //
140295
Ne variálj már... :D
Akartam neki alkatrészt ajánlani, de eladta már. Amúgy a HPE vagány forma... De TD nem kő:) Lybrákkal szemezek. Lehet kész a Tempra, a 155, Eladom a Dedrát is. Ozt 3in1 2,4 JTD SW lybra )
Mr. Z17-07-2014 17:10:13 //
140293
VKG17-07-2014 16:23:34 //
140291
Oké, a Nagykörúton értem, hogy miért tették tönkre a lámpákat... De az Izabellán se lehet ám egy lendülettel végigmenni. Tekintve, hogy ugyanannyival megyek végig bringával mint egy átlagos autós, ők is végig szívnak. Tök hüjjék ezek. :D
GT Ɨ|ѯ17-07-2014 10:59:06 //
140290
LOL.........ez nayOn..:-)))))))
süsnye17-07-2014 09:35:22 //
140288
füst altt fújni?? ez kérem hülyeség! megfullad a hülyéje :P ;)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.